Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Ritual Dance & In Touch Dance

Sunday 05 November 2023 van 11:00 tot 18:00

Clarenhof, Guffenslaan 43, 3500 Hasselt, België

Over dit evenement

Welkom op deze dansdag in de prachtige Clarenhof Kapel in Hasselt.

We zullen deze dansdag starten met IN TOUCH DANCE van Maya Wuytack. Om aan te komen in ons lichaam en speels verbinding te maken met elkaar. Waarna we verder in het contact gaan met Ritual Dance begeleid door mezelf, Emmma.

Iedereen is welkom, met of zonder danservaring. Er wordt een veilig kader gecreëerd waar iedereen vrij is om in de dans te gaan en te exploreren. We werken met wisselende danspartners.

***Programma***
- 11u-13u In TOUCH Dance (2h) gegeven door Maya Wuytack
pauze (1u30)
- 14u30 - 17u Ritual Dance (begeleid voor Emmma)
- 17 u eindcirkel

***Tickets***
- In Touch Dance (voor iedereen): 20 euro
- Ritual Dance namiddag (voor iedereen): 30 euro
(Heb je het financieel moeilijk? Contacteer mij! Kan kijken we hoe je wel kunt meedansen)

***Inschrijvingen***
Plaatsen zijn beperkt tot 34 personen, dus wees er snel bij!

***Wat is In Touch Dance?***
Maya guides us into a dance experience where we playfully get in touch with our own sensations and a shared dance flow. In a beautiful build up of creative movement and touch we awaken the aliveness in our bodies. We enjoy and learn how to enter and share duets with partners on the dance floor, freely dancing solo again and connecting to the power of group dance flow.
Who is Maya? Director, performer & somatic therapist, she explores the poetics of the body and the language of senses. Over the years she has been developing and deepening the art of touch and movement through dance, flow state somatics and embodied arts.

https://www.mayawuytack.com

***Wat is Ritual Dance?***
Ritual Dance is een danservaring waar we in stilte samenkomen. Vanuit de stilte gaan we in oogcontact met een andere danser. Muziek is de uitnodiging om in spontane, vrije dans te gaan.
Het concept Ritual Dance is geïnspireerd op Ecstatic Dance en Ritual Play. We gebruiken enkel lichaamstaal, woorden laten we achterwege. We dansen op blote voeten. We drinken enkel water en laten ons meevoeren door de natuurlijke flow. Er is een afgebakende ruimte (het veld) en afgebakende tijd (de muziek), waarin we in het onbekende stappen, om authentiek onze impulsen te volgen in afstemming met de ander.

meer info over Ritual Dance: https://www.ritualdance.be

Namaste
Emmma en Maya

Sunday 05 November 2023 van 11:00 tot 18:00

Clarenhof, Guffenslaan 43, 3500 Hasselt, België

Over de organisatie

Ritual Dance organiseert dansworkshops waar mensen elkaar op een authentieke en speelse manier kunnen ontmoeten in de dans.

Reviews

Ramona

Ritual Dance met Cacao

Ritual Dance..... een uniek concept dat Emma Desmedt (aan haar de credits!! :-) heeft ontworpen en wat uniek en zeer diepgaand is. Zonder woorden, middels oogcontact, in verbinding met jezelf en de ander, zien wat er in het moment tussen twee mensen wilt ontstaan. Geen dans is hetzelfde! Maar het einde van de workshop is altijd Pure Extase! Een veilige playground voor het experimenteren met grenzen, speelsheid, sensualiiteit, vertrouwen, overgave en alles dat jij zelf in wilt brengen om in te groeien en bloeien! Je MOET dit meemaken om te ervaren hoe prachtig, intiem en diepgaand dit is onder de subtiele, liefdevolle begeleiding van Emma en een prachtig team. Een bijzonder Ritueel! Ik hoop je te mogen ontmoeten in de dans. (In ieder geval tot 4 februari in Geetbets!) Ramona

Lees meer

Sylvia Caubergh

Ritual Dance met Cacao

Een mooie sfeervolle locatie met fijne, compassievolle begeleiders.

Lees meer

Etienne Moors

Ritual Dance met Cacao

Zeer aangename opbouw van deze ritual dance met cacao. Heel gemoedelijke, warme sfeer terwijl het buiten sneeuwde.

Lees meer

Ritual Dance & In Touch Dance

Meer evenementen van Ritual Dance

Sunday, 04 Feb. om 15:00
Ritual Dance - slow motion
Ritual Dance
Ritual Dance Dansen in verbinding Dansmeditatie
Thursday, 11 Apr. om 16:00
Serve&Play Retreat
Serve&Play
Conscious Sexuality Tantra Ecstatic Dance

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Friday, 22 Dec. om 20:00
Winterzonnewende, feest naar het licht.
Wilma s evenementen
Equinox/Solstice Mantra zingen Dansen in verbinding
Sunday, 31 Dec. om 19:00
☆New Years Eve Party 2023☆
Mandira
Cacao ceremonie Ritueel Ecstatic Dance
Saturday, 16 Dec. om 15:00
Women's Circle - Closing cycles, farewell to 2023
Isabel Fonseca
Vrouwen workshops Vrouwencirkels Ritueel
Sunday, 31 Dec. om 22:00
DANSNACHT OUD & NIEUW
DANSNACHT | OUD EN NIEUW - Waard van Kekerdom
Oud & Nieuw Vrije Dans Dansen in verbinding
Made with ♥ Copyright 2023 hipsy.nl