Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Feminine Flow - Intensive  - Tantric Dance, Vrouwencirkels, Vrouwen workshops

Woensdag 11 november 2026

Feminine Flow - Intensive

nov.
11
Woensdag 11 november 2026
9:30 tot 12:00

Kanaalweg 84, 3533 HA Utrecht, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Feminine flow intensive

Kom in je vrouwelijke sensualiteit en kracht

Wil jij maandelijks met vrouwen op reis om dieper in contact te komen met jezelf, je lichaam en je vrouwelijke essentie?

In deze intensive voor vrouwen kom je maandelijks op woensdag ochtend samen in Utrecht. Je stapt even uit de dagelijkse hectiek en komt thuis bij jezelf – in een bedding van dans, adem, energie, communicatie, lichaamswerk, systemisch werk en vrouwencirkel.

Samen onderzoeken we hoe je meer balans vindt tussen je vrouwelijke (yin) en mannelijke (yang) energie, hoe je je verlangens en grenzen beter voelt én hoe je met meer vertrouwen en speelsheid in het leven kunt staan.

De centrale uitnodiging blijft: Dans met het Leven. Dans als spiegel voor hoe je beweegt in het dagelijks leven – met weerstand, overgave, kracht en zachtheid. Dans als fysieke expressie van je patronen én als opening naar je levensenergie en je vrouwelijke sensualiteit.

⸻

🌺 Wat kun je verwachten?

Elke ochtend bestaat uit een bedding van dans, lichaamswerk en cirkelwerk, waarin we spelenderwijs werken met thema’s als:

- Tantric Dance – ontdek hoe je beweegt in contact met jezelf en de ander: durf je te leiden én te volgen?

- Adem & energie – laat je levensenergie vrijer stromen en voel je vitaler

- Sharing & vrouwencirkel – ervaar de kracht van kwetsbaar delen in een veilige bedding

- Verbindende communicatie – radical honesty leer je verlangens en grenzen en wat in je werkelijk leeft helder uit te spreken zonder maskers

- Creatieve expressie & speelsheid – ontdek nieuwe kanten van jezelf en ervaar vrijheid

- Systemisch werk / dansopstellingen – doorzie patronen die je tegenhouden en neem je plek in met kracht

- lichaamswerk & sensualiteit – oefen met yin & yang energie, lichaamswerk - massage en omarm je vrouwelijke sensualiteit

⸻

🌸 Deze training is voor jou als je verlangt naar:
- meer rust en ruimte in je hoofd en lijf
- balans tussen doen & zijn, kracht &
zachtheid
- verdieping in je vrouwelijke
sensualiteit met lichaamswerk en
zelfexpressie
- meer contact met je intuïtie en
innerlijke wijsheid
- vrijheid en speelsheid in verbinding
met anderen
- beter voelen en uiten van je grenzen
en verlangens
- een veilige bedding om te delen, te
helen en te groeien
- je vrouwelijk leiderschap te
versterken

⸻

📅 Praktisch

Start : 11 nov, 9 dec, 27 jan, 24 feb, 24 mrt, 14 apr, 12 mei

Tijd: 9.30 – 12.00 uur

Locatie: Utrecht
Dance with life centrum van Margreeth, Adres: kanaalweg 84a in Utrecht
Op loopafstand van Utrecht Centraal Station. Gratis parkeren op afgesloten parkeerplaats naast het pand

Mijn locatie ligt aan het water naast een prachtig park met fijn restaurant. Als je ruimte hebt kan het heel fijn zijn na het ochtend programma nog wat tijd op jezelf te nemen voor integratie op een fijne plek in de natuur.

Groepsgrootte:
Max 12 vrouwen – intiem, persoonlijk en veilig


💶 Investering

- Regular ticket : € 435
- Met 10% korting: voor € 395
deelnemers die ook de retraite of
intensive, jaartraining of feminine flow
afgelopen jaar volgden
- Het is ook mogelijk in termijnen te
betalen : eerste termijn € 145
- Betaal je liever maandelijks stuur mij dan
een persoonlijk bericht via de app.

⸻

Past de woensdagochtend je niet.
Zou je graag op een avond willen verbinden en verdiepen.

Er zijn nog een paar laatste plekken bij de Dance with life intensive 💃🕺🏼op maandag avond 26 oktober.
⸻

📌 Meer info of aanmelden

Neem contact op met:
Margreeth van Tilburg
📧 dansmethetleven@gmail.com
📞 +31 6 1504 8546
🌐 www.dansmethetleven.nl

⸻

✨ Margreeth van Tilburg is trainer, coach en facilitator met 20+ jaar ervaring in bewustzijnswerk, communicatie, dans, opstellingen, lichaamswerk, massage, tantra en leiderschap.

Ik ben levensgenieter, ondernemer, moeder van drie kinderen en gepassioneerd door dans, bewustwording, communicatie en de kracht van verbinding.

Al vanaf jonge leeftijd dans ik en sinds mijn achttiende verdiep ik me in persoonlijke ontwikkeling en bewustzijn. De afgelopen twintig jaar heb ik me verder ontwikkeld in onder andere mindfulness, verbindende communicatie, Authentic Relating, tantra, lichaamswerk, systemisch werk en embodied leiderschap.

In mijn werk als coach, trainer en facilitator breng ik deze werelden samen. Met dans, adem, lichaamswerk, systemische oefeningen en communicatie nodig ik mensen uit om uit hun hoofd en meer in hun lichaam te komen. Om te voelen wat er werkelijk in hen leeft, hun grenzen en verlangens te ontdekken en vrijer en krachtiger in verbinding te staan met zichzelf en anderen.

De dans tussen vrouwelijke en mannelijke energie, tussen kracht en zachtheid, leiden en volgen, actie en overgave, fascineert me. Juist in die beweging ontstaan prachtige spiegels. Je ontdekt je patronen, ontmoet nieuwe kanten van jezelf en ervaart hoeveel ruimte er ontstaat wanneer je minder hoeft te controleren en meer kunt vertrouwen op wat zich in het moment ontvouwt.

Mijn passie is om vrouwen te begeleiden in het thuiskomen bij zichzelf, te vertragen, te voelen, hun levensenergie vrijer te laten stromen en hun vrouwelijke sensualiteit en kracht voluit te belichamen. Met meer speelsheid, vrijheid en vertrouwen – in hun lichaam, hun relaties, in werk en het leven.

Mijn kracht is een warme en veilige bedding te creëren, waarin je kunt zakken, openen en jouw vrouwelijke kracht voluit belichamen.

Dans met het leven, dans met wat er is – en laat jouw levensenergie weer stromen.
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Feminine Flow - Intensive

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Dance with Life | Dansmethetleven.nl

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.