Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 22 augustus 2026

Ecstatic Dance Outdoor | Zangcirkel | Yoga

Georganiseerd door
108 reviews
Volgen
aug.
22
Zaterdag 22 augustus 2026
14:00 tot 22:00

Vlierhof ECO-Community & Retreat Center | Groups | Workshops | Events, Klever Str. 115, 47533 Kleve, Duitsland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

𝐃𝐀𝐍𝐒 𝐉𝐄 π•π‘πˆπ‰ 𝐈𝐍 𝐃𝐄 π™πŽπŒπ„π‘π™πŽπ, 𝐄𝐍 π™πˆππ† π‘πŽππƒ 𝐇𝐄𝐓 𝐕𝐔𝐔𝐑

Deze zomer nodigen we je uit op de Vlierhof om samen te dansen, zingen en verbinden. Midden in de natuur, op het zachte gras, met blote voeten op de aarde, vieren we het leven in beweging. Een plek waar je je vrij mag voelen, verbonden met jezelf, de ander en de elementen.

π—žπ—Άπ—»π—±π—²π—Ώπ—²π—» π˜‡π—Άπ—·π—» π˜„π—²π—Ήπ—Έπ—Όπ—Ί!
Tot 13 jaar mag je zoon/dochter gratis meekomen! Is je kind geen danser? Geen probleem, op het terrein van de Vlierhof is het avontuurlijk spelen!

TICKET 1: KOM MET JE BLOTE VOETEN IN HET GRAS DANSEN.

Ecstatic Dance is niet zomaar een dans. Het is een reis van expressie, vrijheid en thuiskomen in je lichaam. Onder begeleiding van een inspirerende DJ openen we een veld van oordeelloosheid en aanwezigheid. Laat je bewegen, laat je raken, laat je zijn. Een open veld, de zon op je huid, hier hoef je niets te doen, alleen maar te luisteren naar wat er in jou wil bewegen.

Programma 22 augustus: inloop start om 14:00. Om 14:30 openen we gezamenlijk het veld. 15:00 start de set Ecstatic dance met DJ De Nachtpapagaai. Om 17:00 sluiten we gezamenlijk het veld met vers fruit, hartigheid en iets zoets.

TICKET 2: BLIJF NA HET DANSEN OM SAMEN TE ETEN, ZINGEN EN VERBINDEN ROND HET KAMPVUUR.

Met het invallen van de avond komen we samen rond het kampvuur en genieten we samen van een heerlijke soep uit eigen tuin bereid boven het vuur. Aansluitend vormen we een cirkel van klank en stembevrijding. Onder begeleiding van Tim Zeegers openen we onze stemmen en harten. Daarna is er ook ruimte voor je eigen muzikale inbreng.

Programma: na het dansen zullen we rond 19:00 uur gezamenlijk eten en aansluitend starten we met de zangcirkel. We sluiten het veld tegen het invallen van het duister.

TICKET 3: KOM 24 UUR VLIERHOF BELEVEN.

Met dit ticket kies je voor de 24-uur @Vlierhof beleving. Ecstatic dance, diner, zangcirkel, overnachting op de camping, yoga in de ochtend en ontbijt

Dit ticket bied je de mogelijkheid om aansluitend aan de dansen en zingen te blijven overnachten op onze camping. In de ochtend kun je genieten van een eenvoudig ontbijt en een ontspannende yogasessie onder begeleiding van Kim Langedijk.

Programma 22-23 augustus: Vanaf 12:00 kun je je tentje opzetten of je camper parkeren op ons campingterrein. Vervolgens start het programma zoals omschreven onder de eerste 2 tickets.

Na het dansen en de zangcirkel kun je blijven overnachten en om 08:30 deelnemen aan de yoga-sessie. Om 10:00 genieten van een eenvoudig ontbijt en aansluitend heb je tot 12:00 de tijd om je spullen rustig weer in de pakken en je reis voort te zetten.

Het is mogelijk om je weekend te verlengen door eerder te komen of langer te blijven. Boek deze extra overnachting via onze website: www.vlierhof.org/verblijf_en_verhuur/camping/

KOM ZOALS JE BENT. ONTMOET JEZELF IN DE ANDER. DANS EN ZING JE VRIJ.
Opslaan

Over de organisatie

4.8
(108)
·
176 volgers

Vlierhof Community

Vlierhof is een ecologische woongemeenschap en holistisch gezondheidscentrum. We wonen en werken op deze prachtige plek, die we met liefde hoeden.

Jonge energie op een oude en prachtige locatie

4.8
(24)
·
25 volgers

de Nachtpapegaai

Ecstatic Dance DJ en facilitator.

Ecstatic Dance = Meditation in Movement

4.8
(83)
·
61 volgers

Tim Zeegers

Tim Zeegers zingt, speelt en danst. Verbinden door muziek, je diepste gevoelens aanraken en daar uiting aan geven met stem, instrument en beweging!

Let yourself be the Milky Way ✨

Ecstatic Dance Outdoor | Zangcirkel | Yoga

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Vlierhof Community

Vlierhof Vrijwilligersdagen Juni 2026
di. 9 jun. - vr. 12 jun.
Duitsland
Vlierhof Community
Duitsland
Vrijwilligers Klusdagen Gatherings
Ecstatic Dance Outdoor | Zangcirkel | Yoga
za. 18 jul.
14:00
Duitsland
Vlierhof Community
Sefrijn
Vlierhof Community en Sefrijn
Duitsland
Ecstatic Dance Yoga Mantra zingen
Vlierhof zomerfestival 2026
wo. 29 jul. - zo. 2 aug.
Kleve
Vlierhof Community
Duitsland
Festivals Meerdaagse retraites Vakantie

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl