Over dit evenement
Een vereiste om deel te kunnen nemen aan de vervolgopleiding is dat je ofwel de ademcoach opleiding van Adem & Stem al gedaan hebt of elders bent opgeleid tot ademcoach.
De vervolgopleiding bestaat uit 2 blokken van drie dagen (inclusief avondprogramma) en een middag in een snijzaal. Deze middag voegen we in, zodat je kunt zien hoe het menselijk lichaam er van binnen uit ziet. Dit vergroot je bewustzijn op het effect van triggerpoints/drukpunten in het lichaam en verrijkt daarmee hoe je intuïtief aanraakt.
Inloop eerste dag vanaf 9.15 uur, einde derde dag rond 16.00 uur. Overnachtingen en maaltijden zijn inbegrepen.
Blok 1: 2 t/m 4 februari 2027
Blok 2: 23 t/m 25 maart 2027
Datum snijzaal moet nog ingepland worden, wordt najaar 2026 bekend
Beschrijving
In deze vervolgopleiding gaan we verder de diepte in met adem-, stem- en lichaamswerk. Dit geeft je nog meer gevarieerde tools om een cliënt dieper in de adem te brengen zodat die haar helende en bevrijdende werk kan doen. Daarnaast gaan we specifiek in op hoe ermee om te gaan als de adem in een sessie diepgaand trauma losmaakt.
In deze verdiepingsopleiding komt o.a. aan bod:
Globale theorie over skelet, spieren, fascia, organen, specifiek gericht om in te zetten als ademcoach
Individuele en groeps stemwerk sessies om te ervaren hoe stemwerk diep doorwerkt in het openen van het gehele lichaam
Hoe trauma zichtbaar kan worden in het lichaam en hoe daarmee te werken
Orgaan massage en hoe je meer ruimte maakt in buik- en borstgebied
Stem en lichaamswerk specifiek gericht op het openen van keel- en gezichtsgebied
Bekkengebied en beenpunten vanuit rugligging, heel behulpzaam voor rugklachten en seksuele blokkades
Body Handling in buikligging/drukpunten op de rug
Oefensessies en verhelderende demo’s en ruimte om geleerde technieken te finetunen
Locatie: Centrum voor Zingeving Luttelgeest Flevoland
Groepsgrootte: Maximaal 26 deelnemers
Gevraagde investering
De kosten voor de vervolgopleiding zijn €1595. Hier zijn alle overnachtingen, maaltijden, thee, koffie, versnaperingen en materialen bij de prijs inbegrepen, evenals de kosten van het bezoek aan de snijzaal.
Om je plek te reserveren vragen we je een aanbetalingsticket van €200 te kopen. Ongeveer 2 maanden voor de startdatum ontvang je dan een betalingslink voor het restantbedrag. Je kunt er ook voor kiezen om direct het gehele bedrag te voldoen.