Over dit evenement
Lieve vrouw,
Ik ben Christine Kuipers en heb mijn eigen praktijk als lichaamsgericht trauma therapeut voor vrouwen. Vrouwen die zich herkennen in doorgaan, hard zijn voor zichzelf, veel in het hoofd zitten én moeite hebben bij zichzelf te blijven en bij wat zij willen.
Mijn missie is om vrouwen meer bewust te maken om in verbinding met hun lichaam, intuïtie en vrouwelijke wijsheid te gaan leven. Om hun eigen (pijn)stukken aan te kijken en hun eigen pad te gaan volgen. Leven in vrijheid voor zichzelf én ook voor de volgende generatie.
Dit doe ik door middel van 1 op 1 trajecten voor vrouwen, groepstrajecten (3 maanden) voor vrouwen én vrouwencirkels met cacaoceremonie.
Wat is het groepstraject?
https://christinekuipers.nl/groepstraject
- Voel jij dit? Die roep als vrouw!
Het verlangen als vrouw om:
🌿Uit je hoofd te komen en in diepe verbinding met je lichaam, intuïtie en wijsheid
🌿Niet langer te zorgen en dragen voor anderen, juist liefdevol grenzen aan te geven en goed voor jezelf te zorgen.
🌿In balans te leven in jouw mannelijke en vrouwelijke energie. Het omarmen van zachtheid, overgave en rust in jezelf.
🌿Je gedragen voelen en vertrouwen op jezelf én het grotere geheel om je heen
🌿Verbinden met jouw vrouwelijke wijsheid én andere vrouwen.
Je wilt heel graag:
De diepte in te gaan en te kijken naar jouw eigen thema’s en patronen waar nog heling nodig is.
Leven in vrijheid én jouw stukken niet doorgeven aan jouw (toekomstige) kinderen.
Je herkent jezelf nu in:
🌿Maar doorgaan en doorgaan
🌿Hard zijn voor jezelf
🌿Voor iedereen zorgen en dragen
🌿Gevoel hebben alles alleen te moeten doen
🌿Het gevoel van vastzitten in dit systeem en in je hoofd
🌿Doen wat anderen vinden, moeilijk voor jezelf kunnen kiezen
🌿Niet weten wat je nou eigenlijk wilt in het leven
🌿Bij jezelf wegbewegen, niet durven vertrouwen op je intuïtie
🌿Moe zijn van altijd maar van alles ‘moeten’
🌿Lichamelijke klachten van jouw lichaam die roept: ik kan niet meer!
Dan voel jij die roep als vrouw. En dat het anders mag!
Er is een plek waar je kunt thuiskomen in jezelf. Waar je volledig jezelf kan zijn. Met een groep vol gelijkgestemde vrouwen die op zoek zijn naar hetzelfde. Waarin je veel herkenning ervaart bij elkaar én toch je eigen proces doorloopt.
Het gaat niet over het praten en de bovenstroom, maar over dat wat er op dat moment gezien wil worden. De onderstroom, het energieveld voelen.
Waarin je het samen mag doen met anderen, niet meer alleen. Waarin je een diepgaande transformatie in jezelf gaat ervaren. Jouw vrouw-zijn weer helemaal kunt omarmen en leven. Terug naar de wijsheid van jouw eigen natuur, jouw diepe weten van jouw hart en ziel. Niet door nog meer te praten, maar vanuit overgave, vertraging, zachtheid en verbinding.
Leven in verbinding en vrijheid!
Welke thema’s staan centraal:
🌿Verbinding met je innerlijke kinddelen
🌿Verbinding met jezelf als volwassen vrouw
🌿Verbinding met je ouders (moeder en vrouwenlijn)
🌿Verbinding met de oude wijze vrouw in jou – moeder aarde en de ideale moeder in jou
🌿In verbinding met jouw vrouwelijke lichaam: We maken verbinding met jouw vrouwelijke, zachte energie in jouw vrouwelijke lichaam, bekkengebied en baarmoeder.
🌿De verbinding met het gezonde mannelijke en gezonde vrouwelijke energie: hoe voelt jouw vrouwelijke en mannelijke energie en hoe uit dit zich in jouw relaties in het dagelijks leven (als partner, moeder, vriendin)
🌿Integratie in je dagelijks leven
Ga je hier al op aan? OF kriebelt er iets in je lijf?
Ik ontmoet je graag! Je kunt via mijn website een gratis afspraak inplannen.
https://christinekuipers.nl/contact
En voor meer informatie over het groepstraject:
https://christinekuipers.nl/groepstraject
Praktisch:
Dit is een groep op vrijdagen van 9:30 – 15:30. De fysieke datums voor dit traject zijn:
13 maart (fysiek)
27 maart (online 9:30-11:00)
10 april (fysiek)
24 april (online 9:30-11:00)
8 mei (fysiek)
22 mei (online 9:30-11:00)
29 mei (fysiek)
Liefs Christine
Geslacht
Alleen voor vrouwen
Gesproken taal
Nederlands