Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

LOVE IN MOTION Conscious Dance in de Mariakapel

Sunday 09 July 2023 van 13:30 tot 17:00

Mariakapel Coudewater, Peter de Gorterstraat 1f, 5248 NS Rosmalen, Nederland

Over dit evenement

De laatste Love in Motion alweer voor de zomerstop!

In September gaan we natuurlijk lekker verder.... Maar voor nu zijn we heel blij dat Caroline S'Jeggers dit seizoen met ons wil afsluiten!
Caroline is bekend danser, dj, woordkunstenares en teacher in de wereld van Ecstatic Dance. Ze weet feilloos de dansvloer in beweging te brengen en speelt over de hele wereld de sterren van de hemel.
Tijdens Love in Motion zal Caroline zelf de intro verzorgen en neemt ze ons daarna mee op een twee urige dansreis.

Caroline neemt haar goede vriend en multi- instrumentalist Johannes Siemann mee voor een magisch mooie co- creatie.
Johannes is al bijna zijn hele leven op een of andere manier met muziek in verbinding. Als solo performer , in groep, of als supporting artist. Johannes geniet hij ervan om van alle soorten instrumenten te bespelen. Diverse fluiten van de hele wereld, Didgeridoo, Handpan, Gitaar, Wereld-Percussie en Zang.
Hij begeleid hiermee onder andere ceremonies, ademwerk, meditaties, soundjourneys en zangcirkels als ook dansbaardere events zoals ecstatic dance of conscious movement practices.

Na afloop is er natuurlijk weer tijd voor een sharing met schalen gezonde lekkernijen.

We kijken er naar uit je weer te mogen ontvangen!!

Sunday 09 July 2023 van 13:30 tot 17:00

Mariakapel Coudewater, Peter de Gorterstraat 1f, 5248 NS Rosmalen, Nederland

Reserveer je spots!

Koop je tickets direct via Hipsy. Na betaling is je deelname definitief en ontvang je je tickets per e-mail.

Over de organisatie

Het is onze missie om tijd en ruimte voor jou te creëren, zodat jij je kunt verbinden met jouw passie en essentie.

Reviews

Sandra Brouwer

LOVE IN MOTION Conscious Dance in de Mariakapel

Zo fijn om samen te bewegen, stromen en het leven te vieren met alles wat er is. Een hele fijne energie, prachtige mooie kapel, lieve mensen en tot slot een prachtig concert van Loes Swinkels. Streling voor je ziel ❤️

Lees meer

Yvonne V cuijk

LOVE IN MOTION Conscious Dance in de Mariakapel

Wat een mooie inleidende ceremonie want het was moederdag dus we hebben allemaal een kaarsje aan mogen steken voor moeders overgrootmoeders en zo verder in de familie lijnen. Daarna heerlijk gedanst op de Beats van Frans Iradi en daarna de stilte in luisterend naar de mooie warme klanken van Loes

Lees meer

Cindy Van den heuvel

LOVE IN MOTION Conscious Dance in de Mariakapel

Echt een hele fijne energie, super mooie ceremonie vooraf en een fijne organisatie.

Lees meer

1. Choose your tickets
Love in Motion abunDANCE Bird

Tickets voor mensen die dit kunnen investeren in deze ervaring… en de balans geven voor de mensen die het niet zo gemakkelijk kunnen uitgeven .

€ 30,80
Including € 0,80 service fee
Love In Motion Easy Bird

15 Tickets gereserveerd voor mensen die een klein budget hebben en voor wie de drempel anders te hoog is om te komen.

€ 22,80
Including € 0,80 service fee
Love In Motion Common Bird

Ticket voor mensen die het volledige bedrag kunnen en willen investeren in deze ervaring 💫✨🥰

€ 26,80
Including € 0,80 service fee
Transaction costs :
€ 0,00
Total:
€ 0,00
LOVE IN MOTION Conscious Dance in de Mariakapel

Meer evenementen van Esther Landa -Love in Motion-

Sunday, 11 Jun. om 10:00
Love In Motion HartZing
Esther Landa -Love in Motion-
Stembevrijding Concert Mantra zingen
Sunday, 11 Jun. om 13:30
LOVE IN MOTION Conscious Dance in de Mariakapel
Esther Landa -Love in Motion-
Ecstatic Dance Conscious Dance Live muziek
Friday, 30 Jun. om 10:00
Dance of the Archetypes
Esther Landa -Love in Motion-
Vrije Dans Dansopstellingen Systeemopstellingen

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Friday, 09 Jun. om 19:30
Les Cahiers de Marinette
Julien Oomen
Concert Live muziek Optreden
Friday, 02 Jun. om 19:30
PLAY! Zwolle Ecstatic Dance met DJ Leela + Ecstatic Arts
Play Zwolle
Ecstatic Dance Playfulness
Sunday, 02 Jul. om 15:00
The Wanderer meets Eibernest Liessel
Kleur & Kado
Live muziek Klankreis Verbinding
Wednesday, 14 Jun. om 19:15
Ecstatic Dance Amersfoort Eemklooster w/ dj IRADI
Ecstatic Dance Amersfoort
Ecstatic Dance
Made with ♥ Copyright 2023 hipsy.nl