Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
mei
15
Vrijdag 15 mei 2026 om 15:00 tot zondag 17 mei 2026 om 17:00

Veluwe, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Vrijheid! Wat betekent vrijheid voor jou en hoe kan je dat meer ervaren in je leven?

Vrijheid is voor ons, Anneminke en Arjen, al jaren een belangrijk thema. Hoe kan je in de huidige maatschappij met alle regels, normen en waarden je toch vrij voelen? Hoe ervaar je vrijheid in je relaties? Dat je helemaal kan zijn wie Jij Bent, in verbinding met de ander, zonder jezelf te verliezen, zonder te pleasen, zonder grenzen over te gaan, maar vanuit verbinding, liefde voor jezelf en voor de ander, en dat 'nee' zeggen ook helemaal OK is? Een belangrijk thema komt dan om de hoek kijken: verantwoordelijkheid nemen voor jezelf: wat je denkt, wat je voelt en hoe je je gedraagt. We reageren vaak vanuit (onbewuste) patronen, triggers, projecties, maar is dat werkelijk wie jij bent en wie jij wil zijn?

◇ WAT GAAN WE DOEN?
Tijdens deze retraite gaan we ervaren wat vrijheid is. We gaan de diepte in, ontdekken wat onze verlangens zijn, hoe we vanuit zelfliefde en verantwoordelijkheid te nemen, los van oordeel ons leven zo kunnen inrichten dat we vrijheid kunnen ervaren.
Vanuit afstemming met de Bron in het Nu, intuïtief en vanuit zuiver handelen faciliteren we meditaties, ceremonies, groep- en privé-sessies, een kundalini experience sessie, coaching en oefeningen om diepere lagen in onszelf te ontdekken en te ervaren wat vrijheid is.

◇ WAT DE RETRAITE JE KAN BIEDEN
٠ Doorzien en transformeren van beperkende gedachten, overtuigingen en patronen
٠ Leren werken met de wet van aantrekking en manifestatiekracht
٠ Je Ware Zelf (h)erkennen
٠ Je multidimensionaliteit ervaren
٠ Jezelf liefhebben zoals je bent
٠ In verbinding zijn met jezelf en gezond verbinden met anderen
٠ Verdieping, transformatie, liefde, expansie, vrijheid
٠ Lachen, delen, genieten, bewegen, ontspannen.

◇ DIT ZEGGEN ANDEREN OVER DE RETRAITE
“Wow wat een geweldige ervaring was de retraite! Een veilige en heerlijke omgeving. Waar je echt aan jezelf kan werken en nieuwe inzichten krijgt. De kookkunsten van Rob en Wil zijn top. En ik ben heel blij en dankbaar dat ik Anneminke en Arjen heb leren kennen” - Kim

“Ik ervaar meer energie, meer positiviteit, meer fun. Ik vergroot mijn zone steeds meer, uit de comfortzone stappen en meer op avontuur gaan.” - Gideon

“Ik zit sinds de retraite in een andere flow. Meer energie en voel me positiever (ingesteld)! Het heeft echt wat in gang gezet en is nog steeds gaande. Er gebeuren mooie dingen in en om me heen. Echt fijn!” - Margriet

◇ LOCATIE
De retraiteplek is prachtig gelegen aan de rand van de Veluwe in de gemeente Epe. Het terrein is omgeven met bos en heeft een groot grasveld. Het huis bestaat uit een grote woonkamer met open woonkeuken, boven twee ruime slaapkamers en een badkamer met toilet en douche. De sessies en ceremonies worden buiten gehouden in een grote, ronde bell-tent.

◇ ETEN
Onze goede vrienden en koks Rob en Wil gaan heerlijke gezonde vega(n) maaltijden voor ons verzorgen. Laat je smaakpapillen verwennen en ervaar de ontspanning om even niet te hoeven koken. Rob en Wil begeleiden ook mee met hun helende stem en energie.

◇ SLAPEN
Er zijn verschillende opties mogelijk m.b.t. overnachten:
٠ Gedeelde kamer met een tweepersoonsbed
٠ Gedeelde kamer met drie single bedden
٠ Tent op het grasveld (zelf meenemen)
٠ Camper of caravan in het bos (zelf meenemen)

◇ OVER DE FACILITATORS
Anneminke is holistisch en energetisch therapeut en master christusenergie healer. Met zachte kracht, in rust en met liefdevolle begeleiding brengt ze ieder thuis in zichzelf. Haar passie en tegelijkertijd haar kracht is om mensen te inspireren en te laten ervaren dat ze zoveel grootser en goddelijker zijn dan ze denken. Ze ziet Jou voor wie jij werkelijk bent: een prachtig Lichtwezen.

Arjen is Law of Attraction Coach en inspireert al jaren zichzelf en anderen om een fijner en vrijer leven te creëren. Zijn passie is werken met de wet van aantrekking en manifestatiekracht. Zo heeft hij Anneminke onder andere bewust in zijn leven gecreëerd. Met zijn openheid en integere, directe aanpak komt hij al snel tot de kern bij mensen en laat je zien hoe je door middel van een ander perspectief je leven ten goede kan veranderen.

◇ INVESTERING IN JEZELF
EARLY BIRD regular ticket - gedeelde kamer met andere deelnemer: €399
REGULAR TICKET - gedeelde kamer met andere deelnemer: €449
EARLY BIRD camping ticket - tent/camper/caravan zelf meenemen: €375
CAMPING TICKET - tent/camper/caravan zelf meenemen: €425

De prijzen zijn inclusief:
✓ 2 overnachtingen
✓ 2x vega(n) ontbijt, lunch en diner
✓ onbeperkt thee, koffie, water en snacks
✓ 6 sessies van ca. 2,5 uur
✓ kleine groep
✓ persoonlijke aandacht
✓ prachtige omgeving

Als je vragen hebt of meer informatie wil, stuur ons een bericht via 06 13 24 30 76 / ja@laloli.nu of kijk op onze website https://laloli.nu/.

Voel je welkom! Veel liefs!

Anneminke & Arjen
Leeftijd
18 t/m 99 jaar
Gesproken taal
Nederlands, Engels
Opslaan

Over de organisatie

4.8
(43)
·
35 volgers

LALOLI - Therapie Opleidingen Dans

LAUGH LOVE LIVE YOUR BEST LIFE! Workshops, ceremonies en opleidingen voor een leven vanuit vrijheid, liefde en innerlijke kracht.

LAUGH LOVE LIVE YOUR BEST LIFE!

Retraite Vrijheid!

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van LALOLI - Therapie Opleidingen Dans

Maandag, 08 dec. om 19:00
Belly Dance ◇ Elke maandag les
LALOLI - Therapie Opleidingen Dans
Bellydance Dansworkshop
Vrijdag, 12 dec. om 19:30
Ecstatic Dance
LALOLI - Therapie Opleidingen Dans
Ecstatic Dance Conscious Dance Intuitive Dance
Zaterdag, 13 dec. om 11:00
SoundTouch ◇ Sound Healing, Energy Work & DNA Activation
LALOLI - Therapie Opleidingen Dans
Soundhealing Energiewerk Innerlijke Reis
Maandag, 15 dec. om 19:00
Belly Dance ◇ Elke maandag les
LALOLI - Therapie Opleidingen Dans
Bellydance Dansworkshop

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 21 dec. om 20:00
12 HEILIGE NACHTEN
Energetisch coachpraktijk Body, Mind & Soul
Ritueel Persoonlijke Ontwikkeling Keltische Jaarfeesten
Donderdag, 11 dec. om 10:00
Intensive Tantra Training 1 (45+ groep)
Bliss Your Body - School voor Tantra
Tantra Opleiding Meerdaagse retraites
Zondag, 15 feb. om 11:00
EXPOSE PLAY by Swen brandy
Salon Expose
Zelfexpressie Persoonlijke Ontwikkeling Conscious Sexuality
Vrijdag, 12 dec. om 16:00
One Tribe Winter Gathering 2025: Wortelen in Verzachting 🤍
ONE TRIBE: samenkomen met open hart
Gatherings Festivals Meerdaagse retraites
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?