Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Cacaoceremonie met ademwerk  - Cacao ceremonie, Ademcirkel, Ademwerk

Zondag 07 december 2025

Cacaoceremonie met ademwerk

dec.
07
Zondag 07 december 2025
10:00 tot 12:30
Buurthuis Het Middelpunt
Wilhelminastraat 55, 1432 GB Aalsmeer, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

✨ Cacaoceremonie & ademwerk ✨

– je bent van harte welkom! -
Er is nog één plekje beschikbaar, is het laatste plekje voor jou?

Marion van Ademreik en Marjan van Ebb&Flow Geboortecoaching nemen je mee in een warme, verbindende ochtend, met een combinatie van een cacaoceremonie en verbonden ademhaling.

Wie zijn wij?

• Marion is ademcoach, werkt als HR-manager in de wellnessbranche en is Reiki-beoefenaar (2e graad).
• Marjan is geboortecoach, cacaofacilitator en werkzaam in een verloskundigenpraktijk.

Wat gaan we doen?

Tijdens deze ochtend zullen we pure ceremoniële cacao uit de Dominicaanse Republiek drinken en de helende werking van de verbonden ademhaling ervaren.

🌿 Cacao opent je hart, nodigt uit tot zachtheid en verdiept de verbinding met jezelf en met anderen. Het ontspant, geeft energie en laat liefdevolle aanwezigheid groeien. Je zakt als het ware uit je hoofd en in je lijf. Daarna gaan we verder met verbonden ademhaling.
🌬️ Verbonden ademhaling helpt spanning los te laten, emoties te doorvoelen en je levensenergie weer vrij te laten stromen. Het is een ademhalingsoefening waar we je bij begeleiden.
Je adem brengt helderheid, balans en innerlijke rust.

Daarnaast is er ruimte om intenties te zetten, te delen, te journalen en samen in meditatie en verbinding te zijn.

Je hoeft geen ervaring te hebben met ademwerk of cacao.
Alles wat je hoeft te doen, is jezelf dit moment gunnen. ✨

Praktische informatie

📍 Locatie: Buurthuis ’t Middelpunt, Wilhelminastraat 55, 1432 GB Aalsmeer
🕙 Tijd: 10.00 – 12.30 uur
(Inloop vanaf 9:45 uur)
💶 Kosten: €33 p.p.
(inclusief biologische cacao, thee, water en een gezonde snack)

Handig om mee te nemen:
• Fijne, makkelijk zittende kleding
• Een grote handdoek om op te liggen (+ eventueel een eigen kussen)
• Iets persoonlijks voor op het altaar (bijvoorbeeld een bloem, schelp, foto of sieraad)

👉 Tip: Drink liever geen koffie in de ochtend en ontbijt licht.

Goed om te weten

Dit event is niet geschikt als je zwanger bent, hartpatiënt bent, antidepressiva gebruikt of een voorgeschiedenis hebt met epilepsie of psychose. Twijfel je of dit iets voor jou is? Neem gerust contact met ons op.

⚠️ Er zijn maar 10 plekken beschikbaar – vol = vol!
Leeftijd
18 t/m 98 jaar
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Neem contact op met Ebb&Flow Geboortecoaching
Cacaoceremonie met ademwerk

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Ebb&Flow Geboortecoaching

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.