Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Ecstatic Dance Gathering Ottermeer

Maandelijkse gatherings gericht op verbinding met jezelf, elkaar en de natuur.

Volgen
Niet beschikbaar

camping Landgoed Ottermeer, Ottermeerweg 2, 4725 PZ Wouwse Plantage, Nederland

Bezoek de website

Evenementen van Ecstatic Dance Gathering Ottermeer

Woensdag, 25 jun. om 13:30
Aliveness Festival @ Landgoed Ottermeer
Ecstatic Dance Gathering Ottermeer
Festivals Ecstatic Dance Embodiment
Zondag, 01 jun. om 15:30
Outdoor Ecstatic Dance: Dj Arun Ji. & Cacao Ritual by Corona
Ecstatic Dance by Sophie (Devalounge)
Ecstatic Dance Vrije Dans Conscious Dance
Zondag, 18 mei om 10:30
Ecstatic Dance Gathering: DJ Jethro + verbonden ademreis
Ecstatic Dance Gathering Ottermeer
Ecstatic Dance Community-building Adem
Zondag, 13 apr. om 16:00
Ecstatic Dance Gathering 13 april: Cacao ceremonie & DJ Jera
Ecstatic Dance Gathering Ottermeer
Ecstatic Dance Cacao ceremonie Bosbaden
Zondag, 16 mrt. om 10:30
Ecstatic Dance Gathering Primal Play & DJ Anica & Kampvuurlunch
Ecstatic Dance Gathering Ottermeer
Ecstatic Dance Community-building
Zondag, 16 feb. om 10:30
Ecstatic Dance Gathering Ottermeer: MADHARA & sauna
Ecstatic Dance Gathering Ottermeer
Ecstatic Dance Zelfexpressie Live muziek
Zondag, 19 jan. om 10:30
Ecstatic Dance Gathering Ottermeer: DJ SEFRIJN & Verbonden Ademen
Ecstatic Dance Gathering Ottermeer
Ecstatic Dance Ademwerk Conscious Dance
Zaterdag, 18 jan. om 11:00
Winter Embodiment: koudetraining, ademwerk, natuurbewustwording
Ecstatic Dance Gathering Ottermeer
Ijsbad Ademwerk Ritueel
“Leef vanuit je lijf”

Over de organisatie

Op het prachtige landgoed Ottermeerhoeve komen we maandelijks samen voor onze Ecstatic Dance Gathering.

Ottermeer is een prachtig landgoed met de familie Termorshuizen als hoeders en stichters van deze plek. Je vindt er een permacultuurtuin, paarden, eigen stuk bos, zwemmeertje, knusse huiskamer met haard en een hele fijne danszaal. Hier organiseert Janneke Meijers in nauwe samenwerking met Ottermeer en een fijn team aan spaceholders al 6 jaar iedere maand een ecstatic dance gathering. Gericht op verbinding met de aarde, ontwikkeling in je bewustzijn en verdieping in het contact met jezelf en de ander.

Alle events zijn gericht op verbinding met jezelf, elkaar en de natuur. Via ecstatic dance, mantra zingen, natuur beleving, verbonden ademcirkels, authentic relating nodigen we jou uit op avontuur in jezelf.

Ons grootste zomer event is het vijf daagse Aliveness Festival, met verdiepende workshops, ecstatic dance, muziek, mantra zingen, embodiment, sauna, heerlijke maaltijden vers van het land.

Onze bezoekers zijn 18+ en van uiteenlopende leeftijden. Sommige komen er al jaren, iedere keer zijn er ook volop nieuwe mensen. Veel mensen komen met gemak alleen, omdat de events juist gericht zijn op elkaar ontmoeten. De events zijn Nederlands gesproken en we ondersteunen de anderstaligen graag om zich hierin welkom te voelen. Wat dansen op deze plek bijzonder maakt is absoluut de locatie en dat we er een mini retreat dag van maken rondom de dans met samen eten, genieten van de natuur en het aanbieden van verdiepende workshops.

Kom opladen, spelen en verbinden op onze ecstatic dance gathering!
We kijken uit naar je komst.

Liefs Janneke & team Ottermeer

Lees meer

Dit zeggen anderen over
Ecstatic Dance Gathering Ottermeer

  • Kagiso Bierman
    Aliveness Festival @ Landgoed Ottermeer

    Weer een schitterende editie, al voor de 5e keer op een rij!
    Het land was verfrissend en verzachtend als altijd, zo veilig en fijn. De mensen zo liefdevol en vol hartelijk vertrouwen! De workshops waren waardevol en origineel, en ik ben er volgend jaar zeker weer bij!

    Lees meer
    09 juli 2025 om 15:40
  • M. Hendriks
    Aliveness Festival @ Landgoed Ottermeer

    Een heerlijk, goed georganiseerd festival met hoog niveau workshopgevers en een hele fijne energie op een fantastische locatie. Ik voel me enorm vervuld en opgeladen, ook vandaag nog, een week na afloop. Heel veel dank Janneke en het hele team.

    Lees meer
    06 juli 2025 om 12:01
  • Anne Jetten
    Aliveness Festival @ Landgoed Ottermeer

    What a ride!
    Ik heb enorm genoten van het speelveld tijdens deze 5 dagen, na een lastige start, want oh wat kwam ik mezelf tegen in mijn eentje op dit sociale festival. Zodra ik mijn warme verbindingen kon aanhalen en kon leggen, was het als een heerlijk warm bad. Thuiskomen op Ottermeer, meer wil ik niet.
    Dank Janneke voor de geweldige organisatie, dank familie voor jullie overvloed in alle hoeken van het landgoed, dank lieve tribe voor het vertrouwen en het opzoeken van de grenzen van (on)gemak en het afpellen van laagjes.

    Lees meer
    04 juli 2025 om 22:28
  • Katleen Avermaete
    Aliveness Festival @ Landgoed Ottermeer

    Een heerlijke reis langs een donkere leegte, een helder inzicht, een warm bad liefde, een vredevolle verbinding met mezelf, een duik in het vuur en het water, in de ogen en armen van de dansende medemens.....ik voel de transformatie. zo dankbaar... mijn lichaam moet nog bekomen maar mijn hartje is opgeladen.

    Lees meer
    02 juli 2025 om 19:04
  • Jacqueline Moonen
    Aliveness Festival @ Landgoed Ottermeer

    Het mooiste festival dat ik in lange tijd heb mee gemaakt. Zo bijzonder hoe ze de hele groep zo in verbinding kunnen zetten met elkaar. Ik voel me zo geliefd en verbonden. ❤️ Dank je wel!

    Lees meer
    30 juni 2025 om 19:51
  • Dolores De Baerdemaeker Vos
    Aliveness Festival @ Landgoed Ottermeer

    Alweer een prachtige ervaring erbij op deze magische plek ♥️ fascinerend hoe het ieder jaar anders is en voelt, en toch steeds weer zo verbindend en krachtig. Ik heb diep genoten van de workshops, de mensen, de gatherings en het heerlijke water. De openheid en oprechtheid die leeft op dit festival is werkelijk transformerend, iedere keer weer. Ik ben er volgend jaar graag weer bij 🥰

    Lees meer
    30 juni 2025 om 19:28
  • Jonne
    Aliveness Festival @ Landgoed Ottermeer

    wow, wat was het weer fijn! alle lieve mensen en die mooie plek!

    Lees meer
    30 juni 2025 om 16:19
  • Gijs Adams
    Aliveness Festival @ Landgoed Ottermeer

    Welk woord kun je gebruiken als woorden tekort schieten.. het was magisch, verbindend, vol liefde en vreugde, diepe dalen en hoge bergen.. ALLES mocht er zijn en ALLES werd aangeraakt ❤️

    Dankbaar en Gelukkig voel ik mij 🙏🏻

    Tot de volgende editie!! See you there ☀️

    Lees meer
    30 juni 2025 om 12:56
  • Janneke Aronson
    Aliveness Festival @ Landgoed Ottermeer

    Dit festival heeft alle ingrediënten voor een waanzinnige ervaring. Grote diversiteit aan inspirerende workshops, prachtige plek midden in de natuur (met een zwemmeer!) en fijne grootte van deelnemers. Voelt als op vakantie zijn met vrienden in een paradijsje. Dank dank dank!

    Lees meer
    30 juni 2025 om 12:23
  • Marin Van gelderen
    Aliveness Festival @ Landgoed Ottermeer

    Vrij en verbonden, zo heb ik me tijdens aliveness gevoeld dit jaar. Op de diepste laag mogelijk. Verbonden met mezelf, verbonden met de tribe, verbonden met het land. Gedragen en gezien. En in zoveel vrijheid om te zijn, precies zoals elk moment dat van me vroeg. Dankjewel mooie mensen, tot volgend jaar!

    Lees meer
    30 juni 2025 om 10:13
  • Suzanne
    Outdoor Ecstatic Dance: Dj Arun Ji. & Cacao Ritual by Corona

    Fantastisch! Heerlijke plek, veel speel mogelijkheden en een gevoel van vrijheid. Warm ontvangt door het team. Leuke samensmelting van esctatic breda en landgoed ottermeer. Jummie! Als er mogelijkheden zijn kom ik graag vaker.

    Lees meer
    02 juni 2025 om 22:31
  • Liesbeth van der Hoeven
    Outdoor Ecstatic Dance: Dj Arun Ji. & Cacao Ritual by Corona

    Wat een fantastische middag en avond op een werkelijk sprookjesachtige droomlocatie! Zo uniek om met je voeten in een meertje en je hoofd richting avondzon te kunnen dansen met niets dan groen om je heen, opgezweept door fantastische muziek, omringd door allemaal lieve, inspirerende mensen. Ja, dit zijn echt parels van ervaringen.... Lieve teamleden, heel erg bedankt voor alle moeite en inspanning om dit geweldige evenement voor ons mogelijk te maken. Alles klopte, de betoverende openingszang met gitaar, de liefdevolle cacaoceremonie, het dansen, de potluck... hmmm, wat is het leven toch verrukkelijk. x

    Lees meer
    02 juni 2025 om 20:06
    Reactie van organisatie

    Oh wat mooi geschreven lieve Liesbeth! Dank je wel voor je woorden! Graag zou ik je review in de nieuwsbrief zetten want je beschrijft het zo treffend.

    Veel liefs van ons
    Sophie

    Lees meer
  • Anne Jetten
    Outdoor Ecstatic Dance: Dj Arun Ji. & Cacao Ritual by Corona

    Wow! Gewoon wow!

    De speelsheid in het water (ik pleit voor een nieuwe ED stroom (😉) in water voor nog meer plezier), de verdiepende cacaoceremonie door Corona, de prachtige locatie, de liefdevolle banja door Maschja, heerlijke dansjes met lieve vriend(inn)en, alles samen was wow! Gewoon wow!

    Lees meer
    02 juni 2025 om 18:24
    Reactie van organisatie

    Wow Anne! Dank je wel voor je bericht! Zo fijn dat je ook zo genoten hebt! Liefs van ons!
    Sophie

    Lees meer
  • Kim
    Outdoor Ecstatic Dance: Dj Arun Ji. & Cacao Ritual by Corona

    Natuur, lieve mensen, goede begeleiding, en de liefdevolle uitnodiging om bij jezelf te blijven.
    Ottermeer is prachtig, Sophie en team als vanouds warm en fijn, maar ook Janneke en team weten wat ze doen en staan vol liefde voor je klaar.

    Buiten dansen bij Deva Lounge en EcstaticDance Gathering, ik kan het iedereen aanraden! 💃

    Lees meer
    02 juni 2025 om 14:32
    Reactie van organisatie

    Oh lieve Kim! Dank je wel voor je mooie berichtje! We hebben ook zo genoten van jou! XX Sophie

    Lees meer
  • Denise
    Ecstatic Dance Gathering: DJ Jethro + verbonden ademreis

    Amazing!
    Janneke zet zo’n veilig veld neer met de mooie liefdevolle spaceholders.
    Een veld waar alles er mag zijn, waardoor ik in de ademsessie zo diep kon gaan als ik wilde.
    Erop vertrouwend dat als ik iets nodig zou hebben dit er zou zijn.

    De potluck was weer heerlijk met kers op de taart een gezamenlijke duik in het water met ietwat weerstand vanwege de kou er toch doorheen geademd. Cadeautje!

    De dans was magisch, liefdevol verbindend en veilig.
    Het voelt iedere keer weer als thuiskomen. 🙏🏻

    Lees meer
    19 mei 2025 om 21:59

Deze organisaties vind je misschien ook interessant

Ecstatic Dance Conscious Dance Dansmeditatie
Wij zorgen in Breda bij iedere Ecstatic Dance voor de juiste ambiance: een warme en sfeervollle ruimte, wisselende DJ’s, en een veilige setting.
Ecstatic Dance
Organisator Ode aan de Yoni retraites en evenementen || www.odeaandeyoni.com Organisator Ecstatic Dance AVANI (Helvoirt, Brabant)
Ecstatic Dance Conscious Dance Vrije Dans
Odessa is a platform for communities to host events; dances, workshops, live performances and more!
Play Utrecht organiseert workshops, cursussen en reeksen op het gebied van meditatie, dans, lichaamswerk, ademwerk, tantra, masage en nog veel meer.
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?

Reviews van Ecstatic Dance Gathering Ottermeer

Loading...