Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Unveiling Intimacy

www.unveilingintimacy.com

Volgen
Niet beschikbaar
Niet beschikbaar
Bezoek de website

Evenementen van Unveiling Intimacy

Friday, 12 Apr. om 18:00
De Stroming - Training
Unveiling Intimacy
Meerdaagse retraites
Friday, 12 Apr. om 18:00
De Stroming - Verblijf
Unveiling Intimacy
Meerdaagse retraites Tantra Vrouwen workshops
Friday, 12 Apr. om 18:00
De Stroming - Accommodatie
Unveiling Intimacy
Meerdaagse retraites
Friday, 31 May. om 19:00
Vrouw & Vrij
Unveiling Intimacy
Meerdaagse retraites
Wednesday, 17 Jul. om 10:00
Het Pad van Ja
Unveiling Intimacy
Meerdaagse retraites
Wednesday, 17 Jul. om 10:00
Het Pad van Ja - Accomodatie
Unveiling Intimacy
Meerdaagse retraites
Thursday, 28 Nov. om 09:30
De Grond
Unveiling Intimacy
Meerdaagse retraites

Over de organisatie

www.unveilingintimacy.com

Lees meer

Dit zeggen anderen over
Unveiling Intimacy

  • Jessica Young
    Sensual Spring - Verblijf

    Krachtig, verdiepend, verrassend en verbindend. De begeleiding was super, evenals de catering en locatie. Mooie mensen ontmoet en prachtige opdrachten mogen ervaren.

    Lees meer
    13 May 2024 om 18:20
  • Esther Julien
    De Grond - Verblijf

    Ja Chris en Anouk, dat hebben jullie echt heel goed gedaan. Ik ben erg blij jullie te hebben ontmoet. Het was een bijzonder weekend :-)))

    Lees meer
    22 March 2024 om 16:06
  • Anoniem
    De Grond - Training

    Het is moeilijk met woorden te omschrijven wat dit weekend met me gedaan heeft. Ik ben zo ontzettend dankbaar voor deze ervaring en voor Chris en haar team. Twijfel geen seconde en geef jezelf deze training cadeau als je het verlangen hebt om nog intiemer te worden met jezelf en anderen en het leven nog meer wilt leren omarmen. You won't regret it!

    Lees meer
    19 March 2024 om 18:42
  • Gilius Kreiken
    Rite of Passage - Verblijf

    Holy moly. Chris and her team are absolute masters in their craft.
    Thank you, so very very much.

    Lees meer
    05 January 2024 om 13:07
  • Lisa De Bruin
    Letting Go Deeper - Training

    Beyond words prachtig, rakend, verdiepend en transformerend. Met zoveel liefde, aandacht, veiligheid, kennis en kunde van Chris en haar team is dit de enige plek waar ik me zo diep heb kunnen laten zakken. Diepe buiging en grote dankbaarheid.

    Lees meer
    19 November 2023 om 11:45
  • Gilius Kreiken
    Letting Go Deeper - Verblijf

    Wow. Waanzinnig, imponerend, grondend. Woorden doen te kort, en laat dat nou precies 1 van de dingen zijn die ik heb meegekregen: als woorden tekort doen, maak dan maar de passende klank.

    RWAOAOOAR!

    Lees meer
    18 November 2023 om 23:07
  • Stefan Van der Voort
    Letting Go Deeper - Training

    Een avontuurlijke reis vol dans, meditatie, oefeningen en prachtige rituelen. De retreat heeft mijn grenzen danig opgerekt, nieuwe inzichten gegeven en mij veel liefde en levenskracht gegeven! Geniaal bedacht, alles puntgaaf georganiseerd, lekker eten, en een begeidend team dat stond als een liefdevol huis!

    Lees meer
    17 November 2023 om 10:36
  • Yolanda Ketel
    Kirtan! Samen zingen in de wei

    Zo fijn! Prachtige begeleiding. Sfeervolle plek. Lieve mensen. Ik kom graag nog een keer 💖

    Lees meer
    16 November 2023 om 11:05
  • Anoniem
    Taste of Tantra - Gemengde groep

    Zeer goede introductie. Prima opbouw.

    Lees meer
    12 November 2023 om 16:38
  • Roeli Wilms

    Zingen voor vrede. Thuiskomen, helend, krachtig, liefdevol. Dankjewel.

    Lees meer
    20 October 2023 om 13:08

Deze organisaties vind je misschien ook interessant

Ecstatic Dance Conscious Dance
Every Friday evening we come to deepen our dance, connect and transform in a safe space for all. Always tickets at the door (€24 CASH ONLY)
Ecstatic Dance Conscious Dance Intuitive Dance
We welcome you to come dance with us: we create beautiful ceremonies, great DJ´s and amazing spaceholders https://www.ecstaticdanceamsterdam.com
Freedive creëert avontuurlijke en verdiepende plekken en events voor mensen die bezig zijn met persoonlijke ontwikkeling en groei.
Ecstatic Dance Vrije Dans Conscious Dance
Ecstatic Dance op de tofste locatie van Nederland: bij poppodium FLUOR.
Made with ♥ Copyright 2024 hipsy.nl

Reviews van Unveiling Intimacy

Jessica Young
Sensual Spring - Verblijf

Lees meer
13 May 2024 om 18:20
Esther Julien
De Grond - Verblijf

Lees meer
22 March 2024 om 16:06
Anoniem
De Grond - Training

Lees meer
19 March 2024 om 18:42
Gilius Kreiken
Rite of Passage - Verblijf

Thank you, so very very much.

Lees meer
05 January 2024 om 13:07
Lisa De Bruin
Letting Go Deeper - Training

Lees meer
19 November 2023 om 11:45
Gilius Kreiken
Letting Go Deeper - Verblijf

RWAOAOOAR!

Lees meer
18 November 2023 om 23:07
Stefan Van der Voort
Letting Go Deeper - Training

Lees meer
17 November 2023 om 10:36
Yolanda Ketel

Lees meer
16 November 2023 om 11:05
Anoniem

Lees meer
12 November 2023 om 16:38
Roeli Wilms

Lees meer
20 October 2023 om 13:08
Anoniem

fijne plek, fijne sfeer, mooie liederen
intiem, vrij, warm, liefdevol en zacht

Lees meer
19 October 2023 om 09:51
Iris Pielage
Water & Vuur - Verblijf

De locatie Helios is geweldig! De oude boerderij is heel sfeerveel en wordt omringd door een grote bostuin, waar overal kleine huisjes, boomhutten (slaapkamers) en zitjes verstopt zijn. Bijzondere plek!

Lees meer
18 September 2023 om 15:52
Iris Pielage
Water & Vuur - Training

De tantra retraite Water & Vuur was ongelofelijk mooi en bijzonder! Het programma zat heel goed in elkaar en Chris is een waanzinnig docente die met veel toewijding de gehele retraite begeleidt. Haar team, Anouk en Robbert, zijn ook ontzettend fijne en warme mensen die de retraite heel fijn ondersteunen. Heel veel dank!! <3

Lees meer
18 September 2023 om 15:51
Pieter Vliet van
Kirtan! Samen zingen in de wei (de allerlaatste keer)

..... Yesterday at Chris' Kirtan I learned that 'for the last time' is the same as 'forever again'...... 🌸😊
Love you amazing wonder woman.... 🙏

Lees meer
14 September 2023 om 10:47
Vivian Van der Torren
Intimacy with Life - Training

Deze 6 dagen op reis onder begeleiding van Chris waren echt een kado! Chris is zo puur en vol met leven. Steengoed georganiseerd, overal over nagedacht. Ik voelde echt de ruimte om helemaal bij mijn ervaring te blijven, gedragen door een heel fijn team van begeleiders.

Lees meer
02 August 2023 om 15:03
Vera Zonderop
Intimacy with Life - Training

Geweldig, diepgaand. Creatief met heerlijke dans, muziek en opdrachten! Pure kwetsbaarheid en zachtheid & pittig en doorbrekend bij het onder ogen komen van patronen om je eigen kracht te ontdekken!

Lees meer
28 July 2023 om 16:46
Rick
Intimacy with Life - Training

Wauw, wat was de 'Intimacy with Life' retraite weer een mooie reis, een reis langs zoveel lagen van het menselijke en goddelijke bestaan. vol met prachtige structuren om te onderzoeken en ervaren. Samen met een groep in zo'n mooi veld bezig zijn. Dit is zo waardevol werk! En Chris met haar team begeleiden het om zo'n fijne manier!

Lees meer
24 July 2023 om 22:12
Sanne De Groot

Een speelse en verdiepende kennismaking. Nog euforisch over deze onderdompeling!

Lees meer
21 June 2023 om 16:16
Christophe Hollanders
Rite of Passage - Verblijf

Een diepgaande reis van mezelf openvouwen en vanuit liefde steeds meer accepteren, in al mijn naaktheid, in het ervaren, in het nu. Een retraite om de heiligheid & schoonheid van het leven opnieuw te omarmen, mijn leven, in verbinding met anderen die net zo menselijk zijn als mij. Dat alles in een warm bad van niet-weten & meedogenloos mededogen. Ik verblijf in liefdevolle ontroering.

Lees meer
10 January 2023 om 15:08
Fedor Broekhoven
Kirtan! Samen zingen in de wei.

heerlijke avond gehad, de tijd is voorbij gevlogen. Volgende keer ga ik weer

Lees meer
01 December 2022 om 14:08
Judith Graafsma
Letting Go Deeper - Training

Wat was het bijzonder! Zo'n veilige omgeving! Gecreëerd door een heel zorgvuldig vormgegeven programma met ontdenkbaar integere begeleiding. In en met een prachtig verbonden groep heb ik rondom dit enorme thema ALLES kunnen en mogen ervaren.

Lees meer
24 October 2022 om 19:49
Jules Bohnen
Letting Go Deeper - Training

‘Letting go deeper’ was voor mij een bijzondere louterende en intense ervaring. Chris en haar team hebben dit proces met heel veel deskundigheid, inzet en creativiteit vormgegeven en begeleid. Ik heb mij geen moment verloren of onveilig gevoeld. Daar waar nodig werd ik overeind gehouden en gesteund. De locatie was geweldig en er werd met liefde voor de maaltijden gezorgd. Alles klopte.
Niet in de laatste plaats vanwege Chris zelf, aanwezig en ongrijpbaar. Streng en zacht. Het verrukkelijkste enigma. Dankjewel. Aho!

Lees meer
24 October 2022 om 16:31
Alies Dorgelo
Letting Go Deeper - Training

Een 4-daagse Deep Dive tijdens Letting Go Deeper. Ik ging met het verlangen om me innerlijk rustiger te voelen en de controle in het leven los(ser) te laten. Ik ging naar huis met een grote glimlach om mijn mond. Van verwondering, van de verbinding in de groep, van het geziene in mij door de variatie aan oefeningen en structuren. Chris biedt een veilige bedding en daar heb ik grote gevoeligheid voor. Pas dan kan ik ook werkelijk die deep dive maken. En so I did. Het ritueel was prachtig, niet in woorden te vatten, en liet me ten diepste beseffen dat ik het leven bèn. En het leven míj is. Alles stroomt, en zal altijd blijven stromen. De ervaring van deze retraite brengt me de rust waar ik op ieder moment dat ik het weer even vergeet opnieuw kan intappen. Dankbaar en ik hoop een zetje in jouw rug om dit ook te gaan beleven. Groot cadeau voor jezelf.

Lees meer
24 October 2022 om 15:18
Jeanine S
Intimacy with Life - Training

Het was een wereldse ervaring die ik iedereen gun! De reis voelde als een week in het paradijs: veilig, liefdevol, verbonden, warm en inspirerend. Professionele en authentieke begeleiding vanuit het team en een warm bad van gelijkgestemden. Eqen prachtige combi van een 2-benen-op-de-grond houding en de wereld van spiritualiteit. Daarbij was er zoveel afwisseling tussen luisteren, zien, dansen, zang, geluid, ervaren, voelen.. de opbouw en dynamiek van het programma is echt top! Wat een liefde! Wat een cadeau aan jezelf en de wereld!

Lees meer
27 July 2022 om 23:16
Marion Schmid-Drüner
Intimacy with Life - Training

Over de „Intimacy with life" retraite zou ik zoveel kunnen zeggen, en toch ga ik hier nu alleen dit zeggen: deze zes dagen betekenen volop in het ware leven staan. Niet alleen door de oefeningen, maar juist ook in de pauzes met de andere deelnemers, de ontmoetingen met de kok, de natuur - alle ontmoetingen van ieder aard die zich voordoen. En in het huilen en lachen, het brullen en dansen, zweten en knuffelen, een steen in mijn buik voelen en zingen, tijdens ik met trillende handen naar een ander uitreik, te voelen: JA. Godverdomme JA. Het is mogelijk daadwerkelijk te LEVEN, samen met andere mensen, in contact en in authenticiteit tegelijk. Het is geen utopie, het is werkelijkheid. En we kunnen het samen creëren. Wat een godsgeschenk dit te mogen beleven.
Over Chris als facilitator wil ik alleen de woorden meegeven die ik haar persoonlijk gezegd heb: Lieve Chris, dankjewel dat jij op deze aarde loopt.

Lees meer
27 July 2022 om 18:55