Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Yoga Praktijk Zwolle ⭐︎ Adem ⭐︎ Healing ⭐︎ Verbinding⭐︎

Energetische healing, lichaamswerk o.a. gericht op trauma, adem, meditatie en yoga.

Volgen

0650 620 951

Assiesplein 6, 8011 XD Zwolle, Nederland

Bezoek de website

Evenementen van Yoga Praktijk Zwolle ⭐︎ Adem ⭐︎ Healing ⭐︎ Verbinding⭐︎

Zondag, 13 jul. om 10:00
Dimensional Breath & optionele Blauwe Lotus tinctuur 🪷
Yoga Praktijk Zwolle ⭐︎ Adem ⭐︎ Healing ⭐︎ Verbinding⭐︎
Ademwerk Trancereis Plantmedicijn
Vrijdag, 25 jul. om 10:00
✨ In Verbinding met Jezelf– 12 weken terug naar jouw kern
Yoga Praktijk Zwolle ⭐︎ Adem ⭐︎ Healing ⭐︎ Verbinding⭐︎
Lichaamsbewustzijn Healing Cursus
Vrijdag, 08 aug. om 19:00
Intieme verbondenadem & cacao ceremonie
Yoga Praktijk Zwolle ⭐︎ Adem ⭐︎ Healing ⭐︎ Verbinding⭐︎
Ademcirkel Cacao ceremonie Ademwerk
Zondag, 14 sep. om 10:00
Intieme verbondenadem & cacao ceremonie
Yoga Praktijk Zwolle ⭐︎ Adem ⭐︎ Healing ⭐︎ Verbinding⭐︎
Ademcirkel Cacao ceremonie Ademwerk
Zondag, 05 okt. om 10:00
Aardende nazomer Yin, Verbonden adem en Reiki
Yoga Praktijk Zwolle ⭐︎ Adem ⭐︎ Healing ⭐︎ Verbinding⭐︎
Reiki Yoga Ademcirkel
Vrijdag, 10 okt. om 19:00
Intieme verbondenadem & cacao ceremonie
Yoga Praktijk Zwolle ⭐︎ Adem ⭐︎ Healing ⭐︎ Verbinding⭐︎
Ademcirkel Cacao ceremonie Ademwerk
Zondag, 09 nov. om 10:00
Intieme verbondenadem & cacao ceremonie
Yoga Praktijk Zwolle ⭐︎ Adem ⭐︎ Healing ⭐︎ Verbinding⭐︎
Ademcirkel Cacao ceremonie Ademwerk
Zondag, 14 dec. om 10:00
Winterse Yin, Verbonden adem en Reiki
Yoga Praktijk Zwolle ⭐︎ Adem ⭐︎ Healing ⭐︎ Verbinding⭐︎
Reiki Yoga Ademcirkel

Over de organisatie

Vanaf jongs af aan sta ik al in contact met yoga. Mijn moeder is yogadocent en heeft altijd haar eigen praktijk gehad aan huis. Ik ben letterlijk opgegroeid met yoga. Als tegenhanger had ik mijn vader, die zelfstandig psychotherapeut is. Het was bij ons dan ook altijd de perfecte balans tussen het voelen en het analyseren en verklaren 🙂 Hierdoor ben ik niet weggezweefd!

Tot mijn 30ste heb ik echter zelf niet actief yoga beoefend in de zin van de asana’s (houdingen). Ik was meer van de meer actieve sporten. Lang heb heb ik krachttraining op wedstrijd niveau. Na een aantal jaar merkte ik dat ik was verhard en het contact met mezelf was kwijtgeraakt. Ook had ik last van lichamelijke klachten omdat ik helemaal uit balans was geraakt. Dat was het moment dat ik ook zelf begon met yogales te volgen. Ik begon met yin yoga, waarin ik weer leerde te verzachten. Als snel ben ik ook Hatha yoga gaan doen, wat uiteindelijk toch meer past bij mij omdat ik daar ook meer in kwijt kon qua meditatie en adem. Vanaf toen is het snel gegaan. Inmiddels heb ik verschillende opleidingen gevolgd en geef ik inmiddels alweer een aantal jaren les. Begonnen met een paar uurtjes yoga in de week heb ik dit inmiddels uitgebreid met 1 op 1 begeleiding, adem coaching en verschillende workshops.

Yoga brengt mij rust, verbinding en energie. Rust in alles wat zich aandient in het leven. Of het nu mee of tegen zit. Vanuit die rust de kracht om te veranderen wat jij kan veranderen en te accepteren wat buiten jouw macht ligt. Verbinding met jezelf, jouw lichaam en je mind. Maar ook verbinding met de omgeving en de mensen om je heen Energie om jouw leven vorm te geven zoals jij wilt, vanuit jouw kracht en kernwaardes.

Lees meer

Dit zeggen anderen over
Yoga Praktijk Zwolle ⭐︎ Adem ⭐︎ Healing ⭐︎ Verbinding⭐︎

  • Lisa Visscher
    Zomerkrachtige Yin, Verbonden adem en Reiki

    Enorm genoten van deze sessie. Ik was niet bekend met de begeleidende vrouwen en/of de locatie en beide hebben mij enorm verrast. We begonnen met een yin yoga sessie die goed werd uitgelegd en ze begeleidde je om in de juiste positie te komen/blijven, vervolgens een breath work sessie. Ook zeer prettige, zachte begeleiding van beide vrouwen. Ik vond de combinatie van yin yoga met breathwork ook heel fijn (nooit eerder gehad). De studio waar het plats vond was ook fijn. Al met al ga ik hier zeker graag nogmaals heen! Dank!

    Lees meer
    01 juli 2025 om 12:43
  • Wendy
    Dimensional Breath & optionele Blauwe Lotus tinctuur 🪷

    Wat een warm, lief en welkom onthaal bij Tamara ♥ Ze nam alle tijd voor ons en haar rust droeg ze op mij over. In een heerlijke rustgevende omgeving genoot ik met slechts 3 andere lieve vrouwen van een prachtige ervaring met verbonden ademhaling en blauwe lotus. De koptelefoon met muziek en haar fijne stem laten je helemaal ontspannen tot op een dieper niveau. Je kunt rekenen op oprechte aandacht en interesse van haar, en dat is zo fijn in deze jachtige tijd. We kregen nog een lief zakje met een heerlijke olie en een beetje blauwe lotus voor thuis mee. Het was absoluut niet de laatste keer dat ik Yoga Praktijk Zwolle en Tamara bezocht, ik kijk nu al uit naar een volgende gelegenheid.

    Lees meer
    23 juni 2025 om 19:43
  • Bep Esveld
    Dimensional Breath & optionele Blauwe Lotus tinctuur 🪷

    Veel ervaring, erg kundig, neemt de tijd voor een ieder en heeft oog voor allemaal. Erg fijn.

    Lees meer
    16 juni 2025 om 18:27
  • Amber Agterhuis
    🌬️ Ademcirkel met Verbonden Adem, Cacao & Optionele Microdosering 🍄

    Tamara is een hele fijn facilitor en voelt precies aan wat jij en de groep nodig heeft. Ze weet je goed door de verbonden ademsessie te coachen en geeft voldoende ruimte voor dat wat jij zelf wil en nodig hebt.

    Lees meer
    16 juni 2025 om 16:12
  • Marita Stronk
    🌬️ Ademcirkel met Verbonden Adem, Cacao & Optionele Microdosering 🍄

    Fijne ervaring, Was mijn eerste keer met microdosering, werd door Tamara hier heel goed in begeleid, en heeft ook echt gezorgd voor een verdieping!

    Lees meer
    16 juni 2025 om 09:14
  • Anoniem
    Intieme verbondenadem & cacao ceremonie

    Wat een ervaring. Ik heb wel vaker ademsessies gedaan, maar deze was weer heel anders. Vanuit zachtheid begeleid, je eigen proces te mogen voelen en ervaren.

    Lees meer
    14 juni 2025 om 10:54
  • Sara
    ✨ Sisterhood Circle – Thuiskomen in jezelf ✨

    Mooie fijne avond, vond het eerst spannend, maar dat zakte al snel weg.

    Lees meer
    14 juni 2025 om 10:51
  • Anoniem
    Intieme verbondenadem & cacao ceremonie

    Professionele begeleiding. Tamara heeft voor iedereen oog en ziet wat zij of hij nodig heeft om te kunnen zakken in veiligheid en overgave.

    Lees meer
    11 mei 2025 om 12:37
  • Anoniem
    Dimensional Breath met blauwe lotus

    Wauw, de muziek verbonden met de adem. De liefdevolle ontvangst en begeleiding door Tamara. Prachtig om dit te ervaren, en voor iedereen een aanrader!

    Lees meer
    11 mei 2025 om 12:36
  • Anoniem
    Intieme Dimensional Breath Ademreis

    Ik kwam bij Tamara via een vriendin. Ik heb de Dimensinal Breath ceremonie gevolgd. Het was een prachtige ervaring, de muziek, hoe Tamara je meeneemt op je “zielsreis”. Van te voren wordt er ook een veilige setting neergezet. Tamara begeleidt dit heel goed, vanuit zachtheid, veiligheid en een flinke dosis kennis!

    Lees meer
    27 januari 2025 om 09:54
  • Thirza Lek
    Intieme verbondenadem & Blauwe lotus ceremonie

    Hele fijne plek en Tamara begeleid het fantastisch. Veilige sfeer en mogelijkheid echt even helemaal los te kunnen laten. Er wordt voor je gezorgt en je wordt gedragen door de liefde en positieve energie en rust die er samen komt in deze ruimte onder de begeleiding van Tamara. Dikke aanrader! Echt een cadeautje voor jezelf. Ontspannen loslaten en vrijheid ervaren

    Lees meer
    13 januari 2025 om 19:53
  • Michelle
    Mega intieme Verbondenadem & cacao ceremonie

    Dit was mijn 3e ademreis bij Tamara, en wat is het toch fijn. Tamara neemt goed de tijd om uit te leggen wat er gaat gebeuren, en er wordt veel tijd besteed aan beweging en voorbereiding op de ademsessie. Een super fijne vibe, en hele goede begeleiding. Deze sessies zijn voor mij maandelijks het ultieme 'onderhoud' in mijn drukke leven. Een aanrader!✨️

    Lees meer
    16 december 2024 om 10:09
  • Patty
    Intieme adem reis & cacao ceremonie

    Fijne ruimte, heel onspannen sfeer maar vooral een mooie, goede èn leerzame workshop. De begeleiding van Tamara is heel rustig, warm en deskundig. Een aanrader!

    Lees meer
    15 november 2024 om 14:20
  • Gonny Doornbos
    Intieme verbondenadem & cacao ceremonie

    Fijne sfeer door Tamara, de inrichting, het welkom. Mooie balans tussen yoga, ademhalingsfocus, emotie en ontspanning. Ik voel het soms nog na en ga zeker vaker bij haar een sessie doen!

    Lees meer
    28 oktober 2024 om 17:57
  • Anoniem
    Verbindingscirkel : compassie ❤️

    Mooie avond, prachtige ruimte en fijne begeleiding. Ook de steen die we meekregen was erg mooi en passend.

    Lees meer
    03 augustus 2024 om 10:08

Deze organisaties vind je misschien ook interessant

Ecstatic Dance Conscious Dance Conscious Clubbing
Ecstatic Dance events & gatherings for curious humans to energise and connect through movement, music and community in Groningen & the North.
Tantra
Facilitator for classical Tantra based workshops for returning to our innocence & original blueprint. Stripping off the layers of all that is not us.
Vrijplaats voor connectie en creatie. Retreatcentrum met 23 bedden en mini camping midden in het groen in een dorp onder de rook van Zwolle.
Ecstatic Dance
‘Danskapel Zwolle’ is een maandelijkse dansritueel waar je je mee kunt laten nemen op een magische vrije dansreis..
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?

Reviews van Yoga Praktijk Zwolle ⭐︎ Adem ⭐︎ Healing ⭐︎ Verbinding⭐︎

Loading...