In de Reconnection Journeys zetten Paulus & Margreet mensen weer terug in hun eigen energie, tempo en identiteit met als vertrekpunt zelfliefde
Margreet van Veen is een internationaal gewaardeerd paragnost, medium, magnetiseur en coach en kan er voor zorgen dat jij weer verder op jouw pad komt.
Hiervoor heeft Margreet samen met haar echtgenoot Paulus de Reconnection Journey (RJ) ontwikkeld die mensen weer terug zet in hun eigen energie, eigen tempo en eigen identiteit met als vertrekpunt zelfliefde.
Tijdens de Reconnection Journey worden de deelnemers lbegeleid naar een diepe vorm van ontspanning waarbij elk zintuig aan bod komt. Voor het optimale resultaat wordt de helende reis liggend ondergaan en professioneel begeleid door gesproken tekst, begeleide meditatie, (life) zang, mantra’s, klankschalen/gongbaden, edelstenen en een Chakra geurbehandeling. Na afloop kan gebruik gemaakt worden van een 1 : 1 speedreading.
Gun jezelf een ongekende ervaring in zelfliefde,
Life, love, joy…let’s reconnect
Los van deze reis kan je er ook voor kiezen om een persoonlijke "reis" aan te gaan middels consulten, reading en healing sessies en adviesgesprekken. Er zijn altijd meerdere wegen die naar Rome leiden. Het belangrijkste is dat de weg bij jou past.
Vanuit de filosofie van Levenskunst begeleid ik mensen aan de hand van voice dialogue, NLP, systemisch werk en Reiki door hun vraagstukken.
Met passie en toewijding deel ik mijn kennis. Dit doe ik via 1 op 1 trajecten, workshops en cursussen.
Als medium verbindt Margreet alle informatie die zij doorkrijgt (vanuit het heden, verleden en toekomst) en vertaalt dit naar één passend geheel.
Natuur Activiteiten voor volwassen: Wildpluk Safari's en Natuurmeditaties nabij Haarlem en Scheveningen