Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
House of Alchemy

House of Alchemy

Bij House of Alchemy helpen we jou met innerlijke transformatie en heling. Ons doel is om jouw inner alchemy in goud te veranderen.

Volgen
“Je bent welkom met al je delen”
House of Alchemy

Over de organisatie

Bij House of Alchemy helpt jou met innerlijke transformatie en heling. Dit doe ik door het aanbieden van trainingen, coaching, breathwork, opstellingen en speciale events waarbij we samen op reis gaan.

Ik heb een holistische benadering waarbij ik zowel kijk naar de body, mind, ziel en energie. Naast mijn academische achtergrond als psycholoog maak ik gebruik de laatste biohacktechnieken, spirituele en oude wijsheden, en de principes en wetmatigheden van de natuur om jou te helpen in je ontwikkeling en het bereiken van je waardevolle doelen. Ik wil je helpen te reconnecten, op te laden en te ontwaken zodat jij met veel plezier en ongekende gezondheid door het leven kan gaan.
​
Alchemy betekent innerlijke transformatie en zelfrealisatie. Mijn doel is om jouw inner alchemy in goud te veranderen.

Lees meer

+31618989878

Soest, Netherlands

Dit zeggen anderen over
House of Alchemy

  • Eva
    Familieopstellingen retraitedag

    Graag kom ik bij Binkie een paar keren per jaar. Ze is een prachtige, puur en liefdevol mens. Ik voel me thuis bij haar en mag ik mezelf zijn. Het is elke keer een cadeau naar mezelf toe.
    Dit keer was een Familieopstelling in groep samen met haar lieve collega Eveline. Ze hebben een prachtige dag samen neergezet waar alles klopte, in veiligheid, openheid, vertrouwen en humor ook belangrijk met zulke diepgaande processen. Super dankbaar dat ik daar kon zijn en dat er zo goed voor me gezorgd werd. Ik voelde me thuis. Dank jullie wel en graag tot de volgende keer, veel liefs, Eva xxxx

    Lees meer
    30 september 2026 om 09:19
  • Iris Maden
    Familieopstellingen retraitedag

    Wat een fantastische ervaring! Het was als een warm bad, een veilige plek en in diepe verbinding met onszelf en elkaar. Het was een open én geaarde beleving.
    En niet te vergeten het heerlijke eten ;)

    Lees meer
    27 november 2025 om 10:07
  • Lean Westerveld Koelewijn
    Familieopstellingen retraitedag

    Helend, dragende energie met wijsheid, ervaring en prachtige muziek klank en zang. Intense ervaringen delen in een veilige bedding , Eerlijke gezonde voeding bij de lunch en tussendoor . Mijn dank is
    zeer groot aan Binkie en Evelien en alle
    deelnemers.🥰

    Lees meer
    24 november 2025 om 15:05
  • S De Rijke
    Familieopstellingen ceremonie

    Tijdens deze familieopsteldag ervaarde ik warmte en veiligheid waardoor er mij diepe heling plaatsvondt. Ik heb de kracht ervaren van familieopstellingen en op veel verschillende lagen diepe inzichten gekregen. Ik ben enorm dankbaar voor deze ervaring, prachtig!!

    Lees meer
    17 maart 2025 om 16:08
Neem contact op met House of Alchemy
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.