Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Gezien bij Bien

Intimiteitscoach voor stellen, massagedagen, Tantrische BDSI, opstellingen dagen en weekenden rondom intimiteit en seksualiteit in Ruurlo.

Volgen

Evenementen van Gezien bij Bien

Singles 2-daagse: "Liefde begint bij jezelf"
za. 6 jun. - zo. 7 jun.
urlo
Tantra Massage Verbinding
Systemische dag met thema's Intimiteit en/of seksualiteit in Ruurlo
vr. 12 jun.
10:00
urlo
Familieopstellingen Systemisch werk Bewustzijnsontwikkeling
Opstellingen dag rondom het thema Innerlijk Kind Werk 13 juni
za. 13 jun.
10:00
urlo
Familieopstellingen Systemisch werk Bewustzijnsontwikkeling
ConSensual bij Bien Summer Solstice Tantra Festival op Land van Lisa
vr. 19 jun. - zo. 21 jun.
Rekken
Shibari Festivals Tantra
“Vertragen. Voelen. Thuiskomen. ”

Over de organisatie

Over mij

Tantra is een prachtig pad. Het is mijn pad, al 9 jaar.

Waar ik in geloof, is dat de meeste mensen ergens onderweg het contact met hun lichaam zijn kwijtgeraakt. Met hun grenzen. Met hun verlangens. Met hun levensenergie. En dat we dat vaak pas merken als iets schuurt in relaties, in intimiteit of gewoon in hoe we ons voelen.

Ik ben niet zo geïnteresseerd in hoe het “zou moeten”.
Niet in perfecte plaatjes, niet in spiritueel gedrag en ook niet in trucjes om iets te fixen.

Voor mij is tantra geen methode, maar een directe weg terug naar voelen.
Naar eerlijk zijn in wat er speelt.
Ook als dat ongemakkelijk is.
Juist dan.

Mijn werk is zo'n 9 jaar geleden ontstaan vanuit mijn eigen zoektocht. Minder in mijn hoofd leven, meer in mijn lijf. Minder aanpassen, meer voelen wat klopt. Dat heeft rust gebracht en ook meer intensiteit, meer plezier en eerlijkere verbindingen.

Wat je bij mij ontdekt

Soms zit je op mijn massagedag of avond en ontdek je hoe spannend het eigenlijk is om echt te ontvangen. Of om aan te raken zonder doel.
Soms stap je in een weekend voor singles of stellen en merk je hoe snel je in patronen schiet en hoe bevrijdend het is als dat even niet hoeft.
Soms kom je iets van jezelf aankijken in mijn systemische dagen omtrent innerlijk kind werk en thema's als seksualiteit en intimiteit.
Een andere keer ontdek je wat bondage met 1 touw allemaal kan betekenen voor echte oprechte en diepe verbinding met jezelf en de ander.
En soms ga je met mij een laag dieper, in tantrische BDSI, waar controle, overgave, grenzen en verlangen heel tastbaar worden.

De laatste jaren heb ik me ook toegespitst op het werken met stellen als intimiteitscoach en relatiebegeleider, veelal in mijn 24 uur met jullie als enige stel.

Ik werk veel met consent, helderheid en afstemming. Daarom haal ik ook heel graag de founders van ConSensual in België naar Nederland voor een Winter en Zomer Solstice festival. Omdat zij een taal geven aan iets wat veel mensen nooit echt geleerd hebben: voelen wat klopt, het uitspreken, en daar samen in bewegen in tantrisch BDSI contact.

Ik ga je niet leren hoe je “goed” tantra doet.
Ik werk met wat er al in jou zit en wat misschien al een tijd ligt te wachten....

Het meeste van mijn aanbod mag ik doen vanuit mijn prachtige loftachtige woonboerdrij in Ruurlo in de Achterhoek. Deze staat op een krachtplek. De energie is hier heerlijk.

Voel je welkom en Gezien bij Bien.

Lees meer

0642718291

Ruurlo, 7261 Ruurlo, Nederland

Dit zeggen anderen over
Gezien bij Bien

  • Christa Niklewicz
    Kom samen echt verbinden door zachte Bondage met 1 touw

    Bien weet de taal die het touw kan spreken op enthousiaste en inspirerende manier over te brengen. Ze biedt daarbij een veilige en mooie aangeklede ruimte waar het welkom landen is, met tijd om te leren, spelen en te ontdekken. We hebben echt genoten, gelachen, gehuild en geleerd, ook van elkaar.

    Lees meer
    07 april 2026 om 08:26
  • Rob Roos
    Lange Massagedag met 5 elementen en Kashmirische massages plus diner

    Transformerend. Ervaren hoe ik veel meer vanuit liefde, fysiek kan verbinden. In plaats vanuit fysiek verbinden, liefde ervaar.
    🙏🏻🩵

    Lees meer
    09 maart 2026 om 10:59
  • Sander Leeneman
    Een extra extra Lange Massagedag bij Bien, op zaterdag 27 december.

    Als beginneling probleem opgenomen in een ontspannen, evenwichtige en liefdevolle reis. Voelde als thuiskomen fysiek en mentaal 👌

    Lees meer
    28 december 2025 om 12:46
  • Andre
    Tantrische BDSI: Spelen met en genieten van kinky attributen dag

    Goede morgen. Ben nog aan het indalen
    Heb enorm genoten dat ik erbij mocht zijn er is voldoende ruimte om te experimenteren onder Goede begeleiding en er is een goede afstemming alles is bespreekbaar en een mooie ruimte alles is schoon.
    Echt een aanrader voor iedereen stellen maar ben je solo nog beter.
    Ik ben Bien en Bas zeer dankbaar en zeker tot ziens

    Lees meer
    26 mei 2025 om 09:57
  • Gerrit
    Tantra in beweging: Tantra en verbonden dans

    Deze workshop wordt gegeven door Bien en Sandy. Of we eerst soep wilden komen eten, voorafgaand aan de workshop? Ja zekr. Lekker soep en fijn samen zijn met andere deelnemers die ook zin hadden om alvast samen te komen.
    Het eerste deel van de avond neemt Bien ons mee in fijne en toepasselijke oefening om lekker te landen in je lichaam. Ook een consent oefening om jezelf meer bewust te maken van je grenzen en wensen. Ik merkte zelf ook dat de oefeningen me ook hielpen om meer open te zijn. Open zijn vind ik sowieso fijn, en het hielp me ook in het tweede deel van de workshop, het tantrac dance gedeelte van Sandy.
    Sandy bouwde het tantric dance deel mooi op. Eerst in je eentje dansen (met blinddoek) langs de verschillende chakra's met bij passende muziek. Daarna met z'n twee-en dansen, kennismaken met leiden en volgen. In het laatste deel van de workshop tantric dance; de ene helft met blinddoek om te volgen, en de andere helft leidde. Ik vond ook de muziek keuze fijn; mooie en gevarieerde muziek die me uitnodigde om vloeiend te bewegen. Als extraatje: de hot tub :-)
    Al met al een fijne en bevredigende avond die me weer een stuk bewuster maakte van mijn patronen.

    Een volgende keer? Ik ga absoluut weer!

    Lees meer
    10 februari 2025 om 12:25
  • Alfons Vrijland
    Tantra in beweging: Tantra en verbonden dans

    Wat een fijne avond! De ontvangst, de plek, heerlijk gegeten, de workshop, gedanst, gedeeld en na afloop onder de sterren in de hottub! Super!

    Lees meer
    09 februari 2025 om 12:16
  • Jeff Flohr
    Een dag Vertragen, Voelen en Verbinden

    Jeetje wat een dag! Hoe snel kun je je verbonden voelen met een groep onbekende. Sabine en Hans.. Dankjewel voor deze fantastische dag

    Lees meer
    07 december 2024 om 16:46
  • Sandy
    What's sub Dom, Sensual polarity play, o.a. leren spelen met floggers

    Bien en Bas zetten een ontspannen sfeer neer om een voor veel deelnemers (incl mezelf) spannende middag en avond vorm te geven. Ze weten waar het over gaat en begeleiden de groep met veel kennis, plezier en liefde naar het sensueel werken met en ontvangen van een flogger. Fijn om bepaalde (mij bekende) thema's weer eens aangeraakt te hebben en mezelf met zachtheid uit te nodigen tot een ander paadje. En daarnaast wat het ook gewoon heerlijk genieten! Aanrader, die twee!

    Lees meer
    17 november 2024 om 14:40
  • Gerrit
    Tantra in Beweging: Groei en Lichtheid door Verbonden Dans

    'Tantra in Beweging: Groei en Lichtheid door Verbonden Dans' Een mooie en passende titel voor de avond. We begonnen met een aantal contact oefeningen. Een van de oefeningen was gericht op je (meer) bewust maken waar jouw grenzen liggen in contact met de ander, en ze verbaliseren. Het tweede deel van de avond brachten we de oefeningen in prasktijk in tantric dance.
    Fijne avond, goede oefeningen en begeleiding, mooie ruimte, goede muziek. Ik ga weer!

    Lees meer
    04 november 2024 om 15:24
  • Nico Broodbakker
    Tantra in Beweging: Groei en Lichtheid door Verbonden Dans

    Een mooie ervaring in een warme bedding van Sandy en Bien!

    Lees meer
    03 november 2024 om 12:26
  • Marjon
    Tantra in Beweging: Groei en Lichtheid door Verbonden Dans

    Wat een heerlijke avond, met mooie afgestemde contactoefeningen en heerlijke tantric dances.. zo fijn begeleid door Sabine en Sandy. Voelde als een warm bad, in een fijne en veilige setting, waarin ruim de tijd was om te ervaren, doorvoelen, spelen, genieten... Ik ging blij, licht en vervuld naar huis.

    Lees meer
    02 november 2024 om 11:51
  • Daniel Lesniak
    Tantra in Beweging: Groei en Lichtheid door Verbonden Dans

    Ik kwam niet op tijd aan en reed 160 km vanuit Breda naar het evenement. Ik was 30-40 minuten te laat (enorme files en rijtijd 3 uur in plaats van 1,5 uur), de dame zei dat er geen paar voor mij was. Ik vroeg om terugbetaling.

    Lees meer
    02 november 2024 om 10:17

Deze organisaties vind je misschien ook interessant

4.7
(230)
·
348 volgers

Ecstatic Dance Zutphen 💃

Ecstatic Dance Zutphen ☆ Zaterdagavond ☆ Witte Kerk, De Wijngaard in Zutphen

" Dance Like Nobody is Watching"

4.8
(36)
·
215 volgers

Gaia's Land

Gaia's Land - verhuur van groepsruimtes, events voor spirituele groei.

4.9
(378)
·
914 volgers

Play Utrecht

Play Utrecht organiseert workshops, cursussen en reeksen op het gebied van meditatie, dans, lichaamswerk, ademwerk, tantra, masage en nog veel meer.

4.8
(27)
·
404 volgers

Ecstatic Dance Utrecht

Fridays at Bar Beton We deepen our dance, connect and transform in a held space for all.

"Dance is not where we lose ourselves but where we find ourselves" GabrielleRoth

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl

Reviews van Gezien bij Bien

Loading...