Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zondag 29 september 2024

Feminine Touch verdieping Theater & Lichaamswerk

Georganiseerd door
11 reviews
Volgen
sep.
29
Zondag 29 september 2024
13:00 tot 17:00

Dansplein Roosendaal, Oliemolen 124a, 4701 KM Roosendaal, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Een reeks van 5 theater dagen één keer per 6 weken. Start 29 september.

Vertel je verhaal en spreek jouw waarheid. Shine babe!

Wegens het succes van mijn eerdere (verdieping) theater events voor vrouwen volgt hier nog een verdiepingstraject van 5 zondagen.
29 september
3 november
15 december
26 januari
16 maart

In de verdieping komt stem(bevrijding), solo stukjes, zintuiglijkheid & gevoeligheid. werken met tekst, feedback geven & ontvangen, beweging(mime), improvisatie samen, komische personages, en zelf schrijven & maken aanbod. Het is heel afwisselend en tussendoor zal ik je altijd weer in je lichaam en hart brengen. Ik daag je ook elke keer weer uit om dichtbij je authentieke zelf en je creativiteit te komen. Dit doen we o.a. door middel van contact oefeningen en het activeren van je levens(seksuele) en creatieve energie. Het is geen therapie maar er is absoluut ruimte voor jou en jouw emoties.

Niks is gek, uit je comfort, fantasie en verhalen, emoties. Express it!

Ook de kwaliteiten van performen komen aanbod. Wat voor iedere performer goed is. Kun je echt naar jezelf laten kijken? Of is het een kunstje wat je laat zien? Hoe kom je over en hoe sta je voor een groep? Wat doet dat met je? Ook al doe je hier niets mee op een podium, je zult zien dat je hier in het dagelijks leven ook wat aan zult hebben. Een stuk bewustzijn. Je leert jezelf kennen en er is sowieso knetter veel plezier. Ik zal iets directer en concreter worden in mijn feedback over wat ik zie. Het is dus veel doen met theorie en technische aspecten van het performen.

Mijn naam is Laura Woord, 34 jaar en ik heb 4 jaar gestudeerd aan Toneelschool de Trap in Amsterdam. Mijn passie voor theater is ongekend. Ik werk full time als actrice op veel verschillende plekken. Theater, film, commercials en als trainingsactrice. Ik dans al 20 jaar en ik ben mezelf de afgelopen 10 jaar gaan verdiepen lichaamswerk, alles voorbij de mind (intuïtie, hoger bewustzijn en de scheppingskracht). Met lichaamswerk en persoonlijke ontwikkeling ben ik al vroeg begonnen door mijn levenspad. Als je het mij vraagt zijn die dingen erg belangrijk als je theater maakt en speelt. 

Veiligheid en plezier staan altijd centraal bij mij want vanuit deze plek kun je jezelf echt ontwikkelen. Je bent zelf verantwoordelijk voor je grenzen. Je lichaam is super intelligent en een prachtig kompas. Intuïtie uit zich via het lijf en via gedachtes en toch weet het lichaam het vaak eerder en zuiverder. Ons lichaam is ons instrument. Er is ook ruimte voor jouw inbreng, dan kan ik kijken welke invulling ik daaraan kan geven in de middagen.

Prijs is per zondag 95 euro inclusief BTW.
475 euro inclusief BTW water, thee, snacks en cacao voor 5 zondagen. Je mag dit ook in termijnen betalen of later. Stuur mij dan een bericht.
Het is de bedoeling dat je alle zondagen mee doet met een vaste groep. Je kunt maximaal 1 zondag missen.
Locatie is in Roosendaal en makkelijk te bereiken met het openbaar vervoer(naast station) en makkelijk parkeren in de buurt. Na aanmelding krijg je altijd nog een app of mail met praktische informatie.

Bij vragen kun je altijd contact met mij opnemen en dit is mijn Instagram https://www.instagram.com/laurawoord/
Lees ook zeker de reviews.

Ik geef ook een winter theater weekend, check dan deze link:
https://hipsy.nl/event/50197-winter-editie-theater-bodywork

Over de organisatie

Ik ben actrice & danser. En ik organiseer evenementen waar ik theater & performen combineer met lichaamswerk & spiritualiteit. Ik kijk naar je uit!

Fuck it en geniet tot de max!

Feminine Touch verdieping Theater & Lichaamswerk

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Laura Woord

Zaterdag, 19 jul. om 13:00
SUMMER THEATER EVENT YEAH
Laura Woord
Theater Dansimprovisatie Creativiteit
Zaterdag, 30 aug. om 15:00
Theatershow en try out muziek van beginnend/semi professionele makers
Laura Woord
Theater Live muziek
Uitverkocht
Uitverkocht
Zondag, 21 sep. om 13:00
Theater & Lichaamswerk Event UTRECHT
Laura Woord
Theater Dansimprovisatie Presentatie
Vrijdag, 03 okt. om 19:30
Première Theatershow Life-Changing Act Meike & Laura
Laura Woord
Cabaret Voorstelling Theater

Dit vind je misschien ook interessant

Donderdag, 18 sep. om 20:00
Voel je vrij - een theatervoorstelling over leven in het nu
Ikenmijnkracht Coaching
Theater Intuïtie Persoonlijke Ontwikkeling
Dinsdag, 05 aug. om 19:30
Soul Awareness - Summer weeks
Healistic
Energiewerk Multidimensionaliteit Bewustzijnsontwikkeling
Zondag, 07 sep. om 15:00
Voorstelling Tegen beter weten in!
Different Fields
Voorstelling Belevingslezingen Theater
Dinsdag, 19 aug. om 13:30
Feniks Zomer Retraite
Feniks.Cirkel
Meerdaagse retraites Bewustzijnsontwikkeling Lichaamsbewustzijn
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?