Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Ademcirkel - Cacao & Breathing - Ademwerk, Ademcirkel, Lichaamswerk

Woensdag 17 juni 2026

Ademcirkel - Cacao & Breathing

jun.
17
Woensdag 17 juni 2026
19:00 tot 22:00

Smara Opleidingen, IJsseldijk West 14, 2935 AN Ouderkerk aan den IJssel, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Cacao & Breathing

Voel je welkom op 17 juni in een warme, veilige setting waar we samen de kracht van de adem en cacao ervaren. We drinken een kop ceremoniële cacao – een natuurlijke hartopener die je helpt om zachter te worden, je hart te openen en je diep te verbinden met jezelf en de ander. Vanuit deze bedding stappen we in de ademcirkel.

Door bewust te ademen, geef je ruimte aan alles wat gevoeld mag worden – zodat het kan integreren en helen.
Ademwerk is de perfecte tool om stress & vastgezette emoties los te laten, de adem haalt je uit je hoofd en brengt je terug in je lichaam.

Goede zelfzorg begint bij je adem. Gun jezelf deze reis naar binnen, naar verzachting, verbinding en thuiskomen in jezelf.

Of je nu nieuw bent met ademwerk of ervaring hebt, iedereen is welkom. Gun jezelf dit moment van verdieping en ontspanning en ontdek wat bewust ademen voor jou kan betekenen!

De sessie wordt begeleid trainer & ademcoach Pauline Hoogzaad.

Ademsessies zorgen voor een vrijer adempatroon:
✔ Je voelt je vitaler
✔ Je kunt beter slapen
✔ Activatie van het zelfhelend vermogen
✔ Je ervaart steeds meer je lijf = lichaamsbewustzijn
✔ Stress vermindering

Na een ademsessie voel je je lichter, je ervaart meer ruimte en een diepe ontspanning!

Datum: 17 juni van 19:00 uur - 22:00 uur
Bijdrage € 65,-

Graag contact opnemen bij de de volgende contra indicaties en voorgeschreven medicatie:

Psychose of psychosegevoeligheid
Epilepsie
Hartproblemen
Hoge bloeddruk (tenzij stabiel met medicatie)
Zware astma
Zwangerschap
Persoonlijkheidsstoornis(sen) (dit geldt niet altijd, neem vooral contact op)
Ernstige PTTS (dit geldt niet altijd, neem vooral contact op)

Bij sommige contra indicaties is het juist heilzaam om ademwerk te doen, neem sowieso contact met me op, ook bij twijfel of vragen via info@paulinehoogzaad.nl of 06 -41 370927.

Voel je welkom!

Liefs Pauline

Over de organisatie

Neem contact op met Pauline Hoogzaad Coaching & Training
Ademcirkel - Cacao & Breathing

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Pauline Hoogzaad Coaching & Training

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl