Over dit evenement
Zijn er dingen die jij los wilt laten, helen of juist wilt laten ontstaan, creëren of initiëren?
In de aanvang van het herfstseizoen is het een mooi moment om samen te komen in deze voedende en verbindende vrouwencirkel op zondag 4 oktober 2026
Een middag voor vrouwen onderling, om elkaar eraan te herinneren wie we in essentie zijn. Een vrouwencirkel en een wombhealing. Een moment van viering, reiniging en heling van het baarmoeder gebied. Dit krachtige (energetisch) centrum. Deze rite, waarbij je verbinding maakt met je baarmoederenergie, is een cadeau voor jezelf.
Jouw vrouwelijke kracht wordt extra geactiveerd en zelfhelend vermogen gestimuleerd. Een middag met aandacht voor jouzelf, verbinding met jouw creatiekracht en de bijbehorende intenties die je mogelijk wilt zetten. Om met vertrouwen vanuit je creatiekracht en vrouwelijkheid te leven.
Een middag met onder andere:
o Een helende reis begeleid door klank
o Initiatiemoment middels handoplegging (van vrouw op vrouw)
o Samen zijn in het vrouwenveld
o Aandacht voor het loslaten van oude pijnstukken of blokkades
o Ontspanning
o Een moment van aandacht voor - en verbinding met jezelf
o Aandacht voor intentie, stroming en creatiekracht
Voor wie?
De Rite of the Womb kan aan elke vrouw doorgegeven worden. Ook vrouwen zonder fysieke baarmoeder of die niet meer menstrueren zijn van harte welkom om deel te nemen aan deze ceremonie.
Het is een samenzijn in een cirkel voor iedere vrouw die haar baarmoedergebied wil vieren, reinigen en een aanzet tot (zelf) healing. Voor vrouwen die verbinding willen ervaren met hun creatiekracht en dit extra aandacht willen geven.
Zondag 4 oktober
Van 13:30 - 16:30
Prijs: €60,00
Wil je meer informatie of aanmelden, neem contact mij op:
mail@naomilindner.com
06-41524289
www.naomilindner.com
Welkom vrouwen!
Locatie:
Yoga Center Karuna (
https://yogacenterkaruna.nl)
Johan Sebastiaan Bachlaan 52, Leidschendam
Geslacht
Alleen voor vrouwen