Over dit evenement
Tijdens Adempauze mag je even uit je hoofd om echt connectie te maken met jouw lichaam. Je reset niet alleen jouw zenuwstelsel maar ook laat je opgebouwde spanning los.
In een combinatie van gronding, begeleide meditatie, ademhalingsoefeningen en bewust verbonden ademen begeleidt ademcoach Manuela Blanco jou naar een diepe ontspanning. Hier mag je voelen en komt er ruimte om uit je hoofd te zakken en in het moment te zijn. Er ontstaat rust, meer energie en verbinding met jezelf.
Adempauze wordt gegeven in een kleine groep en persoonlijke aandacht. Ervaring met ademwerk is niet nodig.
Contra indicaties:
Een ademsessie is niet geschikt voor mensen met epilepsie, hartklachten, glaucoom, zwangerschap, ernstige psychische problemen en actieve verslaving. Gebruik van alcohol en drugs op de dag van de sessie is niet toegestaan.
Praktische informatie:
Datum: donderdag 11 juni 2026
Tijd: 19.30-21.00
Investering in jezelf :€ 45,80
Maximaal 4 deelnemers
Bij annulering is restitutie niet mogelijk. Je mag je ticket dan aan iemand anders geven.
Adempauze is los te boeken en voel je ook welkom als je geen ervaring hebt met ademwerk.
Let's Breathe!
Manuela Blanco (www.by-ademflow.nl)
Gesproken taal
Nederlands, Engels