Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Vrijdag 10 juli 2026

Workshop: Sound op de behandeltafel 10 juli

Georganiseerd door
27 reviews
Volgen
jul.
10
Vrijdag 10 juli 2026
12:00 tot 17:00

Pallasstraat, 5048 Tilburg, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Sound op de Behandeltafel

Klank integreren in jouw 1-op-1 sessies

Werk je als masseur, therapeut, bodyworker of energiewerker en voel je dat klank een prachtige aanvulling kan zijn op jouw behandelingen?

Tijdens deze eendaagse workshop leer je hoe je sound op een praktische en veilige manier kunt integreren in jouw 1-op-1 sessies op de behandeltafel.

Je ontdekt hoe klank het zenuwstelsel helpt ontspannen en hoe het iemand ondersteunt om uit het hoofd en meer in het lichaam te zakken.

We werken met Tibetaanse klankschalen, kristallen instrumenten en andere zachte, ontspannende (sjamanistische) Soundhealing instrumenten die je rondom of op het lichaam kunt inzetten terwijl iemand op de tafel ligt.

Het is een praktische dag waarin je zelf ervaart, oefent en direct tools meekrijgt die je meteen kunt toepassen in jouw eigen praktijk.

Wat je leert tijdens deze dag

• Hoe klank het zenuwstelsel helpt ontspannen tijdens een behandeling
• Welke instrumenten geschikt zijn tijdens een sessie op de behandeltafel
• Hoe je Tibetaanse klankschalen op en rondom het lichaam gebruikt
• Werken met andere zachte (sjamanistische) instrumenten
• Hoe je sound combineert met massage, energetisch werk of lichaamswerk
• Hoe je een korte sound integratie toevoegt aan een behandeling
• Praktische tips om klank intuïtief én professioneel toe te passen

Voor wie is deze workshop

Deze dag is bedoeld voor professionals die 1-op-1 werken, zoals:

• Masseurs
• Lichaamswerkers
• Energiewerkers
• Therapeuten
• Coaches die met het lichaam werken

Je hoeft geen muzikant te zijn. De focus ligt op praktisch toepassen van klank in jouw sessies.

Waarom deze training bij Elisa:

Mijn naam is Elisa en ik leid mensen op tot Professioneel Soundhealer. In mijn opleidingen werk ik met kleine groepen waarin persoonlijke aandacht en echte verdieping centraal staan.

Wat veel mensen niet weten, is dat mijn achtergrond niet alleen in soundhealing ligt. Voordat ik opleidingen ging geven, heb ik ruim 10 jaar lang een goedlopende en altijd volgeboekte massagepraktijk gerund. In mijn praktijk gaf ik verschillende energetische massages en behandelingen waarin ik klank, aanraking en aromatherapie combineerde.

Daarnaast heb ik bij verschillende wellnesscentra mensen opgeleid tot wellness masseur en gaf ik trainingen in verschillende massages en klankschaalmassage.

Juist deze combinatie van ervaring maakt dat deze workshop niet alleen over instrumenten gaat, maar vooral over hoe je klank écht integreert in een behandeling op de tafel.

Geen ingewikkelde theorie, maar praktische kennis vanuit jarenlange ervaring in het werken met cliënten. Je leert hoe klank een behandeling kan verdiepen, hoe je het subtiel inzet tijdens een sessie en hoe het bijdraagt aan ontspanning, regulatie van het zenuwstelsel en een diepere lichaamsbeleving.

Na deze dag

Aan het einde van deze dag heb je niet alleen ervaren wat klank kan doen, maar weet je ook hoe je het op een natuurlijke en professionele manier kunt integreren in jouw behandelingen.

🤍 In een klein intiem groepje van 6- 8 deelnemers
🤍 Datum: vrijdag 10 juli
🤍 Tijden: 12.00-17.00
🤍 Investering: €444 incl. Btw
🤍 Locatie: Pallasstraat 26
5048 CJ Tilburg
Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

4.9
(27)
·
88 volgers

Relax into Sound

I offer a moment of stillness in a rushing world, where nervous systems soften, reset, and remember they’re safe through sound, breath, and resonance.

I guide people from mental noise to inner stillness using Sound.

Workshop: Sound op de behandeltafel 10 juli

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Relax into Sound

Uitverkocht
Uitverkocht
Woensdag, 06 mei om 19:30
Singing circle met de Yawanawá familie
Relax into Sound
Zangcirkel Stembevrijding Stemexpressie
Vrijdag, 05 jun. om 12:00
Vijfdaagse training tot Soundhealer - juni
Relax into Sound
Soundhealing Muziektherapie Klankreis-Soundbath
Zaterdag, 13 jun. om 11:00
Rhythm & Shamanic Drumming (Workshop)
Relax into Sound
Drumcirkel Sjamanisme Verbinding
Vrijdag, 04 sep. om 12:00
Vijfdaagse training tot Soundhealer - september
Relax into Sound
Soundhealing Muziektherapie Klankreis-Soundbath

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 03 mei om 12:30
Open Tantra Workshop in Gent
Heartsify
Tantra Lichaamswerk Bewustzijnsontwikkeling
Vrijdag, 11 sep. om 19:30
Terug naar Stilte - Handpan & Piano
Ralf Silvius
Handpan Ligconcert Ontspanning
Zaterdag, 20 jun. om 19:00
Yin & Sound - Aluna Omnium ♥︎ A Solstice of Heart Connection
Omikami Studio
Equinox/Zonnewende Soundhealing Yoga
Vrijdag, 08 mei om 09:00
Tweedaagse workshop systemisch werk in lichaam geest en ziel
Floor van Kollenburg
Familieopstellingen Lichaamswerk Systemisch werk
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl