Over dit evenement
Een zachte Solstice Ritueel in het bos met voorafgaand een stilte wandeling in het Amsterdamse Bos.
De winter Solstice / Winter zonneweide is een overgangsmoment, een energetisch keerpunt met zeer krachtige energien. Deze speciale dag staat voor het terugkeren van het licht, nieuwe energie, dromen en intenties planten en ruimte maken voor innerlijke rust.
21 december is een poort naar het nieuwe.
In de natuur gebeurt dit elk jaar zonder haast, zonder druk en zonder oordeel. Met het ritueel beweeg jij mee met dit ritme. De energie van deze dag is dan ook zeer krachtig dus maak er gebruik van.
Details:
15:20 uur verzamelen bij het startpunt (dit is tevens ook het eindpunt) Gratis parkeren en makkelijk bereikbaar auto, fiets) Korte inleiding, zodat je hoofd tijdens het wandelen wat ruimtelijker zal zijn) Verzamelen bij de wat verschoolen ingang van het bosterras, naast manege.
15:30 uur start stiltewandeling van zo´n 15 minuten in een rustig tempo richting onze bestemming. de Heuvel.
Tijdens de wandeling neem je een element mee uit de natuur waar je oog op valt,
16:00 start ritueel (ca. 30 minuten) waarbij we de zon eren op de kortste dag van het jaar en het licht verwelkomen en waar tijd is voor onze intenties en dromen.
We wandelen weer in een rustig tempo terug en het staat je uiteraard vrij om te verbinden met je mede-reiziger.
Na afloop en voor wie het gezellig vindt een kopje koffie, thee of een warme gekruide Glühwein bij het haardvuur van het bosterras, naast de manege.Een plaats om te ontmoeten en een plek om te vieren. (wel op eigen kosten)
Deze eenvoudige warme pauze midden in de winter zal je helpen om het jaar liefdevol af te sluiten en met zachte kracht je dromen te verwelkomen voor 2026.
Een bijzondere & betekenisvolle Nieuwsjaarwisseling die overigens veel krachtiger is dan die op 31 december.
Overig:
Neem een kaars mee. Indien er harde wind staat, heb ik een alternatief.
Kleed je warm aan.
Houdt mijn website in de gaten op de dag van het winterzonneweide ritueel, mocht het niet verantwoord zijn om het bos te gaan door weersomstandigheden wordt het event geannuleerd.
Je zal ook nog een mail ontvangen met aanvullende details van het ritueel ter voorbereiding.
Minimale deelname: 4 personen, anders gaat het event helaas niet door.
Voor meer info, lees de blog op mijn website en-/ of registreer in de agenda.
Dit event is op donatiebasis en mag contant achteraf gedoneerd worden. Jij bepaalt.
Het lijkt mij bijzonder om je te mogen verwelkomen.
Liefs,
Susanna
Leeftijd
Tot en met 80 jaar
Gesproken taal
Nederlands