Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 07 september 2025

Zweethut ceremonie (gemengd)

Georganiseerd door
18 reviews
Volgen
sep.
07
Zondag 07 september 2025
10:30 tot 19:30

Waaldijk 15, 6621 KG Dreumel, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Wat is een Zweethutceremonie?
Een zweethutceremonie is een eeuwenoud ritueel, afkomstig van de Native Americans, waarbij je jezelf zowel innerlijk als uiterlijk reinigt. Het biedt een waardevol moment om stil te staan, de balans op te maken en je te verbinden met jezelf, de natuur en de mensen om je heen. In de hut, gemaakt van wilgentakken en bedekt met dekens, maak je contact met Moeder Aarde en beleef je de elementen van vuur, water, lucht en aarde in hun puurste vorm.

De warmte en de duisternis nodigen je uit om naar binnen te keren, zachter te worden en alles te voelen wat er in je leeft. Het is een kans om te verbinden met je hart, onnodige ballast los te laten, en één te worden met de natuur om je heen én de natuur in jezelf. Het is een reinigingsritueel dat op fysiek, mentaal, emotioneel en spiritueel niveau werkt.

Hoe ziet de dag eruit?
We beginnen de dag op Waaldijk 15 (Dreumel), waar we met alle deelnemers samenkomen. Na een korte kennismaking gaan we aan de slag met het voorbereiden van de ceremonie. De zweethut wordt opgezet en bedekt met dekens, hout wordt gehakt, water wordt gehaald en het vuur wordt aangestoken om de stenen te verhitten.

Tijdens de voorbereidingen nodigen we de krachten van de natuur en de vier windrichtingen uit om ons te ondersteunen. We houden een stenenceremonie, waarin iedereen zijn of haar intentie voor de dag deelt. Wanneer de stenen roodgloeiend zijn, stappen we de hut in en nemen we plaats in een cirkel.

In vier rondes worden de hete stenen naar binnen gebracht. De hitte, de duisternis en de stilte helpen ons om dieper in onszelf te keren en te helen wat geheeld mag worden. We reizen symbolisch langs de vier windrichtingen, die elk hun eigen energie en kwaliteiten brengen. De ceremonie raakt je op plekken die meer aandacht mogen krijgen, en helpt je los te laten wat je niet langer nodig hebt. Het zit op de aarde, de intensiteit van de hitte, en de donkerte maken dat we eerlijk worden, eerst naar onszelf en dan naar de wereld.

Als de ceremonie ten einde komt, kruip je de hut uit, symbool voor een nieuwe geboorte. We koelen af, ruimen gezamenlijk op en sluiten af met een voedzame maaltijd.

Deze zweethut is voor zowel mannen als vrouwen. Geert begeleidt deze hut. Mocht je niet bekend zijn met de zweethut, ben je ook van harte welkom. Bij vragen of onzekerheid kun je altijd contact opnemen.

Praktische informatie
Locatie: Waaldijk 15 te Dreumel

Annuleren?
Annuleren is mogelijk tot twee weken van tevoren: kosteloos.
Vanaf twee weken van tevoren is verzetten mogelijk.
Bij annulering binnen een week voor de ceremonie is er geen restitutie mogelijk.

Je bent van harte welkom!

Hartegroet,
Geert Graveland

Over de organisatie

4.8
(18)
·
24 volgers

Waaldijk 15

De kleinschalige plek in de natuur voor retraites, trainingen of vakantie.

Een plek om te verblijven in rust en de natuur

Zweethut ceremonie (gemengd)

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Waaldijk 15

Midzomer vrouwen zweethut
zo. 21 jun.
10:30
Dreumel
Waaldijk 15
Zweethut
Zweethut ceremonie (gemengd)
zo. 6 sep.
10:30
Dreumel
Waaldijk 15
Zweethut
Retraite 'terug naar je kompas" (najaar26)
vr. 9 okt. - zo. 11 okt.
Dreumel
Waaldijk 15
Meerdaagse retraites
Zweethut ceremonie voor vrouwen
za. 17 okt.
10:30
Dreumel
Waaldijk 15
Zweethut
Zweethut ceremonie voor mannen
zo. 29 nov.
10:30
Dreumel
Waaldijk 15
Zweethut
Midwinter Zweethut ceremonie (gemengd)
zo. 20 dec.
10:30
Dreumel
Waaldijk 15
Zweethut
Nieuwjaars zweethut voor vrouwen
za. 2 jan. 2027
10:00
Dreumel
Waaldijk 15
Zweethut

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl