Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Dans het leven met Monique

Dans het leven met Monique

Mijn passies dansen, muziek en verbinding deel ik graag met jou in mijn wekelijkse workshops en retraites. Durf, Duik en Dans met mij!

Volgen
“Een dag niet gedanst, is een dag niet geleefd!”
Dans het leven met Monique

Over de organisatie

Het idee van groeien en ontwikkelen door middel van dans lijkt bijna te mooi om waar te zijn. Toch belooft biodanza precies dat.

Biodanza is gericht op zelfontplooiing en het verhogen van levenskwaliteit door middel van wekelijks dansen. In de jaren ‘60 werd biodanza ontwikkeld door de Chileense leraar, psycholoog en cultureel antropoloog Rolando Toro. Zijn visie is om de wereld te laten dansen met de nadruk op vijf essentiële aspecten van ons bestaan: 1.vitaliteit
2. seksualiteit
3. creativiteit
4. affectiviteit en
5. transcendentie.

Voor elk van deze aspecten selecteerde hij met vele andere docenten passende muziek van Bach tot Beethoven, van de Beatles tot de Gipsy Kings en Vangelis tot Vivaldi.

Muziek die je raakt in je hart en je lichaam in beweging brengt. Mijn lessen bieden ruimte om weer in contact te komen met je lijf, spanningen los te laten en opnieuw levenskracht en energie te ervaren.

Het draait om verbinding met je gevoel, met anderen, met de natuur en met je levensenergie. Als reisarchitect organiseerde ik ruim vijfendertig jaar voor duizenden gasten reizen en events met een muzikale touch. Sinds 1993 met mijn bedrijf Creatie Travel. De wereld was mijn speeltoneel tot mijn lichaam mij stimuleerde het roer drastisch om te gooien. Na de vier jarige opleiding tot biodanza facilitator studeerde ik af met een monografie over levenskunst;

' wie ziek is geworden door de beschaving kan genezen door te dansen.'

Mijn workshops zijn energiek en bieden een introspectieve fase. Van expressie naar gevoeligheid, van buiten naar binnen. Wat voel je? En wat wil je bereiken ? Het doel van haar workshops is om geluk te vinden in wie we werkelijk zijn.

Elke week staat een thema centraal en het duurt ongeveer anderhalf uur. Het stelt je in staat dichter bij jezelf te komen. Er ontstaat een gevoel van vertrouwen en verbondenheid door wekelijks met elkaar te dansen.

Naast mijn wekelijkse workshops in Brielle geef ik als didactisch docent les aan de biodanzaschool Rotterdam, organiseer dans-dagen, weekenden en retraites in Land van Lisa.

En... last. but not least.. publiceerde ik dit jaar mijn memoir " Durf, Duik en Dans'.


Lees meer

+31631908910

Maarland Noordzijde 5, 3231 CE Brielle, Nederland

Dit zeggen anderen over
Dans het leven met Monique

  • Ineke Roozendaal
    Het OttoMani gitaarkwartet

    Een fantastische middag gehad heerlijke muziek goed georganiseerd met een zeer vriendelijke gastvrouw.
    Dank jullie wel met vriendelijke groeten Ineke Roozendaal.

    Lees meer
    20 oktober 2026 om 08:39
  • Sylvia Van den berg
    Het OttoMani gitaarkwartet


    heel erg goed, ook leuke lokatie, en warm ontvangen

    Lees meer
    19 oktober 2026 om 14:15
  • Irene
    Durf, duik & dans boek presentatie

    Wat een heerlijke avond is het geweest. Monique presenteerde haar boek op een boeiende wijze. Mensen werden in het zonnetje gezet en bedankt, met een bijpassend muzieknummer. De locatie was fantastisch. De dansvloer ook. En het boek al bijna uit :-)

    Lees meer
    28 september 2026 om 11:40
  • Geny WUESTMAN
    Durf, duik & dans boek presentatie

    Het was een sprankelende boekpresentatie. Monique was een fantastische gastvrouw (we werden bij aankomst zelfs getraceerd op vers geschept ijs!) en ze liet ons heerlijk dansen en genieten. De locatie was prachtig. Nu ben ik het boek aan het lezen. Het is boeiend en vlot geschreven. Ik kijk er naar uit om verder te lezen!

    Lees meer
    28 september 2026 om 11:19
  • Idelette Botha
    Dans vakantie retraite voor levenskunstenaars

    Wat een perfecte midweek bij "Land van Lisa"‼️
    Elegante schone, ruime, accomodatie (slaapzalen ,TP's, Pipowagen, eigen Tent)
    Het Eten helemaal verzorgd!!! ALLE maaltijden en tussendoortjes waren Creatieve kleurvolle, gebalanceerde, HEERLIJKE gerechten die ook nog meer dan Genoeg en goed gekruid waren.
    De Danszaal...WOW‼️😯Hoge plafond en ramen(genoeg ventilatie en Privacy), prachtige houten vloer, met Fantastische Geluid‼️ er is zelfs een gezellige Huis/zitkamer geïntegreerd in de Danszaal.....SUPER‼️
    Dan was er nog ALLE EXTRAATJES..... een Jacuzzi en Sauna in een Magische eetbare Tuin.....met een Natuur-zwembad (er licht ECHT zand op de bodem van de zwembaden, en in het diepe groeit er zelfs 10 cm dikke gras😯)
    Zoals ik al zei...een pEfEcte midweek bij Land van Lisa 🫶🏼🙌🏼👌🏼🎖️

    Lees meer
    28 juli 2026 om 09:21
  • Rene Kemper
    Dans vakantie retraite voor levenskunstenaars

    Wát een mooi samenzijn en samenleven van een 'boeket' van 30 mensen, gefaciliteerd door Monique en Irene in het domein 'Land van Lisa' in Rekken. Ik heb de grens mogen bewandelen van alle emoties die in me huizen, binnen mijn autonomie.
    Ik voel me dankbaar en (her)lévend !

    Lees meer
    25 juli 2026 om 11:34
  • Yvonne Koggel
    Dans vakantie retraite voor levenskunstenaars

    Lieve Monique,
    Het was een warm bad en zeer inspirerend, een erg mooie locatie en heerlijk eten.
    Liefs Yvonne

    Lees meer
    25 juli 2026 om 11:30
  • Nic O
    Dans vakantie retraite voor levenskunstenaars

    Monique verleende ons een gunst
    Om te komen oefenen in de levenskunst

    Doorlopend dansen deed ons deugd
    Een eindeloze bron van levensvreugd

    Verbinden deden we doelbewust
    De sfeer van samen gaf ons levenslust

    In liefde hebben wij elkaar verleid
    Om samen te groeien in levenswijsheid

    🙏 Dankjewel Monique voor deze vervullende midweek! 🙏

    Lees meer
    25 juli 2026 om 11:09
  • Sophia Bouman Colijn
    live concert met sprankelend duo Katakat!

    wat was het ontzettend goed, en erg goeie sfeer wisten ze te creëren

    Ik zou ze graag nog eens willen zien, en ik zou nog iets horen over een cd die ik wilde kopen
    Sophia

    Lees meer
    06 maart 2026 om 21:03
  • deleted
    After Christmas flamenco & jazzconcert & spoken word

    Genoten van prachtige zang, heerlijk gitaarspel en weer onder de indruk van spoken word.
    Bedankt voor een heerlijke middag 🎶🎁❤️

    Lees meer
    30 december 2025 om 17:58
  • Monique Sajet
    brunch concert met jazz zangeres Viola en flamenco gitarist Thymen

    In een enkel woord… GEWELDIG! De artiesten fenomenaal en de sfeer ontspannen en relaxed😉

    Lees meer
    01 oktober 2025 om 12:53
  • Miep Hink
    brunch concert met jazz zangeres Viola en flamenco gitarist Thymen


    Het was een geweldige ervaring om bij dit concert aanwezig te zijn. Het was een genot om Thymen en Viola te horen en te zien hoe ze met elkaar optreden, ik heb er van genoten. Ook het spoken word-opreden en het optreden van de andere gitarist (naam ?) was een mooie aanvulling. Een bijzondere ervaring en fijne sfeer.

    Lees meer
    29 september 2025 om 10:49
  • Rineke
    Brunchconcert met twee jeugdige toptalenten


    Werd hartelijk ontvangen ,was gezellig en een lekkere brunch. De twee pianospelers speelde heel mooi en goed, alleen jammer dat de piano niet zuiver was.

    Lees meer
    23 juni 2025 om 20:47
  • Ella Visser
    Brunchconcert met twee jeugdige toptalenten

    Goedemorgen!
    Wij hebben het als heel bijzonder ervaren.
    Lieve bescheiden jongens, die verdienen zo,n podium 👏het was geweldig !
    Ook de ontvangst en de brunch super!!

    Lees meer
    17 juni 2025 om 09:11
  • Leen
    Brunchconcert met twee jeugdige toptalenten

    Piano spel van Antony was fantastisch !

    Lees meer
    16 juni 2025 om 10:09
Neem contact op met Dans het leven met Monique
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Reviews van Dans het leven met Monique

Loading...