Centrum voor: bewustzijnsontwikkeling, trainingen en meditaties en praktijk voor individuele begeleiding
In Pakhuis de Liefde willen wij dingen doen waardoor mensen makkelijker aardig voor elkaar en voor zichzelf kunnen zijn.
Bij ons kun je wekelijks mediteren. Elke maandag van 17.30 tot 18.30 doen wij de Kundalini, een actievere meditatie waarin je eerst beweegt.
Wij hebben een wisselend programma van trainingen en bijeenkomsten waarin we je uitnodigen jezelf meer te ontmoeten waardoor je hopelijk voller in je leven kunt staan. Wij werken samen met verschillende trainers op het gebied van lichaamswerk, vaardigheidstrainingen, familieopstellingen en vrouwencirkels en chakracursussen
Verder kun je terecht voor een individuele sessie bij: Menno van Gaalen rebalancings-coach of Judith Luteijn massagetherapeut. Wij zijn gespecialiseerd in verliesbegeleiding voor met name mensen die gaan scheiden of te maken hebben met grote verliezen.
Als IFS therapeut, astroloog en yoga docent geef ik workshop die te maken hebben met de expansie van het bewustzijn en het nemen van zelfleiderschap.
Systemic Ritual, Systemische opstellingen, Familieopstellingen Een ontdekkingstocht naar verborgen dynamieken die je ontplooiing in de weg staan.
My name is Marion. I am 52 years old. My work is grounded in personal experience, ongoing training and focus on nervous system safety.