Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Woensdag 14 mei 2025

Movement & Breathwork to Inner Peace

Georganiseerd door
20 reviews
Volgen
mei
14
Woensdag 14 mei 2025
19:00 tot 21:00

Kunstkerk, Museumstraat 65, 3311 XP Dordrecht, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Op 14 mei geeft Jolanda Oeij een Movement & Breathwork sessie in de Kunstkerk Dordrecht.
‘Breathwork to Inner Peace’
De kracht van de adem en verbinding staan tijdens deze breathwork sessie centraal. Verbinding met elkaar op deze magische locatie en verbinding met jezelf via de adem in een veilige, liefdevolle omgeving.

Tijdens deze sessie ga je ervaren dat je via jouw adem vastgezette stukken los kan gaan laten. Stukken waar je in de haast van de dag snel aan voorbijgaat, waardoor je je makkelijk opgejaagd, gehaast en geïrriteerd kan gaan voelen.
Emoties, zoals angst, verdriet en stress, slaan zich dan in je op, totdat het te veel wordt en je lichamelijke en mentale ongemakken gaat ervaren. Je voelt je uit balans en bent extra vatbaar voor alle prikkels en stress die je dagelijks ervaart. Het lukt minder goed om jezelf op te laden en je voelt dat je op reserve-energie leeft. Deze ademsessie helpt je op een zachte en liefdevolle manier ruimte te maken voor wat zich wil laten zien, zodat je meer innerlijke kracht en rust gaat ervaren.
Zelfvertrouwen om het leven te gaan leven waar jij blij van wordt. Je niet langer aan te passen aan de maatstaf van anderen, maar die van jezelf.

Jolanda begeleid je bij diverse ademtechnieken, waaronder de actieve transformational techniek. Ook zet zij headsets in zodat iedereen de diepte in kan duiken. Deze sessie is geschikt als jij er klaar voor bent om je leven positief te gaan beïnvloeden. Om patronen te doorbreken die je in de weg hebben gestaan om vrijheid, kracht en zelfvertrouwen te ervaren.

Je bent meer dan welkom om Breathwork to Inner Peace te komen ervaren. Zie ik jou hier?

WANNEER GEEN DEELNAME?
Situaties waarin het doen van oa ademwerk wordt afgeraden:

-Na medische behandelingen en ingrepen, je bent net geopereerd of je hebt fysiek trauma;
-Bij ernstige hartklachten, recent hartinfarct of hartaanval;
-Bij recente vaatziekten zoals hersenbloeding en herseninfarct;
-Bij hoge of abnormale bloeddruk;
-Bij glaucoom of netvliesloslating;
-Bij behandeling voor psychische klachten
Denk oa aan persoonlijkheidsstoornissen , schizofrenie, psychose e.d.
-PTSS
-Bij epilepsie of epileptische aanvallen;
-Bij verslaving aan psychoactieve middelen, zowel soft- als harddrugs.
-Ben je zwanger? Laat het mij weten. Ademwerk kan dan in een zachte vorm. Actieve transformational breath liever niet in de eerste 6-8 weken en de laatste 4 weken van een zwangerschap.

Tot 15 februari 2025 geldt onze vroegboekkorting.
Kom je samen? Er zijn ook duo tickets beschikbaar!

Over de organisatie

Als breathwork- & systemisch facilitator begeleid ik je uit ‘t hoofd, in je lichaam. Terug naar de kern oa door familieopstellingen, ademwerk en flow

The body always remembers

Movement & Breathwork to Inner Peace

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Jolanda Oeij

Uitverkocht
Uitverkocht
Dinsdag, 18 nov. om 19:30
Breathwork met Jolanda Oeij
Jolanda Oeij
Ademwerk Trauma Release
Uitverkocht
Uitverkocht
Donderdag, 18 dec. om 19:30
Breathwork met Jolanda Oeij
Jolanda Oeij
Ademwerk Trauma Release
Zondag, 11 jan. om 11:00
Sunday 11•1 Movement & Breathwork
Jolanda Oeij
Lichaamswerk Ademcirkel Ademwerk

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Vrijdag, 19 dec. om 09:00
One Day Immersion - Winter Solstice Ceremony
Tales of Bodyverse
Plantmedicijn Belichaming Ademwerk
Dinsdag, 18 nov. om 19:15
Play Utrecht: Consent Vierluik
Play Utrecht
Verbinding Lichaamswerk Lichaamsbewustzijn
Vrijdag, 21 nov. om 14:00
Retraite weekend - Ontspan, laad op & kom tot jezelf!
Happyou
Meerdaagse retraites Yoga Ademwerk
Zondag, 21 dec. om 14:30
MeeMakers in Concert - Terug naar het Licht
Benjamin Eduard Music
Live muziek Ademwerk Mantra zingen
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?