Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Dinsdag 29 oktober 2024

Check-in (online): “Waar word jij blij van in het lesgeven?

okt.
29
Dinsdag 29 oktober 2024
20:00 tot 21:00

Online

Over dit evenement

Daar wil je meer van doen!

Met de start van de herfst keren we meer naar binnen. De eerste weken van het schooljaar zitten er weer op, het wordt iets rustiger. Tijd om te kijken hoe de vlag erbij hangt. Word je blij van wat er gebeurde in de klas of collegezaal de afgelopen weken? Wat wel, wat niet, en wat zou je anders willen?

In deze gratis online workshop (want experiment voor mij) gaan we met deze vragen aan de slag. Vanuit een check-in in je lijf, ga je voelen waar het stroomt en blij bent. Voelen waar je meer van zou willen en concreet maken hoe dan.

Disclaimer: in een uur kunnen we niet het hele onderwijssysteem veranderen. Samen kijken we naar laaghangend fruit: dingen die jij makkelijk zou kunnen aanpassen. Wil meer? Dan kan je via deze link een intake/ kennismakingsgesprek plannen: https://calendly.com/dochtervandeaarde/30min

P.S. op 16 oktober geef ik deze workshop in de binnenstad van 's-Hertogenbosch.

Over de organisatie

Reiki ~ seizoensvieringen ~ Maria ~ labyrint ~ Freya ~ onderwijs

Wat zou er gebeuren als we allemaal ons talent gaan leven?

Check-in (online): “Waar word jij blij van in het lesgeven?

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Zaterdag, 22 nov. om 10:00
Celregeneratie op Celgeheugen - energetisch reset op Celniveau
Joan Tjioe
Persoonlijke Ontwikkeling Trauma Release Overige Workshops
Vrijdag, 21 nov. om 09:30
Familieopstellingen Dordrecht - 21 nov
Familieopstellingen Dordrecht en Delft
Familieopstellingen Systemisch werk Persoonlijke Ontwikkeling
Zondag, 07 dec. om 13:00
Tantra workshop | Love & Forgiveness
Leef!Tantra
Tantra Persoonlijke Ontwikkeling Overige Workshops
Zondag, 30 nov. om 09:00
The Tribe - Community Day
The Soul Healer
Persoonlijk Leiderschap Bewustzijnsontwikkeling Persoonlijke Ontwikkeling
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?