Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Vrijdag 17 mei 2024

Zen en Zingen

Georganiseerd door
12 reviews
Volgen
mei
17
Vrijdag 17 mei 2024
19:30 tot 21:45

The Green Field, G.J. Scheurleerweg 212, 1027 BA Amsterdam, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Tijdens deze zangcirkel zingen we eenvoudige mantra's en liederen begeleid door gitaar en drums. Zangervaring is niet noodzakelijk. Iedereen is welkom. Naast zingen is er stilte en geleide meditatie om dieper te zakken in zijn; uit je hoofd in je lijf. Uitnodiging is om alles wat je ervaart en voelt mee te laten doen in je zang. Niks hoeft weg, Alles mag meeklinken in de muziek die we delen. Marlien en Titia zijn ervaren koordirigenten en stembevrijders en zullen deze avond samen leiden. Mail als je meer wilt weten: info@titiabloemhof.nl. Of kijk op mijn website www.titiabloemhof.nl.

Over de organisatie

4.9
(12)
·
9 volgers

Titia Bloemhof

Mindfulness, stembevrijding en muziek brengen mij bij mezelf. Als docent en coach doe ik niets liever dan delen wat mijn leven heeft verrijkt.

"Weet waar je bent en weet dat dat genoeg is." Jon Kabat-Zin

Zen en Zingen

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Titia Bloemhof

Vrijdag, 24 apr. om 19:30
Zen en Zingen
Titia Bloemhof
Mantra zingen Stembevrijding Zangcirkel
Vrijdag, 29 mei om 19:30
Zen en Zingen
Titia Bloemhof
Mantra zingen Stembevrijding Zangcirkel
Vrijdag, 26 jun. om 19:30
Zen en Zingen
Titia Bloemhof
Mantra zingen Stembevrijding Zangcirkel

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Zaterdag, 20 jun. om 19:00
Mini Retreat Zeeland - Summer Solstice ✨
Neda Boin
Stembevrijding Mantra zingen Mini retraite in de natuur
Zondag, 10 mei om 10:00
Domani Zingt
Domani
Mantra zingen Live muziek Zangcirkel
Vrijdag, 01 mei om 19:00
Gaia's Sessions: Anna Fernhout met HartZing!
Gaia's Land
Mantra zingen Stembevrijding Live muziek
Zaterdag, 25 jul. om 06:00
Guru Purnima 2026
Sadashiva Dham
Mantra zingen Meerdaagse retraites Festivals
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl