Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Vrijdag 17 mei 2024

Dansen met mezelf

Georganiseerd door
2 reviews
Volgen
mei
17
Vrijdag 17 mei 2024 om 17:00 tot zondag 19 mei 2024 om 16:00

Land aan Zee, Meeldijk 11A, 4328 NE Burgh-Haamstede, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Koester jezelf en schenk jezelf een 3-daagse van dans, verwennerij en rust.
Al dansend ervaren we onze eigen kracht, dromen en grenzen. Je wordt ondersteund/gecoacht om in de beweging jezelf ten volle te beleven. We vieren onze innerlijke schoonheid en verwennen onszelf met overvloed in een oase van rust.

Land aan Zee is een warme verblijfplaats, waar betekenisvolle verbindingen ontstaan en waar gezelligheid een tweede natuur is. Deze prachtige plek biedt een weelde aan rust en natuur.

Iedereen kan dansen, ongeacht de mogelijkheden van het lichaam, leeftijd, geslacht of ervaring. Als danser creëer je eigen bewegingen waarbij je op jouw manier uitdrukt wat er vanbinnen leeft. Dans en beweging zijn krachtige tools tot bewustwording, ontwikkeling en verandering. We zorgen voor een veilige omgeving om contact te maken met de wijsheid van ons lichaam.

Dans en geniet. Want je bent het waard!

Ik ben Imelda, yogadocente en danscoach. Ik ben in mijn element wanneer mijn passie voor dans, yoga, muziek en beweging samensmelten met mijn coaching talent. Want daar ben ik voor geboren. Bij mij mag je zachtheid en tederheid verwachten. Ik kijk net iets verder dan wat er zich werkelijk aandient. Ik geloof in het groter geheel waar alles en iedereen deel van uitmaakt. Ik ontmoet vanuit mededogen en hartsverbinding.

Ik ontmoet je graag, met alles wat er is!


Wanneer? 17-18-19 mei 2024

Kostprijs? 355 euro (tweepersoonskamer met badkamer)

Volpension inclusief:
* koffie/thee/water
* alle maaltijden
* bed- en badlinnen
* gebruik sauna (op een vast moment)
* de mogelijkheid om deel te nemen aan de vaste Land aan Zee activiteiten (yoga, natuur, meditatie, community)
* volledige danscoach begeleiding van Imelda

+ 80 euro voor een éénpersoonskamer (met badkamer)

-25 euro Vroegboekkorting: Inschrijven en betalen voor 17 maart

Wil je graag meer informatie, aarzel dan niet op mij te contacteren.
0486 91 98 29

Over de organisatie

Danscoaching / Retreats / Yoga Groepssessies, individuele begeleiding en aanbod voor bedrijven.

Coaching en healing met lijf en ziel

Dansen met mezelf

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Zielendans

Vrijdag, 05 dec. om 17:00
Dansen met mijn Innerlijk Kind - speelse 3-daagse
Zielendans
Meerdaagse retraites Vrije Dans Innerlijk Kind

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Woensdag, 30 jul. om 10:00
Zomerfestival 2025 @Vlierhof
Vlierhof Community
Festivals Meerdaagse retraites Vakantie
Zondag, 24 aug. om 13:00
NATARAJ BEACH PARTY ZANDVOORT | 24 AUGUSTUS
Nataraj
Vrije Dans Festivals Gatherings
Donderdag, 04 sep. om 09:00
AVANI Indian Summer Community Retreat || 4-7 sept
Avani
Meerdaagse retraites Gatherings Natuur
Woensdag, 23 jul. om 09:00
Het Pad van Ja '25 - Training
Unveiling Intimacy
Meerdaagse retraites
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?