Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Midwinternacht XL ceremonie in Yurt

Friday 22 December 2023 from 16:00 until 21:00

Wageningen, Netherlands

Over dit evenement

‘Spark in the night’

Op deze bijzondere namiddag en avond organiseert de 'De Lichtgeverij' een XL ceremonie met hartopenende cacao, klankbad, stilte, magische rituelen, energiewerk en een gezamenlijk potluckmaaltijd.



Stel je voor…

Het is vrijdagmiddag 22 december. Op het noordelijk halfrond gaat de zon onder en komt er een einde aan de kortste dag van het jaar. De langste en meest magische nacht van het jaar begint: midwinternacht.

Lopend in de schemering kom je aan bij de ceremonieruimte: een mooie yurt. Een fijne plek in het groen, dicht bij de aarde, waar het hout in de kachel brandt en jij met een kop warme kruidenthee mag landen in het moment én in je lijf.

De komende uren staan in het teken van de winterzonnewende, het hoogtepunt van de energetische winter en de yin energie.

Samen openen we deze bijzondere nacht met een mooie, uitgebreide ceremonie vol magische rituelen.

We omarmen in deze ceremonie de donkerte en vieren de terugkeer van het licht. Oude culturen begrepen al dat er zonder duisternis geen licht kon zijn. Ze gebruikten dit moment om stil te staan, te bezinnen en staken een vuur aan om het licht weer te verwelkomen. Na deze lange nacht worden de dagen weer langer en keert het daglicht langzaam terug.

Deze ceremonie XL staat dan ook in het teken van verstilling, bezinning en het vieren van het licht.

In deze magische bubble is er alle aandacht, ruimte en tijd om te aarden, te vertragen. Je zet jouw intentie(s), drinkt met aandacht je kopje ceremoniële cacao, laat je meevoeren door de klanken en zakt vervolgens in diepe ontspanning en de stilte. De zachte, liefdevolle en krachtige spirit van cacao begeleidt jou naar jouw hart en laat jou horen, zien, voelen en/of ervaren welke wijsheid er in jou verscholen ligt.

Het wordt een avond met mooie rituelen, begeleide meditatie, energiewerk en wat zich verder nog aandient. Sowieso ook lichtheid en humor, wat dat neem ik bijzonder serieus. :)
We sluiten de ceremonie af met een gezamenlijke potluck maaltijd om de terugkeer van het licht te vieren.

Sluit je aan bij deze meest magische nacht van het jaar?

• Vrijdag 22 december 2023
• 16.00 tot 21.00 uur
• Een yurt in Wageningen
• Investering: 77 euro

Goed om te weten:
Cacao is geen goede combinatie met SSRI medicatie (bv bepaalde antidepressiva en slaapmedicatie). Aan deze ceremonie kun je ook goed deelnemen zonder cacao. Neem bij twijfel contact met mij op. Ik kijk graag met je mee wat er wél mogelijk is voor jou.

Wanneer je zwanger bent, maak ik met liefde een lagere dosis cacao voor jou.

Vragen? Stel ze gerust.
Je kunt mij mailen op sanne@delichtgeverij.nl

Liefs,

Sanne
De Lichtgeverij



NB restitutie van je gekochte ticket is niet mogelijk. Je kunt je ticket wel doorgeven aan iemand anders.

Friday 22 December 2023 from 16:00 until 21:00

Wageningen, Netherlands

Over de organisatie

“✨ Leef licht en geef licht✨”

Holistische praktijk(en) speciaal voor moeders die dieper en bewuster willen verbinden met zichzelf.

Reviews

Marle Vahsen

Cacao ceremonie met klankreis - Licht op Herfst

Tijdens deze fijne Cacao ceremonie mocht ik iets ontvangen ipv los laten en dat gebeurde ! Ik ontving trost iets waar ik vaak moeite mee heb. Trots op wat ik doe op wat ik bereikt heb vind ik moeilijk het kan namelijk altijd beter. Maar deze avond mocht ik voelen dat ik heel blij ben met wie ik ben als persoon en dat de tegenslagen van afgelopen jaren eigelijk overwinningen zijn die mij dichter bij mijzelf hebben gebracht. Dit alles kreeg ik tijdens deze ceremonie die vooral wordt begeleid vanuit liefde en ook een vleugje humor bezat dat past helemaal bij mij. Sanne is een fantastische vrouw waarbij je je op je gemak voelt zijn is daar zonder oordeel met een liefde volle blik. Dankjewel

Lees meer

Silvie Bergmans

Cacao ceremonie met klankreis - Licht op Herfst

Mijn eerste cacaoceremonie ❤️ Wat was het bijzonder! Een fijne ruimte, waar Sanne een prettige , ontspannen sfeer creëerde, waar ik volledig mezelf kon zijn. De combi van muziek, instrumenten, meditatie, Reiki en ruimte om te ontspannen maakte het een bijzondere ervaring❤️ Bedankt lieve Sanne voor de mooie reis en je liefde die je in de ceremonie stopte. Tot een volgende keer

Lees meer

Tiny Ranoesetiko

Cacao & Klank ceremonie

het bijwonen van de cacao en klankschalen ceremonie was voor mij de eerste keer. Ik heb het als fantastisch ervaren. Sanne begeleidt de reis op een rustige manier. Na de bijeenkomst was ik erg helder en ontspannen. De dagen erna was ik heel moe en heb me daaraan overgegeven nadat Sanne mij had gerustgesteld, dit kan erbij horen. Ik kon alles loslaten, ook fysieke pijn die ik al had vóór de ceremonie. Ik vond het een erg mooie ervaring en ga het zeker nog een keer meemaken.

Lees meer

Midwinternacht XL ceremonie in Yurt

Dit vind je misschien ook interessant

Friday, 14 Mar. om 19:30
Full Moon Sister Circle | Landsmeer
Binkie
Cacao ceremonie Klankreis-Soundbath Vrouwencirkels
Sunday, 16 Mar. om 14:00
Klankreis • Volledige Ontspanning (met o.a. handpan) Amersfoort
Handpan Journey
Klankreis Klankschalen Handpan
Thursday, 13 Mar. om 19:00
MAANKARAVAAN-EcstaticFULLMOONCacao Ceremony-Dymphi Peeters-DJ DIVANA
Moonfool - MAANKARAVAAN
Ecstatic Dance Full Moon Cacao ceremonie
Friday, 21 Feb. om 18:00
Cacao Ecstatic Dance | Indi Raeva
Odessa Amsterdam Ecstatic Dance
Ecstatic Dance Cacao ceremonie Live muziek
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl