Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Gedroogde planten en bloemen - decembercadeaus maken - Creativiteit, Natuur, Ontspanning

Zaterdag 28 november 2026

Gedroogde planten en bloemen - decembercadeaus maken

nov.
28
Zaterdag 28 november 2026
14:00 tot 16:30

Delft, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

We zijn deze dag al ver in de herfst aangeland en gaan richting de winter. December is in aantocht. Een moment van het jaar waarop het fijn is om warm binnen te zitten en rustige activiteiten te doen. En... wie weet wil je ook een prachtig natuurlijk cadeau maken om in de decembermaand aan iemand te geven (of om jezelf blij mee te maken).

Planten en bloemen zijn een prachtige bron van inspiratie om creatief mee aan de slag te gaan. Er is zoveel om ons heen te ontdekken. Met liefde voor de natuur én met de natuur als thema gaan we deze middag allerlei mogelijkheden verkennen waarop je gedroogde planten op een creatieve manier kunt verwerken. Daarna ga je zelf aan de slag en kan je met elkaar ideeën en inspiratie uitwisselen.

Tijdens deze workshop kan je je verbinden met natuur & creativiteit. Ook kan je andere liefhebbers ontmoeten.

Deze workshop wordt georganiseerd in samenwerking met Het Stationshuis.

---

Over Sandra
Al van jongs af aan duikt Sandra graag met haar neus de natuur in om op speurtocht te gaan naar alles wat leeft, groeit en bloeit. Van wildplukwandelingen tot creatief met planten, het kan allemaal. Zodra het te maken heeft met natuur, nieuwsgierigheid, ontmoeting en verbinding, gaat ze er met enthousiasme en toewijding mee aan de slag.

---

Kosten
Workshopticket: € 25,00
Servicekosten per ticket: € 0,80
Transactiekosten per bestelling: € 0,35

Aantal deelnemers
De workshop gaat door bij minimaal 4 deelnemers en het maximum is 8 deelnemers.

Locatie
Het Stationshuis. Dit is een buurtontmoetingsplek nabij station Delft Campus, vormgegeven door New Future Lab. We maken gebruik van een van de binnenruimtes.

Welkom!
Ik heet je graag van harte welkom bij deze workshop!
Na aanmelding volgt meer informatie over de ontmoetingsplek en wat je handig kunt meenemen.

Heb je vragen? Stel ze gerust! Je kunt de vraag stellen via het contactformulier hier en je kunt me ook bereiken via info@sandravanhoorn.nl.
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met Sandra van Hoorn
Gedroogde planten en bloemen - decembercadeaus maken

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Sandra van Hoorn

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl