Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Jij & Drum de initiaties - Sjamanisme, Inwijdingen, Trancereis

Woensdag 28 oktober 2026

Jij & Drum de initiaties

okt.
28
Woensdag 28 oktober 2026
19:00 tot 22:30

Nieuwe-Tonge, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

En dan ben je Hoeder van jouw Drum, fantastisch! Je weet en voelt dat het meer is dan gewoon een trommel. Een sjamanistische healing trancedrum is zoveel meer, het is een magisch instrument en een helpende vriend. Deze Spirit, de Spirit van jouw Drum, heeft geantwoord op jouw roep, heeft je jouw Drum laten voelen. Als je weet hoe er mee te werken, is het een instrument waarmee je jezelf en anderen kunt helen en je kunt er inzichten en antwoorden mee verkrijgen. Belangrijk hiervoor zijn de kennismakingsceremonies, de inwijding en de verbinding met de Spirit van jouw Drum, door de Waking Drum to Life ceremonie.
Deze oude sjamanistische ceremonies zijn een vast en belangrijk onderdeel van geboortedagen- en weekenden van Drum. Wanneer je niet zelf geboorte hebt gegeven aan jouw Drum, heb je deze ceremonies (en meer) waarschijnlijk niet gedaan. Daarvoor is deze workshop Jij & Drum.
We gaan in deze workshop op reis in de magische wereld van Drum. De bovengenoemde ceremonies en verdiepend; hoe kan je reizen, inzichten verkrijgen, heling geven en jouw ritmes ontdekken.
De yurt is open om 18.30 uur. We starten om 19.00 tot ongeveer 22.30 uur. Bijdrage voor de workshop €60.
Het gaat door v.a. 3 hoeders.
Mocht je willen blijven overnachten dan kan dat. Hoef je alleen je kussen en dekbed mee te nemen. Bijdrage daarvoor is met ontbijt €35.
Aanmelden kan via Drumcirkels.nl, https://ap.lc/oSBoo
Singing Drum
Aho!

Over de organisatie

Neem contact op met Drumcirkels.nl
Jij & Drum de initiaties

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.