Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Woensdag 01 juli 2026

Landen in je lijf

Georganiseerd door
1 reviews
Volgen
jul.
01
Woensdag 01 juli 2026
19:00 tot 21:30
Het Maanhuis
Kerkelaan 5, 1831 BJ Koedijk, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

Lieve man en vrouw,

Ben je nieuwsgierig naar je binnenwereld?

Voel je welkom om een avond te vertragen, te landen in je lichaam en met aandacht naar binnen te keren. Deze avond is voor jou als je:

~ Veel in je hoofd zit
~Fysieke klachten ervaart
~Mentale of emotionele uitdagingen hebt
~Verlangt naar rust, ontspanning en meer verbinding met jezelf

Dit tevens een kennismaking met Helende Handen van Kim. Je maakt op een laagdrempelige manier kennis met het lichaamsgerichte werk dat ik aanbied, dit keer in een veilige groepssetting.

Wat kun je verwachten?

We beginnen met een meditatie om aan te komen in het moment en in je lichaam. Daarnaast is er ruimte om te oefenen met het delen van wat er in je leeft en maken we kennis met het werken van intentie zetten en verschillende vormen van lichaamsgericht werk.

Ervaring is niet nodig. Alles wat we doen is een uitnodiging; niets is verplicht. Je bent vrij om te voelen wat op dat moment passend is voor jou.

Bij lichaamsgericht werk kun je denken aan:

~Zelfmassage
~Ademwerk
~Oefeningen in tweetallen ( met of zonder aanraken)
~Zachte bewegingsvormen
~Bewustwordingsoefeningen

Met een open en nieuwsgierige houding verkennen we wat er in lichaam en geest aanwezig is.

Wat kan deze avond je brengen?

Deze avond biedt je praktische en liefdevolle handvatten om jezelf beter te leren kennen. Door bewust stil te staan bij wat er in jou leeft, kunnen er inzichten ontstaan die ondersteunend zijn voor jouw fysieke, mentale of emotionele proces.

Naast diepe ontspanning kun je ervaren dat de oefeningen ook doorwerken in het dagelijks leven. De eenvoudige, helende tools die je deze avond leert, kun je meenemen en inzetten wanneer je behoefte hebt aan meer rust, verbinding of zelfzorg.

Praktische informatie

Er zijn matjes, dekentjes en meditatiekussens aanwezig. Ook zorg ik voor thee, water en iets lekkers.
Deze avond blijft iedereen geheel gekleed en alle aanraking is in overleg.

Heb je na het lezen van deze informatie nog vragen? Neem dan gerust contact met me op.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten.

Liefs,

Kim

Helende Handen van Kim



Landen in je lijf is voor mannen en vrouwen!

Reviews van vrouwen die vrouwendagen bij mij hebben bijgewoond:

Isabel:
Tijdens de vrouwendag bij kim voelde ik mij gedragen in een warme omhulling. Er was ruimte om te voelen, te ontdekken en écht samen te zijn. In deze tijd waarin de vrouwelijke energie meer nodig is dan anders, is het belangrijk om elkaar als vrouwen te steunen. Ik zou dus iedereen die op zoek is naar verbinding in een veilige plek de vrouwendagen bij kim aanraden.
🙏🏻❤️💃🏻



Wieke
Algemene herinnering:

- ik herinner me een soort zachtheid van jou voor ons en in de manier waarop je uitlegde. Vond ik fijn. Droeg bij aan jouw uitnodiging onszelf ook met mildheid en nieuwsgierigheid waar te nemen.

Opdrachten:

- de langzaamloopoefening vond ik heel fijn. Had die al vaker gedaan maar nooit zo lang. Als je dat soort dingen dan in een groep doet, is het anders dan als je het in je eentje doet. Neem ik er meer de tijd voor.
- we mochten soms niet praten tussen de oefeningen door en dat vond ik ook héél erg ontspannen! Dat geklets vind ik vaak het vermoeiendste van zo’n hele dag haha.

Hilda:

Ik heb de vrouwenkring van Kim als heel verlichtend, nieuw en verrijkend ervaren. Het voelde echt als een moment van goede zelfzorg.

Kim heeft een hele fijne, rustige manier van gesprekken voeren en benadert je op een warme en kalme manier, waardoor je je snel op je gemak voelt. Daarnaast is de plek zelf ook ontzettend mooi, wat echt bijdraagt aan de fijne en bijzondere sfeer. Dat maakt de hele ervaring extra speciaal en super tof.

Ik zou het iedereen aanraden die op een zachte en veilige manier wat dichter bij zichzelf wil komen.

Over de organisatie

4 volgers

Helende handen van Kim

Massagetherapie workshops en 1 op 1 retraites

~ Door aanraking wordt het niet gevoelde voelbaar ~

Neem contact op met Helende handen van Kim
Landen in je lijf

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Helende handen van Kim

Landen in je lijf
vr. 21 aug.
19:00
Koedijk
Helende handen van Kim
Massage Bewustzijnsontwikkeling Lichaamsbewustzijn

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl