Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 19 september 2026

Transformatie door dans - Van Probleem naar Geschenk

Georganiseerd door
8 reviews
Volgen
sep.
19
Zaterdag 19 september 2026
10:00 tot 17:00

GZC+, Gezondheidscentrum Plus Eindhoven, Stichting "Le Miroir Brisé", Jan Smitzlaan 7, 5611 LD Eindhoven, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Op deze dag gaan we ervaren dat een probleem in feite geen probleem is, maar een uitnodiging voor transformatie van iets wat zo graag door jou gezien wil worden.

We gebruiken de wijsheid van het lichaam door uit te nodigen wat er wil ontstaan door het dansen van dat waar we mee worstelen. Vanuit de dans ontstaat iets totaal nieuws, iets wat we nooit met ons hoofd hadden kunnen bedenken!

We nodigen het hart uit om het te omarmen, en gaan ervaren dat ons bewustzijn rondom onze worsteling zich verruimt.

Dit alles gaat buiten onze mind (onze gedachten) om en leidt tot meer leven, creativiteit, flow, inzicht en diepgang.

We eindigen met een actieve Osho meditatie van een uur.

In dit filmpje vertel ik over wat transformatie door dans mij heeft gegeven: https://youtu.be/epPTUlAAS8w?si=CEEBF6OUC-PVA9OF

Je kunt ook mijn podcast aflevering 206 beluisteren: https://www.genietenvanmeditatie.nl/over-mij/podcast.html

Dans alchemie heeft ervoor gezorgd dat ik uit mijn shutdown (depressie) kwam die 2 jaar duurde. Ik wil daarom zo graag delen wat ik daar nu al van kan delen.

In dit (Engelse) artikel dat gepubliceerd is in de internationale Osho News brief op 13 mei 2026 vertel ik wat dans alchemie voor mij heeft gedaan en hoe dit proces verliep:

https://www.oshonews.com/2026/05/13/dance-alchemy-training/

* * *

Je bent van harte welkom!
Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met Genieten van Meditatie
Transformatie door dans - Van Probleem naar Geschenk

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Genieten van Meditatie

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl