Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
De belofte aan Maria Magdalena; lezing door Geert Kimpen en MIchelle  - Boekpresentatie, Lezing, Presentatie

Zaterdag 27 januari 2024

De belofte aan Maria Magdalena; lezing door Geert Kimpen en MIchelle

jan.
27
Zaterdag 27 januari 2024
20:00 tot 22:30

Herenthoutseweg 21, 2222 Heist-op-den-Berg, België

Bekijk op kaart

Over dit evenement


"De Belofte aan Maria Magdalena"

Door auteurs Geert Kimpen & Michelle Shanti

Haar verhaal dat 2000 jaar lang verzwegen werd

za 27 januari 2024 om ...u

Het was eigenlijk geen keuze voor Geert Kimpen om dit boek over Maria Magdalena te schrijven. Het was het inlossen van een belofte.
Een zwaarwegende belofte die hij tien jaar lang voor zich had uitgeschoven.
Tot de tekenen zo dwingend werden, dat hij niet anders kon dan luisteren.
Tijdens deze lezing neemt Geert Kimpen je mee op zijn reis bij het tot stand komen van dit boek dat hem tot het uiterste uitdaagde in zijn man-zijn en schrijverschap. Hoe hij ontdekte dat precies die reflexen die ervoor zorgden dat niet alleen Maria Magdalena maar ook het vrouwelijke in het algemeen, duizenden jaren lang onderdrukt werden, ook in hemzelf zaten. Hoe hij moest leren zich over te geven en te buigen voor het vrouwelijke.
Op zijn kenmerkende, enthousiaste manier, deelt hij niet alleen zijn persoonlijke verhaal, maar ook de verborgen geschiedenis van Maria Magdalena. De vrouw die bijna 2000 jaar lang een hoer en zondares werd genoemd tot ze in deze tijd eindelijk de erkenning verdient die haar altijd al toekwam.
Een avond als eerherstel en eerbetoon van het mannelijke aan het vrouwelijke.
Met natuurlijk ook een stem aan het vrouwelijke zélf door Michelle Shanti, die het publiek zal meenemen op een inspirerende meditatie-reis, zoals zij dat alleen kan.

Omdat elke vrouw een godin is

Komt dat zien!

“Ontmoetingscentrum De Weg van Aandacht”
Herenthoutseweg 21, 2222 Wiekevorst

Meer weten over het boek? Zie: www.geertkimpen.com

Over de organisatie

Neem contact op met London Books
De belofte aan Maria Magdalena; lezing door Geert Kimpen en MIchelle

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van London Books

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl