Over dit evenement
💠 WAT KAN JE VERWACHTEN?
We beginnen de ochtend met een kort welkomsdelen. Ik geef een uitleg over Verbonden Ademen. Waarna ik je meeneem in een oefening om in je lijf te komen. Vanuit daar ga je je verbonden ademreis in. Achteraf is er ruimte om te delen, is er thee en iets lekkers voor aarding.
Bij verbonden ademen (VA) ga je naar je binnenwereld en weer terug naar de pure ademhaling, zonder pauzes. VA helpt je uit je hoofd in je lijf, voorbij de verhalen en analyses. Je komt op een andere laag van bewustzijn en in contact met je gevoelswereld. Je komt bij de lichamelijke en emotionele blokkades die je vaak al langer in de weg zitten om je leven vol te leven. Deze kan je los laten, wat door het ademen als vanzelf gaat. Er komt ruimte. Oude niet meer dienende patronen en overtuigingen worden gevoeld en losgelaten. Je levensenergie gaat weer stromen. Je ademt jezelf letterlijk vrij!
Ik vind het belangrijk dat er ruimte is voor persoonlijke aandacht en voor alles dat de adem in jou naar boven brengt. Ik werk daarom met kleine intieme groepen (max. 3 deelnemers dit keer) om de bedding te creëren die bijdraagt aan deze veilige plek. Een veilige plek waarin jij welkom bent in alles, waar je gezien, gehoord en gevoeld wordt. Zodat vrij kan komen wat je wellicht al langer in de weg zit om het leven liefdevol, vrij en vol te leven.
💠 PRAKTISCH
🔹 Woensdag 22 april van 9.30 tot circa 11.30/11.45.
🔹 Pahudstraat 109 in Den Haag. Gemakkelijk bereikbaar met OV. 10 minuten lopen vanaf Station Den Haag NOI. Kom je met de auto? Dan heb ik tips voor gratis parkeren in de buurt.
🔹 Investering €39,80 (inclusief btw en servicekosten Hipsy).
💠 WAT HEB JE NODIG?
🔹Er zijn yogamatjes, meditatiekussentjes en dekentjes aanwezig. Wil je je eigen schapenvachtje, extra dekentje, etc. meenemen dan kan dat.
🔹Om vrij te kunnen ademen, raad ik je aan loszittende kleding te dragen, geen riemen en liever geen broeken met knopen.
🔹Tijdens het ademen kan je flink afkoelen. Zorg dat je jezelf warm kan houden. Verschillende laagjes zijn daarvoor perfect.
🔹Hoewel ik thee en water serveer tijdens deze ochtend, is het fijn je waterfles bij je te hebben.
🔹Na de ademreis en bij het sluiten van de ochtend is er thee en iets lekkers te eten. Eten na een ademreis werkt grondend en is een mooi afsluitend ritueel.
💠 WAT IS FIJN REKENING MEE TE HOUDEN?
Ademen met een volle maag is niet prettig. Eet niet te zwaar voorafgaand aan de cirkel. Verder adviseer ik je genotsmiddelen te minimaliseren (inclusief koffie) in aanloop van de ademcirkel (in ieder geval vanaf 19 april), om dichterbij je pure gevoel te komen.
Ademwerk is proceswerk en heeft integratietijd nodig. Gun jezelf deze integratietijd door niet teveel voor en na de ademcirkel te plannen. Ik nodig je uit om hierin zacht voor jezelf te zijn. Koester de liefde en verbinding met jezelf, gun jezelf de tijd en ruimte.
💠 WAT IK GRAAG VOORAF WEET:
Ademen is een veilige manier om je zelfhelende vermogen van je lichaam aan te spreken. Bij een aantal situaties, kan (intensief) ademwerk invloed hebben en mogelijk afgeraden worden. Herken je je in een van onderstaande punten of heb je hier vragen over, neem dan contact op met mij (Evelien, via 0624575248 of veerkrachtig@yahoo.com), dan kunnen we samen kijken naar wat het beste is voor je:
zware psychische klachten, zwangerschap, epilepsie, glaucoom, hart- en vaatziekten, hoge bloeddruk of recente operaties.
💠 OVER EVELIEN
Evelien verwondert zich nog elke keer over ons menselijk lichaam en haar zelfhelende intelligentie. Een intelligente die wij allen in ons dragen, ook jij! Het lichaam weet precies wat er nodig is om weer in balans te komen, je lekker te voelen, emotioneel, fysiek en spiritueel. Zij voelt een grote passie voor de adem, als ingang naar ons zelfhelende vermogen.
Evelien creëert graag de bedding waarin mensen zich veilig voelen, zodat beschermingslagen kunnen verzachten en openen, en dat mensen weer in contact komen met delen in zichzelf waarvan ze van afgescheiden zijn geraakt. Waar ze deze natuurlijke intelligentie van hun eigen lichaam weer herinneren en waar ze zichzelf vrij kunnen maken van wat hen nog belemmert om hun authentieke zelf te leven: vrij, licht en liefdevol.
Evelien werkt inmiddels een aantal jaren als ademcoach, waar ze tientallen ademcirkels en individuele trajecten heeft begeleid. Haar vrouwelijke zachtheid en heldere aanwezigheid kenmerken haar manier van werken. Ze stemt af op de persoon, en op het veld en wat daarin nodig is.
💠 VRAGEN OF AANMELDEN?
Heb je vragen, neem gerust contact op met mij (Evelien) via 0624575248 of veerkrachtig@yahoo.com. Ik hoor je graag.
Wil je je aanmelden? Dan kan je een ticket kopen via Hipsy of neem rechtstreeks contact op met mij.
Voel je welkom en ik ont-moet je graag!
Hartegroet,
Evelien
Annuleringsvoorwaarden
Tickets zijn niet-restitueerbaar, maar wel overdraagbaar. Laat het me weten als iemand anders op jouw plek komt.