Over dit evenement
Hรฉ broeder,
Ik nodig je graag uit voor deze broederavond!
Op donderdag 28 mei steken we het vuur aan. Rondom het vuur is er warmte, verbroedering en verbinding. Een veilige ruimte om te delen wat er in jouw leeft en wat er gehoord wil worden. Je spreekt vanuit je hart. Wij luisteren met ons hart en oordelen niet. Alles is welkom; van verdriet tot euforie en van razernij tot angst. Kom zoals je bent op dat moment!
๐ฃ๐ฟ๐ผ๐ด๐ฟ๐ฎ๐บ๐บ๐ฎ
We starten de avond om 18:30 met een lekker soepje, met lokale ingrediรซnten van de Meander uit Brummen. We eten gezamenlijk in de avondzon, hakken hout en steken het vuur aan.
Rond 19:00 start de mannencirckel. Wanneer iedereen gesproken heeft is er de mogelijkheid om uit te zweten in de sauna en af te koelen onder de koude buitendouche (optioneel).
Laat even weten of je mee eet, en zorg anders dat je er uiterlijk om 19:00 bent om rustig aan te komen.
De avond duurt tot ongeveer 22:00.
๐ฅ๐ฒ๐๐ถ๐ฒ๐
Heel mooi dat je als host ook echt onderdeel bent van de groep en net zo kwetsbaar durft te zijn ๐๐ป.
Dat o.a. maakt de groep tot een eenheid, dat is broederschap.
๐ช๐ฎ๐ฎ๐ฟ ๐ถ๐ ๐ฑ๐ฒ ๐ฏ๐ฟ๐ผ๐ฒ๐ฑ๐ฒ๐ฟ๐ฎ๐๐ผ๐ป๐ฑ?
We komen samen op een prachtige plek in Wichmond: Plek voor Bevrijding. Een oude boerderij die recent met veel liefde is omgebouwd tot een helingsplek voor lichaam, geest en ziel. Er hangt een liefdevolle, warme en zachte energie. Voor meer informatie: www.plekvoorbevrijding.nl
๐ฉ๐ฒ๐ฟ๐ฒ๐ณ๐ณ๐ฒ๐ป๐ถ๐ป๐ด
Deze avond wordt aangeboden op basis van vrije gift. Achteraf kun je een bijdrage doen naar draagkracht en vanuit de goedheid van je hart.
๐ช๐ฎ๐ ๐บ๐ฒ๐ฒ ๐๐ฒ ๐ป๐ฒ๐บ๐ฒ๐ป?
~ Kleding om comfortabel buiten te kunnen zitten
~ een thermosfles met warme thee
~ een handdoek (of twee)
๐ข๐๐ฒ๐ฟ๐ป๐ฎ๐ฐ๐ต๐๐ฒ๐ป?
Je kunt blijven slapen in je eigen kampeermiddel (tent of camper).
Hiervoor mag een donatie gedaan worden aan de plek.
๐๐ฆ๐ด๐ฆ๐ณ๐ท๐ฆ๐ฆ๐ณ ๐ซ๐ฐ๐ถ๐ธ ๐ฑ๐ญ๐ฆ๐ฌ ๐ฅ๐ฐ๐ฐ๐ณ ๐ฆ๐ฆ๐ฏ ๐ฌ๐ข๐ข๐ณ๐ต๐ซ๐ฆ ๐ต๐ฆ ๐ฃ๐ฐ๐ฆ๐ฌ๐ฆ๐ฏ.
Geslacht
Alleen voor mannen
Gesproken taal
Nederlands