Over dit evenement
Onder het zilveren licht van de volle maan ontvouwt het Nationaal Bomenmuseum zich op een bijna magische manier. De wereld wordt stiller, je zintuigen scherper, en de bomen lijken hun eigen verhalen te fluisteren.
Het bomenmuseum is officieel gesloten vanaf 19 uur. Dus we hebben het arboretum helemaal voor onszelf.
Een bosbad, ook bekend als het Japanse Shinrin-yoku, is een onderdompeling in de natuur. Je ervaart de natuur met al je zintuigen. Bosbaden laat je verwonderen, verstillen en zorgt voor ontspanning. Ook verdiep je jouw persoonlijke verbinding met de natuur om je heen.
Bosbad gids Mirjam de Boer van The Art of Forest Bathing neemt je mee naar de mooiste plekjes van het bomenmuseum.
De deelname aan het bosbad bedraagt 38 euro. Dit is exclusief 9,50 euro entree voor het Bomenmuseum. Abonnementhouders betalen geen entree. Leeftijd vanaf 12 jaar.
Praktische informatie:
* Breng een kleedje of kussentje mee om op te zitten of liggen.
* Draag passende kleding (laagjes, kleed je warm aan). Het gaat door bij iedere weersomstandigheid.
Let op: we starten vanaf de ingang het bomenmuseum. Zorg dat je iets voor de aanvangstijd aanwezig bent!
Je krijgt aan het einde van het Bosbad kruiden thee met wat lekkers. Is er iets waarmee we rekening kunnen houden, zoals allergieën? Of is er iets anders dat handig voor ons is om te weten? Mail ons op tijd!
Tot ziens tussen de bomen!
Met zonnige groeten,
Mirjam de Boer & Stefanie Boomsma
(Stefanie is in deze periode met vakantie)
The Art of Forest Bathing & Thuis in het Bos
Volgens ons ook op Instagram via: @forestbathingart & @thuis_in_het_bos