Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 30 november 2025

Huiskamerconcert Josje & Barry @ Dongen

Georganiseerd door
25 reviews
Volgen
nov.
30
Zondag 30 november 2025
19:00 tot 21:30

Hoge Ham 15A, 5104 JA Dongen, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Wees welkom bij House of You in Dongen voor een huiskamerconcert van Josje & Barry;

Josje en Barry maken allebei Nederlandstalige liederen vanuit het hart; raak en liefdevol.
Ze nemen je mee op een muzikale reis; de reis van het mens zijn.
We nemen je mee langs de rauwe randjes en de zachte lagen van het mens-zijn.
Een reis die we allemaal maken.

Het idee is ontstaan vanuit het hart; omdat deze tijd van het jaar zich eigenlijk perfect leent voor onze muziek; intiem en geborgen.
Het is geen optreden met eenrichtingsverkeer; het is meer een ontmoeting. Met jezelf, met elkaar, en met alles wat we onderweg tegenkomen. Voor als je wilt luisteren met je hart.
We dragen de avond intuïtief, waarbij een gesprek over de menselijke ervaring, maar ook meditatie, mantra en andere klanken hun plek zullen hebben.

Muziek als spiegel, bedding en beweging. Kom zoals je bent — met alles wat er leeft in jou. Laat je raken, wakker zingen, stil worden, thuiskomen. Want in de ruimte tussen de noten ontstaat precies dat wat woorden soms niet kunnen zeggen.

De avond is op basis van donatie; dus geef wat het je gebracht heeft!

Zie hun pagina's voor een impressie en wat van hun muziek!
www.instagram.com/barryzingt
www.instagram.com/josjevanbogaert

Over de organisatie

4.9
(25)
·
46 volgers

Barry Zingt

Ik ben Barry en muziek is mijn medicijn. Via zangcirkels, klankreizen en concerten neem ik je mee terug naar dat simpele, vreugdige weten!

muziek is mijn medicijn, een herinnering aan wat ertoe doet; liefde

5.0
(50)
·
51 volgers

House of You

House of You staat voor Thuiskomen; in je lichaam en bij wie je in de kern bent. Rust & Vertrouw op jezelf, je eigen wijsheid en je zachte kracht.

You will bloom if you take time to water yourself.

5.0
(33)
·
21 volgers

Josje van Bogaert

Ceremonies met muziek als medicijn - een zachte ruimte voor heling en transformatie, waar je mag ontspannen, voelen en in jouw eigen tempo groeien.

Neem contact op met Barry Zingt
Huiskamerconcert Josje & Barry @ Dongen

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl