Over dit evenement
KUNDALINI SPECIAL MET CACAO & LIVE MUZIEK! 🍫🎵✨🍁 HERFST EDITION
Beleef een unieke reis tijdens onze Kundalini Special begeleid door Maaike, Anouk & Yora!
🍫 We starten de avond met een kopje cacao om de hartopenende energie te verwelkomen. Laat de warme kracht van cacao je verbinden met je intenties en de groep. Anouk & Yora zullen hier ook live bij gaan zingen. Na het drinken, gaan we de kundalini-sessie in.
✨ Tijdens een kundalini-sessie kan jouw levensenergie worden aangewakkerd en vrijer gaan stromen. Dat uit zich op emotioneel, fysiek, mentaal en/of spiritueel vlak. Het ontwaken van Kundalini wordt vaak ervaren als een proces van thuiskomen bij jezelf. Het kan helpen om spanningen los te laten en een dieper bewustzijn te ontwikkelen. (en eigenlijk nog veel meer dan dat, maar woorden schieten vaak tekort).
We werken met het energetisch veld. Het nodigt onze energiesystemen uit om van binnenuit te ontwaken. Als jij deze aanvaardt komt jouw energie in beweging. Soms brengt dit fysieke bewegingen met zich mee, maar vaak ontstaat er intern beweging.
♥︎ We nodigen je uit om jezelf volledig te omarmen. Alles mag er zijn. Het is een kans om de diepte in te gaan, patronen te doorbreken en te ontdekken wat er werkelijk in je leeft. Laagje voor laagje kom je dichter bij jouw kern.
🧘🏼♀️ Tijdens de reis heb je je ogen dicht. We maken gebruik van drukpunten en zachte aanrakingen. Jij mag je ontspannen en overgeven aan je eigen reis. Het energetisch veld en jouw zelfhelend vermogen is zo intelligent en weet precies wat zich mag aandienen.
Inloop: 18:45u
Start: 19:00u
Einde: 21:30u (eventuele uitloop tot 22:00u)
* plek voor 15 mensen
🍁 We kijken ernaar uit je te ontmoeten op deze mooie herfstavond op vrijdag 28 november!
Meer informatie over Kundalini Groningen:
https://www.instagram.com/kundalinigroningen
Meer informatie over Anouk & Yora:
https://www.instagram.com/anoukenyora
🌸 Door deel te nemen aan de sessie, bevestig je dat je in goede gezondheid verkeert en in fysieke en mentale conditie bent om deel te nemen. Deelname is op eigen verantwoordelijkheid. Twijfel je hierover of heb je vragen? Stuur gerust een berichtje. Dan nemen we contact met je op.
* Na het kopen van een ticket is het helaas niet mogelijk om het te annuleren of een restitutie te krijgen. Ben je verhinderd of wil je jouw ticket toch kwijt? Dan kun je wellicht iemand anders blij maken met jouw ticket.
Gesproken taal
Nederlands