Over dit evenement
Een intieme avondceremonie van 1,5 uur om te landen, openen en verbinden tijdens de volle maan.
Op donderdagavond 7 augustus ben je van harte welkom op een intieme en liefdevolle cacaoceremonie op onze zen zolder: een warme plek vol zachtheid, rust en verbinding.
🌿 Wat is een cacaoceremonie?
Een cacaoceremonie is een ritueel waarbij we samen ceremoniële cacao drinken, een krachtig plantmedicijn dat al eeuwenlang wordt gebruikt om het hart te openen, innerlijke stilte te vinden en verbinding te voelen met jezelf en alles om je heen. We eren moeder Aarde, de plant spirit en het leven.
🌓 Volle maan in Waterman
Op 9 augustus staat de volle maan in Waterman en deze energie is ook al te voelen tijdens de cacaoceremonie, dus we zullen de thema’s meenemen die Waterman met zich meebrengt: vrijheid, vernieuwing, idealisme en community.
🪶 Wat kun je verwachten?
Deze ceremonie is laagdrempelig en toegankelijk, ook als je nog geen ervaring hebt met cacao of ceremonieel werk.
We zitten in een kleine groep van max. 8 mensen, veilig, intiem en vertrouwd. We zullen mediteren, delen, luisteren naar muziek en misschien ook samen wat klanken maken. Alles mag, niets moet.
🌸 Praktisch
Iedereen welkom!
Donderdag 7 augustus
19:30 – 21:00 uur
Novaia, Velp
Bijdrage: €20
Max. 8 plekken
Er is thee, cacao, alles is aanwezig van kussentjes tot dekens. Jij hoeft alleen jezelf mee te nemen en fijn zittende kleding aan te doen. Voel je welkom om een moment voor jezelf te nemen, om te landen, te zakken, te voelen.
Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten.
Over mij
Ik ben Deirdre van der Mijn, toegepast psycholoog, embodiment vrouwencoach en lichaamsgericht traumatherapeut in opleiding. Ik heb jarenlang gewerkt als trainer persoonlijke ontwikkeling bij Defensie en ben nu vier jaar eigenaar van Novaia. Vanuit Novaia begeleid ik mensen, vooral vrouwen, in hun zoektocht naar zichzelf, met behulp van lichaamsgerichte technieken, ademwerk, meditatie en oeroude wijsheden uit de oude natuurreligies. Mijn partner richt zich binnen Novaia op mannen, maar ik vind het ook erg leuk om gemengde groepen te begeleiden en houd daarom dit soort gemengde ceremonies en avonden.