Over dit evenement
Vrouwencirkel 13 juli 'Release & recharge'
Deze vrouwencirkel gaat de perfecte overgang zijn naar jouw zomervakantie.
Tijdens deze ochtend zal de focus liggen op loslaten. Loslaten van spanning, loslaten van 'moeten' en loslaten van alles dat zwaar weegt.
Vervolgens zullen we een ruimte creëren, waarin je helemaal mag opladen. Iedere vezel van jouw lichaam zal opgeladen worden met weer nieuwe en frisse energie.
Zo zal je geen dagen of wekenlange overgang nodig hebben richting de zomer (vakantie), maar zul jij je herboren voelen en klaar voor het nieuwe seizoen en de plannen die dit met zich meebrengt.
Je zult stralend en opgeladen deze ochtend verlaten en deze nieuwe energie meenemen in de rest van de dag en de periode daarna ✨
Over vrouwencirkels:
Al eeuwenlang komen vrouwen samen om te delen, te verbinden en samen te zijn. Langzaamaan ontstaat er een beweging waarbij vrouwen zich dit weer beginnen te herinneren en het steeds meer in opmars is.
Tijdens deze vrouwencirkels komen we samen om elkaar als vrouwen te bekrachtigen. Om elkaar welkom te heten met alles wat er is in dat moment. Om een moment van ontspanning en samen zijn te creëren.
All of you is welcome.Tijdens deze vrouwencirkels hoef je helemaal niks. Je hoeft er niks voor te kunnen. je hoeft niet te werken, te zorgen, er leuk uit te zien Je hoeft alleen maar aanwezig te zijn.
Wij creëren tijdens deze vrouwencirkel een veilige en liefdevolle ruimte, waarin jij je gedragen mag voelen.
Waarom cacao drinken?
Allereerst heeft het drinken van pure cacao veel gezondheidsvoordelen. De cacao die we drinken, is 100% pure cacao die heel veel goede voedingsstoffen bevat, zoals magnesium en anti-oxidanten (20x meer dan blauwe bessen!) Wat er voor zorgt dat je spieren en bindweefsel ontspant en je hart opent. We drinken ongeveer 42 gram pure cacao.
De cacao zal ervoor zorgen dat je nog meer met je hart kunt verbinden. Daarnaast kun je gemakkelijker verbinden met jouw intuïtie en voel je meer in contact met jouw lichaam en jouw authentieke zelf. Het drinken van cacao is heel bijzonder om samen te doen met andere vrouwen en elke keer weer prachtig om te ervaren!
De vrouwencirkels zijn bedoeld ter ontspanning en kunnen tegelijkertijd helend doordat we samen een krachtig veld creëren waarin heling, inspiratie en groei plaats kan vinden.
Hoe ziet een cirkel eruit?
Bij binnenkomst krijg je een warm ontvangst met een kopje thee en kun je een plekje uitzoeken op één van de yoga matten.
De exacte invulling van de avond is altijd pas op het moment zelf bekend, aangezien dit afgestemd zal zijn op de groep,het moment zelf en het thema.
Wij streven er altijd naar om hoger bewustzijn samen te brengen met embodiment. Dat is waar de kracht tot verandering schuilt!
Voel je de roep?
Je bent meer dan welkom om alleen, met een vriendin, collega, jouw buurvrouw, je moeder of dochter aan te sluiten.
13 juli 2025 van 10:00 uur tot 12:30 uur
Yogasite, Breda
Investering: €45 incl BTW
Inclusief cacao tijdens de ceremonie, thee en voedende snacks
Liefs en tot onze ontmoeting in Breda,
♡ Nicole Withuis & Jetske Rijneveld ♡