Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Vrijdag 27 juni 2025

Ademen in Verbinding

Georganiseerd door
15 reviews
Volgen
jun.
27
Vrijdag 27 juni 2025
19:00 tot 21:30

Regulusweg 11, 2516 AC Den Haag, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Wat gebeurt er als je verbonden gaat ademen in verbinding met iemand anders? Een geliefde, een familielid, een sister of brother of een geheel onbekende. Voorbij de woorden, de adem die spreekt. Wat laat je adem je zien in contact met de ander? Waar stroom je? Waar blokkeer je? En wat zich aandient, om daar samen mee te ademen.
Verbonden ademen is een mooie manier om (on)bewuste patronen die in contact met de ander in jou leven, naar boven te laten komen. En dat is het enige dat nodig is, te ervaren, te voelen, erbij te blijven, zodat het door je heen kan stromen.

In verbonden ademcirkels maken we vaak de reis alleen, gedragen in het veld van de groep. Deze ademcirkel is net wat anders. We gaan ervaren hoe het is om samen met iemand te gaan ademen. Het is nog steeds jouw ademreis, die samenkomt met die van de ander. Je kan samen met iemand komen. Je kan ook alleen komen en tijdens de ademcirkel je ademmaatje voor de avond ontmoeten.

💠 VERBONDEN ADEMEN
Bij verbonden ademen (VA) ga je naar je binnenwereld en weer terug naar de pure ademhaling, zonder pauzes. VA helpt je uit je hoofd in je lijf, voorbij de verhalen en analyses. Je komt op een andere laag van bewustzijn en in contact met je gevoelswereld. Je komt bij de lichamelijke en emotionele blokkades die je vaak al langer in de weg zitten om je leven vol te leven. Deze kan je los laten, wat door het ademen als vanzelf gaat. Er komt ruimte. Oude niet meer dienende patronen en overtuigingen worden gevoeld en losgelaten. Je levensenergie gaat weer stromen. Je ademt jezelf letterlijk vrij!

We beginnen de avond met een kort welkomsdelen, om na een lichaamsoefening bij jezelf aan te komen en vanuit daar contact te leggen met de ander en samen te gaan ademen.
Ik vind het belangrijk dat er ruimte is voor persoonlijke aandacht en voor alles dat de adem in jou/jullie naar boven brengt. Ik werk daarom met kleine intieme groepen (max. 10 deelnemers) om de bedding te creëren die bijdraagt aan deze veilige plek. Een veilige plek waarin jij welkom bent in alles, waar je gezien, gehoord en gevoeld wordt. Zodat vrij kan komen wat je/jullie wellicht al langer in de weg zit om het leven liefdevol, vrij en vol te leven.

💠 PRAKTISCH
🔹 Vrijdag 27 juni 2025 van 19.00 tot circa 21.30/21.45.
🔹Regulusweg 11 in Den Haag. Gratis parkeren op een parkeerplaats naast het pand. Gemakkelijk bereikbaar met OV. 10 minuten lopen vanaf Station Voorburg.
🔹 Investering €49 of €44 pp met een bring a friend ticket. Je kan samen met iemand komen of alleen.

💠 WAT KAN JE VERWACHTEN?
Ik creëer de sacred space, verzorg de begeleidende muziek en faciliteer voor je je ademreis zodat je weer een laag mag opschonen en dichtbij je eigen essentie kan komen. De spaceholding wordt mede begeleid door Miranda van der Donk (Iniederevezel).
Kleinschalig (max. 10 deelnemers), uitleg over het verbonden ademen, een (lichaams)oefening om te verbinden met jezelf en vervolgens met de ander. Achteraf is er ruimte voor sharing, is er thee en iets lekkers voor aarding.

💠 WAT HEB JE NODIG?
🔹Er zijn matrasjes en dekentjes aanwezig. Wil je je eigen schapenvachtje, dekentje, etc. meenemen dan kan dat.
🔹Om vrij te kunnen ademen, raad ik je aan loszittende kleding te dragen, geen riemen en liever geen broeken met knopen.
🔹Tijdens het ademen kan je flink afkoelen. Zorg dat je jezelf warm kan houden. Verschillende laagjes zijn daarvoor perfect.
🔹Hoewel we thee en water serveren tijdens deze avond, is het fijn je waterfles bij je te hebben.
🔹Na de ademreis en bij het sluiten van de avond is er thee en iets lekkers te eten. Eten na een ademreis werkt grondend en is een mooi afsluitend ritueel.

💠 WAT IS FIJN REKENING MEE TE HOUDEN?
Ademen met een volle maag is niet prettig. Eet niet te zwaar voorafgaand aan de cirkel. Verder adviseer ik je genotsmiddelen te minimaliseren (inclusief koffie) in aanloop van de ademcirkel (in ieder geval vanaf 22 juni), om dichterbij je pure gevoel te komen.

Ademwerk is proceswerk en heeft integratietijd nodig. Gun jezelf deze integratietijd door niet teveel voor en na de ademcirkel te plannen. Ik nodig je uit om hierin zacht voor jezelf te zijn. Koester de liefde en verbinding met jezelf, gun jezelf de tijd en ruimte.

💠 WAT IK GRAAG VOORAF WEET:
Ademen is volkomen veilig, de adem brengt wat je op dat moment aankan en wat jou dient. Herken je je in een van onderstaande punten of heb je hier vragen over, neem dan contact op met mij (Evelien, via 0624575248 of veerkrachtig@yahoo.com), zodat ik hier tijdens je ademreis rekening mee kan houden en je de bedding geven die dienend is:
zware psychische klachten, zwangerschap, epilepsie, glaucoom, hart- en vaatziekten, hoge bloeddruk of recente operaties.

💠 VRAGEN OF AANMELDEN?
Heb je vragen, neem gerust contact op met Evelien via 0624575248 of veerkrachtig@yahoo.com. Ik hoor je graag.

Wil je je aanmelden? Dan kan je een ticket kopen via Hipsy.

Voel je welkom en we ontmoeten je graag!
Warme groet,
Evelien & Miranda

ANNULERINGSVOORWAARDEN
Ben je onverhoopt verhinderd, niet lekker of ziek, dan kan je iemand zoeken om in jouw plaats deel te nemen aan de ademcirkel. Alleen bij een uitverkochte ademcirkel kan ik mensen op de wachtlijst op jouw ticket laten gaan. Tickets zijn niet restitueerbaar en zijn ook niet in te zetten voor een andere ademcirkel. Ik blijf mijn liefde voor ademwerk graag delen, als ondernemer is dit voor mij anders niet haalbaar.

Over de organisatie

4.9
(15)
·
24 volgers

Veerkrachtig

Veerkrachtig helpt je te verbinden met je eigen helende vermogen, vanuit je zachte kracht van aanwezigheid. Via ademwerk, Reiki, massages & yin yoga.

Breathwork truly allows you to become your own healer.

Neem contact op met Veerkrachtig
Ademen in Verbinding

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl

Cookies

We respecteren je privacy. Cookies helpen bezoekers om Hipsy fijn te gebruiken en helpen organisaties om hun events beter te delen. Lees onze Privacyverklaring.

Noodzakelijk

Vereist voor inloggen, beveiliging en basisfunctionaliteit van de site.

Altijd aan
Analytics

Help ons Hipsy te verbeteren via platform Meta-, Google- en Mixpanel-analytics.

Organisator-tracking

Evenementorganisatoren kunnen Google Analytics of Meta Pixel gebruiken om inzicht te krijgen in hun bereik, bezoekersgedrag te meten en gerichter advertenties te tonen aan mensen die waarschijnlijk echt geïnteresseerd zijn in hun evenementen.