Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Woensdag 25 juni 2025

Cacaoceremonie: een liefdevolle hartopener

Georganiseerd door
37 reviews
Volgen
jun.
25
Woensdag 25 juni 2025
19:30 tot 21:00

Novaia, Daalhuizerweg 28, 6881 PA Velp, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Een intieme avondceremonie van 1,5 uur om te landen, openen en verbinden tijdens de nieuwe maan.

Op woensdagavond 25 juni ben je van harte welkom op een intieme en liefdevolle cacaoceremonie op onze zen zolder: een warme plek vol zachtheid, rust en verbinding.

Ik gebruik voor deze avond zelf geïmporteerde cacao van een kleine familiefarm uit Costa Rica

🌿 Wat is een cacaoceremonie?
Een cacaoceremonie is een ritueel waarbij we samen ceremoniële cacao drinken, een krachtig plantmedicijn dat al eeuwenlang wordt gebruikt om het hart te openen, innerlijke stilte te vinden en verbinding te voelen met jezelf en alles om je heen. We eren moeder Aarde, de plant spirit en het leven.

🌓 Nieuwe maan in Kreeft
De nieuwe maan in het sterrenbeeld Kreeft nodigt uit om naar binnen te keren. Het is dé tijd om je emotionele basis te herijken, oud achter je te laten en nieuwe intenties te planten voor wat jou echt voedt.

🪶 Wat kun je verwachten?
Deze ceremonie is laagdrempelig en toegankelijk, ook als je nog geen ervaring hebt met cacao of ceremonieel werk.
We zitten in een kleine groep van max. 8 mensen, veilig, intiem en vertrouwd. We zullen mediteren, delen, luisteren naar muziek en misschien ook samen wat klanken maken. Alles mag, niets moet.

🌸 Praktisch
Iedereen welkom!
Woensdag 25 juni
19:30 – 21:00 uur
Novaia, Velp
Bijdrage: €20
Max. 8 plekken

Er is thee, cacao, alles is aanwezig van kussentjes tot dekens. Jij hoeft alleen jezelf mee te nemen en fijn zittende kleding aan te doen. Voel je welkom om een moment voor jezelf te nemen, om te landen, te zakken, te voelen.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten.

Over mij
Ik ben Deirdre van der Mijn, toegepast psycholoog, embodiment vrouwencoach en lichaamsgericht traumatherapeut in opleiding. Ik heb jarenlang gewerkt als trainer persoonlijke ontwikkeling bij Defensie en ben nu vier jaar eigenaar van Novaia. Vanuit Novaia begeleid ik mensen, vooral vrouwen, in hun zoektocht naar zichzelf, met behulp van lichaamsgerichte technieken, ademwerk, meditatie en oeroude wijsheden uit de oude natuurreligies. Mijn partner richt zich binnen Novaia op mannen, maar ik vind het ook erg leuk om gemengde groepen te begeleiden en houd daarom dit soort gemengde ceremonies en avonden.

Over de organisatie

4.8
(37)
·
50 volgers

Novaia

Novaia helpt jou in de ontdekkingstocht naar jezelf. Door middel van meditatie, ademwerk, energetische heling, cacao als plantmedicijn en inquiring.

Licht leven en speels liefhebben

Neem contact op met Novaia
Cacaoceremonie: een liefdevolle hartopener

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Novaia

Leven in Aanwezigheid – Cohort 01
ma. 14 sep.
20:00
Online
Novaia
Meditatie Bewustzijnsontwikkeling Persoonlijke Ontwikkeling

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl