Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zaterdag 11 oktober 2025

Stem van het Hart - Aanvaarden

Georganiseerd door
19 reviews
Volgen
okt.
11
Zaterdag 11 oktober 2025
19:30 tot 21:00

Vestestraat 49, 2312 SW Leiden, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Samen zingen is een van de mooiste manieren om verbinding te ervaren. Je stem laten klinken in een groep voelt licht en vreugdevol, maar ook diep en helend. Je wordt onderdeel van een groter geheel, terwijl er tegelijk alle ruimte is voor jouw unieke klank. Dat geeft een gevoel van thuiskomen: in jezelf én in contact met anderen.

In de zangcirkel Stem van het Hart zingen we eenvoudige liederen en mantra’s die zich herhalen. Zo kun je ontspannen in de muziek en ervaren wat het met je doet. De teksten zijn op papier beschikbaar, maar meestal zul je die niet nodig hebben. Je kunt de hoofdmelodie zingen, maar ook je eigen klank toevoegen. Er is geen goed of fout: het gaat erom dat je ervaart wat het zingen met je doet. Zo kan energie stromen, kan iets openen, of kan juist rust ontstaan.

Voor wie?
Stem van het Hart is voor iedereen die houdt van samen zingen, nieuwsgierig is naar de eigen stem, of behoefte heeft aan verbinding, ontspanning en een moment voor zichzelf. Je hoeft geen zangervaring te hebben; het gaat om de beleving, niet om prestatie.

De kracht van de Latifa
Elke zangcirkel heeft een eigen thema, geïnspireerd op de Latifa: een eeuwenoude meditatie met zeven stappen die lichaam en geest met elkaar verbinden. Iedere keer staat één stap centraal. Je wordt uitgenodigd om dat thema in jezelf te onderzoeken, met openheid en nieuwsgierigheid, zonder dat er iets moet.

De zeven stappen zijn:
1. Aanvaarden – Kun je zijn wie je bent, waar je nu bent?
2. Verlangen – Waar verlang je werkelijk naar?
3. Hopen – Wat hoop je dat er in je leven mag ontstaan?
4. Vertrouwen – Kun je vertrouwen op jezelf, anderen en het leven?
5. Loslaten – Durf je ruimte te maken en het onbekende te omarmen?
6. Liefhebben – Kun je je hart openen voor de liefde die verbindt en verwarmt?
7. Willen – Wat wil er door jou heen bewegen, voorbij controle en denken?

Je kunt de cirkels als reeks volgen, of één cirkel kiezen die op dat moment bij je past.

Begeleiding en muziek
De zangcirkels worden begeleid door Joshka, in samenwerking met collega-stembevrijder Caroline Mast en haar man Sven van der Linden. Er is begeleiding met piano, gitaar en percussie. Je mag zelf ook een percussie-instrument bespelen.

Praktisch
We zitten in een cirkel op matten op de grond. Er zijn meditatiekussens en dekens aanwezig. Het is ook mogelijk om op een stoel te zitten als dat prettiger is. Het kan fijn zijn sloffen of dikke sokken mee te nemen, zodat je je schoenen uit kunt doen.
Thee en wat lekkers staan klaar. Na afloop is er tijd om ervaringen uit te wisselen.
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Muziek helpt uiting te geven aan jezelf en te verbinden met anderen. En te voelen: ik ben genoeg! Bij de workshops die ik geef staat dit voorop.

Muziek helpt uiting te geven aan jezelf en te verbinden met anderen.

Stem van het Hart - Aanvaarden

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Joshka van der Linden

Zaterdag, 22 nov. om 19:30
Meditatieve Zangavond - opbrengst voor goede doel
Joshka van der Linden
Mantra zingen Stembevrijding Zangcirkel
Zaterdag, 13 dec. om 19:30
Stem van het Hart - Verlangen
Joshka van der Linden
Mantra zingen Zangcirkel Stembevrijding
Zaterdag, 31 jan. om 19:30
Stem van het Hart - Hopen
Joshka van der Linden
Mantra zingen Zangcirkel Stembevrijding
Zaterdag, 28 feb. om 19:30
Stem van het Hart - Vertrouwen
Joshka van der Linden
Mantra zingen Zangcirkel Stembevrijding

Dit vind je misschien ook interessant

Vrijdag, 05 dec. om 15:00
Uria Tsur :: Vocal Freedom Weekend Amsterdam & Sunday Evening Circle
HeartFire.nl
Stembevrijding Stemexpressie
Donderdag, 04 dec. om 19:30
Volle Maan Cacao Ceremonie met Mantra Singing Circle
Lust voor leven
Cacao ceremonie Mantra zingen Volle Maan
Zondag, 21 dec. om 13:30
Voluit zingen voor Vrede
Murali
Mantra zingen Stembevrijding Zangcirkel
Vrijdag, 30 jan. om 18:30
Mantra avond met Eloi
Stichting Let's Start a Fire
Mantra zingen Live muziek Muziekavond
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?