Twee Nieuwe Plekken op de Utrechtse Heuvelrug, voor one-day retreats, workshops, Yoga, primal movement, Ecstatic Dance, co-working en co-creaties.
De behoefte om met gelijkgestemden samen te komen wordt groter.
Niet online, maar in het echte leven.
Met Het Regeneratie Huis bouwen we aan zulke plekken. Plekken waar gezondheid, wellness en ondernemerschap onder één dak samenkomen.
Momenteel doen we dat op twee pop-up locaties:
• De Nieuwe Plek – Driebergen
• Movement Studio – Zeist
Hier hebben we een wekelijks programma met vaste lessen, events en workshops.
• yoga & Primal Moves lessen
• ademwerk
• ecstatic dance
• sound healing en ligconcerten
• cirkels en community diners
• filmavonden
• natuur-inclusieve business events
• co-working
Bij de Movement Studio in Zeist openen we vanaf mei een klein biologisch café. Een plek voor goede koffie, cacao, chai en thee, met een eenvoudige ontbijt- en lunchkaart. Alles 100% biologisch en met aandacht gekozen.
Overdag is er plek voor ondernemers om te co-worken, ideeën te delen en nieuwe samenwerkingen te laten ontstaan. Gecombineerd met een goede workout en/of yoga sessie. Na je werk duik je natuurlijk lekker de sauna in.
Vanaf mei zijn we iedere doordeweekse dag open. Van 08:30 tot 21:30 in de avond ben je welkom om lekker een fijne movement les te volgen of gewoon ontspannen een koffietje te komen drinken. Ook organiseren we twee keer per week co-work dagen voor bewuste ondernemers. Neem contact op als je hier meer info over wilt ontvangen.
Wees welkom! 🪩🤸♂️🌿✌🏼
0610266606
Driebergen, Driebergen-Rijsenburg, Nederland