Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Choose Again Nederland

Choose Again Nederland organiseert verschillende soorten events waarbij de Zes Stappen naar Vrijheid ontwikkeld door Diederik Wolsak centraal staan.

Volgen

Evenementen van Choose Again Nederland

Choose Again Cirkel - maandag 27 juli 2026
ma. 27 jul.
13:30
Online
Schaduwwerk Persoonlijk Leiderschap Overige Workshops
Choose Again Cirkel - woensdag 05 augustus 2026
wo. 5 aug.
19:00
Online
Schaduwwerk Persoonlijk Leiderschap Overige Workshops
Choose Again Cirkel - donderdag 13 augustus 2026
do. 13 aug.
09:30
Online
Schaduwwerk Persoonlijk Leiderschap Overige Workshops
Choose Again Cirkel - maandag 17 augustus 2026
ma. 17 aug.
19:00
Online
Schaduwwerk Persoonlijk Leiderschap Overige Workshops
Choose Again Cirkel - donderdag 27 augustus 2026
do. 27 aug.
13:30
Online
Schaduwwerk Persoonlijk Leiderschap Overige Workshops
Choose Again Cirkel - woensdag 02 september 2026
wo. 2 sep.
09:30
Online
Schaduwwerk Persoonlijk Leiderschap Overige Workshops
Choose Again Cirkel - donderdag 10 september 2026
do. 10 sep.
19:00
Online
Schaduwwerk Persoonlijk Leiderschap Overige Workshops
Choose Again Cirkel - vrijdag 18 september 2026
vr. 18 sep.
10:00
Online
Schaduwwerk Persoonlijk Leiderschap Overige Workshops
“"Vergeef jezelf wat je over jezelf bent gaan geloven" ”

Over de organisatie

Choose Again: het radicale Zes Stappen proces ontwikkeld door Diederik Wolsak. Met deze methode kun je kernovertuigingen onderzoeken: onbewuste overtuigingen die je over jezelf hebt en waarmee jij bepaalt hoe jij jouw leven ziet en ervaart. Veel van deze overtuigingen werken belemmerend en dat uit zich in onvrede over bijvoorbeeld je werk, je relaties, je familie, je gezondheid of andere zaken in je dagelijkse leven.

De kracht van Choose Again is onder meer dat je zelf de volle verantwoordelijkheid neemt voor wat jij denkt, gelooft en daardoor dus ervaart. Onderzoek levert je inzicht op in wat je denkt en hoe je denkt, en maakt helder waarin jij jezelf belemmert. Het doorzien van je onbewuste overtuigingen maakt dat je je leven anders gaat ervaren: veel meer ontspannen, zekerder, vrijer en met meer plezier. Choose Again biedt een methode die goed is aan te leren en zelfstandig toe te passen.

Choose Again Nederland is een stichting die als doel heeft om de methode van Choose Again zichtbaar en breed toepasbaar te maken in Nederland. Choose Again Nederland werkt met gecertificeerde professionals (facilitators) die hun opleiding bij Choose Again Nederland of Choose Again International hebben gevolgd.

Choose Again Nederland organiseert wekelijks online Choose Again Cirkel waarin je kennis kunt maken met de Zes Stappen. Online cirkels zijn op woensdag van 19:30 tot 21:00 en op vrijdag van 13:30 tot 15:30

KOSTEN
Een losse cirkel a 32,50 euro of een 4 rittenkaart kopen a 100 euro. Je kan dan naar eigen invulling 4x meedoen over een periode van 2 maanden. Zie voor aanschaf de evenementen van Choose Again op Hipsy.

Lijkt het je het fijn om iets een-op-een uit te werken met een facilitator, dan kan dat ook. Hier vind je de facilitators die aangesloten zijn bij Choose Again Nederland

https://choose-again-nederland.com/facilitators/



Lees meer

0651648272

Niet beschikbaar

Dit zeggen anderen over
Choose Again Nederland

  • Anoniem
    Choose Again Cirkel - vrijdag 10 juli 2026

    Heel bijzonder had een klik met de begeleidster .. zij stuurde mij met de juiste woorden naar m.n gevoel wat normaal voor mij heel moeilijk is.

    Lees meer
    11 juli 2026 om 11:00
  • Willem Van Doorninck
    Lezing en Q&A met Diederik Wolsak Choose Again

    Goed begeleid, qua voorwerk tijdens en daarna. Praatje zelf, altijd krachtige aarding van de liefde die we zijn en het werk wat ons te doen staat. In ieder geval voor mij

    Lees meer
    11 mei 2026 om 18:40
  • Henriette Van Ganzenwinkel
    Lezing en Q&A met Diederik Wolsak Choose Again

    In 1 woord WAANZINNIG Goed! Mijn wens is meer van dit soort zoom sessies! Het raakte me! Lieve lente groet Henriette

    Lees meer
    09 mei 2026 om 18:47
  • Mike Balm
    Lezing en Q&A met Diederik Wolsak Choose Again

    Maakt mij niet uit wat Diederik zegt, het is waar!
    Ik smul er van. Als m en zich nog tegen zijn manier van denken willen verzetten, ben je niet klaar voor de positieve vibe.
    Graag meer circles

    Lees meer
    09 mei 2026 om 15:36
  • Ans Lensen
    Lezing en Q&A met Diederik Wolsak Choose Again

    De bijeenkomst heeft me innerlijke reflectie en rust gegeven. De liefdevolle manier waarop Diederik ingaat op kwesties is hartverwarmend.

    Lees meer
    09 mei 2026 om 12:40
  • Gerie
    Lezing en Q&A met Diederik Wolsak Choose Again

    Dankbaar voor het weer mogen (mee) oefenen/trainen. Voor degene die vragen durden te stellen. Diederik weet elke keer weer je bewust te maken hoe het ego tot ons spreekt. En vervolgens duidelijk te maken dat dat positief is. Ik voel dat vaak niet zo. Te vertrouwen dat het voor je is en niet tegen je. de liefde te laten spreken. De eenvoudige weg naar je hart. Het voelde in de bijeenkomst zo simpel. Ik kan alle "tralala" waar je vaak je energie aan besteed gewoon skippen. Ik blijf trainen! Dankbaar voor allen die dit hebben georganiseerd!

    Lees meer
    09 mei 2026 om 12:17
  • Mooi Gevoel Stroetinga
    Lezing en Q&A met Diederik Wolsak Choose Again

    Ik heb de lezing meer ervaren als getuige van meerdere consulten . Deelnemers brachten hun probleem is, en Diederik reageerde erop. Ik had meer teaching verwacht en inspiratie. Helaas was dit voor mij tegenvallend. In De wijze van reageren (deelnemers ondersteunen in hun proces) deed Diederik vanuit zijn kennis en wijsheid op een mooie manier,

    Lees meer
    09 mei 2026 om 10:49
  • Bas Oberndorff
    Choose Again Cirkel - maandag 29 december 2025

    Mijn enthousiasme over het boek en het samenvallen van zelfontdekking en persoonlijke heling werden in de cirkel volledig bevestigd. Ik ga zeker nog aansluiten in de komende tijd 🙏. Dank aan de organisatoren en de vordende kracht achter deze methode. ❤️

    Lees meer
    30 december 2025 om 19:33
  • Kim Verheggen
    Choose Again Cirkel - vrijdag 3 oktober 2025

    Nico was erg fijn met hem te praten. Heeft me in korte tijd veel geleerd. Ik ga graag verder bij/met hem

    Lees meer
    04 oktober 2025 om 09:51
  • Miranda de Freitas
    Diederik Wolsak l Lezing en Q&A

    Ik had het ticket cadeau gedaan aan mijn moeder. Zij en haar vriendin die mee was gaven aan dat het geluid slecht was, dat zij hierdoor de lezing niet goed konden volgen. Heel jammer.

    Lees meer
    16 september 2025 om 10:50
  • Mike Balm
    Diederik Wolsak l Lezing en Q&A

    Mooi om de man in levende leven te ervaren! Heerlijk hoe zijn denkwijze levensvisie in al zijn cellen, vezels, hart zit verweven. Costa Rico staat hoog op de verlanglijst. Jammer dat het zicht en geluid voor sommigen te wensen liet.

    Lees meer
    15 september 2025 om 23:53
  • Oene Gorter
    Diederik Wolsak l Lezing en Q&A

    Ondanks gehoorapparaat waren voor ons lezing en Q&A nauwelijks te volgen in zo'n hoog kerkgebouw. 2 Jaar geleden in Doorn hadden wij geen probleem.
    Mvrgr Oene en Ida Gorter

    Lees meer
    15 september 2025 om 16:48
  • Henriette Ganzenwinkel van
    Diederik Wolsak l Lezing en Q&A

    Voor mij de eerste ontmoeting met Diederick , waanzinnig vond ik het ! Heeft mijn kijk en gevoel totaal veranderd! Zo blij mee! En ik ga naar Costa Rica . Heel fijn ontvangst en goed verzorgd in een schattig kerkje ! Thx namaste

    Lees meer
    15 september 2025 om 12:59
  • Jacqueline Hooijer
    Diederik Wolsak l Lezing en Q&A

    Ik ben heel blij dat jullie dit georganiseerd hebben en dat ik er bij kon zijn. Hèt grote probleem was het geluid en de akoestiek. Ik heb lang niet alles kunnen verstaan; met name wanneer iemand iets zachter ging spreken omdat het ‘spannend’ werd, dan verstond ik niets meer. Daardoor heb ik de clou of de ‘ontknoping’ vaak gemist. Ik hoop dat het geluid van de opname beter is en dat de opname snel beschikbaar komt.
    Dank voor jullie initiatief!
    Jacqueline

    Lees meer
    15 september 2025 om 12:52
  • Kim Verheggen
    Diederik Wolsak l Lezing en Q&A

    Diederik is geweldig.
    Heel jammer links achter in de kerk hoorden we maar de helft.
    Graag weer een keer indien mogelijk qua Diederik. Groet Kim

    Lees meer
    15 september 2025 om 12:41

Deze organisaties vind je misschien ook interessant

4.9
(17)
·
16 volgers

With Ease

With Ease is a holistic therapy practice, which is focused on the integration of body and mind to best work with our system as a whole. 🫶

Massage workshops & holistic therapy

5.0
(4)
·
4 volgers

SoundSilly - Silke Van Durme

Zangeres/actrice/performer Zangles/stembevrijding op maat Dare to SoundSilly & find your voice!

The only thing better than singing, is more singing." - Ella Fitzgerald

5.0
(11)
·
59 volgers

Groningen Mush - Conscious Cuddling

Let's create a safe container for group nervous system co-regulation with a clear set of values, loving agreements, and healthy platonic boundaries.

4.8
(60)
·
107 volgers

Somatic Dance Works

Wij geven dansavonden, middagen en cursussen volgens de Somatic Dance Approach; En begin 2026 ook de Opleiding tot Somatic Dance Teacher.

Een ontdekkingsreis naar de diepte van je man- en vrouw-zijn

Neem contact op met Choose Again Nederland
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl

Cookies

We respecteren je privacy. Cookies helpen bezoekers om Hipsy fijn te gebruiken en helpen organisaties om hun events beter te delen. Lees onze Privacyverklaring.

Noodzakelijk

Vereist voor inloggen, beveiliging en basisfunctionaliteit van de site.

Altijd aan
Analytics

Help ons Hipsy te verbeteren via platform Meta-, Google- en Mixpanel-analytics.

Organisator-tracking

Evenementorganisatoren kunnen Google Analytics of Meta Pixel gebruiken om inzicht te krijgen in hun bereik, bezoekersgedrag te meten en gerichter advertenties te tonen aan mensen die waarschijnlijk echt geïnteresseerd zijn in hun evenementen.

Reviews van Choose Again Nederland

Loading...