Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Bhakti Bliss Experience

Dhanyo Scholten organiseert onder de naam Bhakti Bliss Experience kirtans en andere kirtan gerelateerde evenementen

Volgen

Evenementen van Bhakti Bliss Experience

Bhakti Bliss Kirtan
za. 23 mei
19:00
Den Haag
Mantra zingen Kirtan Zangcirkel
Ecstatic Kirtan Amsterdam
za. 30 mei
20:00
Amsterdam
Kirtan Mantra zingen Zangcirkel
Ecstatic Kirtan Leiden
za. 6 jun.
19:00
Leiden
Mantra zingen Kirtan Zangcirkel
Ecstatic Kirtan & Cacao Ceremony
za. 13 jun.
17:00
Amsterdam
Mantra zingen Kirtan Cacao ceremonie
Yoga Relax & Kirtan Retreat France
wo. 26 aug. - zo. 30 aug.
Viel-Saint-Remy
Meerdaagse retraites Kirtan Mantra zingen
Bhakti Bliss Kirtan
za. 12 sep.
19:00
Den Haag
Mantra zingen Kirtan Zangcirkel
Bhakti Bliss Kirtan
za. 21 nov.
19:00
Den Haag
Mantra zingen Kirtan Zangcirkel
“We sing from the heart into the heart”

Over de organisatie

Dhanyo Scholten, ook wel bekend als Dharmananda, werd geboren en opgevoed in het hart van Amsterdam. In zijn huis bevond zich een tempel gewijd aan Haidakhan Baba, waar bezoekers wekelijks samenkwamen voor diensten. In 1991 raakte Dhanyo betrokken bij de ashram Sada Shiva Dham op de Veluwe, en zijn ervaringen daar, evenals zijn reizen naar India, hebben zijn levensperspectieven diepgaand beïnvloed.

In 2007 kreeg hij de uitnodiging om wekelijks kirtan te spelen bij Svaha Yoga, een traditie die tot op de dag van vandaag voortduurt.

Naast de wekelijkse kirtans biedt Dhanyo een scala aan andere kirtan-gerelateerde evenementen aan bij Svaha Yoga, andere yogastudio's en in de ashram.

De beoefening van kirtan heeft zijn innerlijke licht diep aangewakkerd, en het delen ervan met zoveel mensen is zijn levensmissie geworden.

Lees meer
Niet beschikbaar
Niet beschikbaar

Dit zeggen anderen over
Bhakti Bliss Experience

  • Saskia Melchers
    Kirtan & Community

    Het was weer Fantastisch!!
    Wat een warm bad vol Bhakti
    En voor toe zalig eten!
    Tot de volgende keer!!

    Lees meer
    11 mei 2026 om 20:37
  • Lelta Bindraban
    Kirtan & Community

    De energie is bij de Kiran altijd zo moooi met allemaal mooie zielen. Ik geniet intens en kom tot rust en mediteer ook. Dank jullie dat ik er bij mag zijn. Namaste

    Lees meer
    11 mei 2026 om 20:27
  • Elena Kravtchenko
    Mantra Meditation & Tea Ceremony

    Mijn bezoek aan het evenement Mantra Meditation & Tea Ceremony in het pop-up theehuis aan de Utrechtsestraat 32 te Amsterdam was een bijzonder fijne ervaring. Vanaf het moment dat ik binnenkwam, voelde de sfeer warm, ontspannen en uitnodigend. Het was duidelijk dat er aandacht en zorg was besteed aan het creëren van een rustige omgeving waarin je echt even kon landen.

    De groep mensen die aanwezig was, droeg ook bij aan deze prettige energie – open, vriendelijk en respectvol. Dat maakte het makkelijk om je op je gemak te voelen en volledig in de ervaring op te gaan.

    Gastheer Danny van het theehuis speelde hierin een grote rol. Hij was vriendelijk en wist met zijn inspirerende verhaal een mooie context te geven aan de ceremonie.

    De combinatie van muziek en mantra was subtiel en liefdevol afgestemd. De begeleiding voelde verfijnd en ondersteunend, zonder te overheersen, waardoor er ruimte bleef voor een persoonlijke beleving.

    Al met al was het een ontspannen en verrijkende ervaring die ik zeker kan aanraden aan iedereen die op zoek is naar rust, verbinding en een moment van bewust vertragen.

    Lees meer
    24 april 2026 om 14:24
  • Denise van Breemen
    Speciale Satsang met Kirtan concert & Soep

    Het was een heerlijke pure avond op een mooie locatie in Rotterdam.

    Lees meer
    21 april 2026 om 10:59
  • Lelta Bindraban
    Navaratri Kirtan Svaha Amsterdam

    Wat een super liefdevolle en warme satsang was dit. Heb ik nooit eerder meegemaakt. Energie was zo puur en verbonden met het universum. Ik kom vaker bij jullie. Ga vooral zo door. Hari Omh🙏🏽

    Lees meer
    22 maart 2026 om 12:13
  • Trix Van hest
    Navaratri Kirtan Svaha Amsterdam

    Wat een fantastische reis onder begeleiding van prachtige mantra's met dit mooie thema van de avond (the universal mother-motherhood). Er ontstond bij mij een diepe meditatie waarin veel werd verwerkt. De oudste yoga school van Amsterdam host dit al jaren. En wat een mega fijne community! Happy to be there and definitely not the last time.

    Lees meer
    21 maart 2026 om 11:26
  • Elena Messiou
    Navaratri Kirtan Svaha Amsterdam

    Beautiful heartfelt evening 🥰🥰

    Lees meer
    21 maart 2026 om 10:54
  • Janis
    Bhakti Bliss Ashram retreat

    Amazing retreat in a beautiful ashram with wonderful people

    Lees meer
    16 maart 2026 om 12:38
  • Ossa Kierkegaard
    Bhakti Bliss Ashram retreat

    Love you guys, thank you for a great weekend 🙏

    Lees meer
    16 maart 2026 om 10:33
  • C. E.
    Ceremonie en kirtan in de Keizersgrachtkerk

    Fijne locaties en heel fijn event!

    Lees meer
    06 maart 2026 om 14:37
  • Leon Hoogeveen
    Ceremonie en kirtan in de Keizersgrachtkerk

    Superfijne kirtan op een prachtige locatie! De mooie stemmen, fijne klanken en het prachtige vioolspel hebben me allemaal geraakt. Goede sfeer onder het publiek en beneden heerlijke taartjes!

    Lees meer
    03 maart 2026 om 18:22
  • Anna Heil
    Ceremonie en kirtan in de Keizersgrachtkerk

    Super beautiful kirtan, really good vibes. Unfortunately the sound was a bit off, so it was impossible to understand what was being said during the ceremony or inbetween the mantras.

    Lees meer
    03 maart 2026 om 10:12
  • Die Feijtes
    Ceremonie en kirtan in de Keizersgrachtkerk

    Heerlijk was het. Niet zoveel en onhoorbaar spreken tussen de bhajans 🙏🏽 (heb hoorbaarheid ook in m’n omgeving gecheckt)
    Belangrijkste: goeie plek en samen genoten, goeie performance. Vond Tabla mn en dolak een hele mooie aanwinst

    Lees meer
    01 maart 2026 om 20:45
  • Kimberley
    Ceremonie en kirtan in de Keizersgrachtkerk

    Fantastisch! De mantras, de stemmen, de instrumenten raakten mijn hart diep. Dank voor deze wonderschone her-innering. Tot gauw!

    Lees meer
    01 maart 2026 om 20:29
  • Ireen Laarakker
    Ceremonie en kirtan in de Keizersgrachtkerk

    Wat een fijne ervaring weer. Dank jullie wel. Af en toe magisch momentje mogen beleven.

    Lees meer
    01 maart 2026 om 15:24

Deze organisaties vind je misschien ook interessant

4.3
(13)
·
45 volgers

Kirtan Amsterdam

Kirtan Amsterdam is a non-profit org that focuses on spreading the Holy Names by organizing kirtan, mantra, meditation and music events in AMS + NL

Organizing Mantra Meditation Music Events in Amsterdam and Beyond

4.8
(202)
·
597 volgers

HeartFire.nl

HeartFire organizes concerts and events that open the heart. HeartFire is a co-creation of Daniëlle Doeve & Jeroen van Kemenade.

4.7
(18)
·
81 volgers

Bhakti Bhakti Kirtan Rotterdam

Kirtan gatherings in and around Rotterdam.

Enriching mindfulness with heartfulness.

4.8
(91)
·
440 volgers

FreeFlow

Down to earth, playful and fresh sober dancing and workshops.

Down to earth, playful and fresh sober dancing!

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl

Reviews van Bhakti Bliss Experience

Loading...