Over dit evenement
Helaas zijn alle kaarten voor dit event uitverkocht, mocht je graag een volgende keer aanwezig willen zijn bij een klanksessie van Iris en mij? Vanaf het nieuwe jaar zullen wij meerdere sessies gaan geven in de Wintertuin, maar ook op andere mooie locaties door heel Nederland. Mail gerust naar support@innervibez.nl en vergeet daarbij niet dit e-mailadres aan de lijst van contactpersonen toe te voegen, om ook een antwoord terug te ontvangen in je mail- ipv in de spambox.
Op zaterdag 21 december is de langste en donkerste nacht van het jaar, de winter begint.
Het wordt nog stiller in de natuur en de meeste bomen hebben nu alle laatste bladeren, en hun kleuren, verloren.
Ieder dier wat in de zomer zo actief buiten is, is teruggekeerd naar hun warm winternest. Om hier in diepe rust te komen.
En dat is precies ook wat jij kan gaan doen als je deelneemt aan deze Ontspannen en meditatieve Midwinter klanksessie die gehouden wordt door het duo Iris en Wanda.
Laat je meevoeren door de klanken van oa Kristallen en Tibetaanse klankschalen en belletjes, de Sjamanistische drum, de Pangi zadenshaker, rainstick en overige meditatieve instrumenten die jou helpen om een diepere ontspanning en rust te bereiken.
Voel je gedragen door de vrouwelijke, zachte en liefdevolle aanwezigheid van zowel Iris als Wanda wanneer zij geheel intuïtief in dit samenspel de klanken laten horen.
Door de klanken en de begeleiding van beide dames, kom je in een steeds diepere staat van ontspanning en lichaamsbewustzijn.
Je laat los wat je graag achter je wilt laten en door de helende klanken en trillingsfrequenties, laad je steeds meer op, verzacht je lichaam meer en meer waardoor stress en spanning plaatsmaken voor meer helderheid, zachtheid, compassie en ruimte in je lichaam.
Het fijne is, je hoeft of moet even helemaal niks. Zelfs niet je best doen om te ontspannen, dit gebeurt automatisch zodra jij al lekker gaat liggen en je overgeeft aan het geluid van de klanken die gedeeld worden.
Ook zal er een moment van volledige stilte zijn om te ervaren welk effect dit alles op jou en je lichaam heeft gehad.
De voordelen van een klanksessie:
- Je komt in een staat van ontspanning, zachtheid en rust
- Je komt als vanzelf los van jouw gedachten en komt meer in contact met het hier en nu
- De trillingen van de instrumenten spreken het zelfhelend vermogen van jouw lichaam aan waardoor je spanning, blokkades loslaat en zelfs trauma langzaam steeds meer ruimte geeft voor heling
De kas is verwarmd door heaters, er zijn geen matrasjes of matjes aanwezig, dus wel handig om deze mee te nemen. Evenals een eigen kussentje, dekentje, dikke sokken of trui voor extra warmte.
Na afloop sluiten we af met thee en wat lekkers.
Gun jij jezelf dit moment van verbinding, eventueel alleen of samen met iemand anders?
Je bent van harte welkom!