Over dit evenement
Vrij zijn in je seksualiteit, wat betekent dat?
Imprints van nu en door de eeuwen heen maken dat je als het ware 'geprogrammeerd bent'. Je ervaart je seksualiteit volgens de beelden en overtuigingen die overal om je heen aanwezig zijn.
In deze maandelijkse sessies ga jij op zoek naar de oorspronkelijke en onschuldige essentie van jouw seskualiteit. Sessie voor sessie pel je de lagen af die jou in de weg zitten om jezelf te ervaren.
In deze sessie laat je patronen, imprints, overtuigingen n en andere ´attachments´ los die dat nu in de weg zitten.
Na een korte incheck, starten we met een geleide meditatie om een bepaald thema wakker te maken en te onderzoeken waar dingen los gelaten mogen worden. Aansluitend geef ik een healing, aangevuld met een 15D clearing.
Dit is een krachtige en effectieve sessie voor de energetische lagen rondom je fysieke lichaam (ook wel je lichtlichaam of subtiele lichaam). Bij de meeste mensen zitten er blokkades in deze lichamen. Denk aan beperkende overtuigingen, onverwerkte trauma's, gedachtenpatronen, paradigma's, contracten uit deze en vorige levens et cetera, die in deze lagen kunnen 'vastzitten'. In de sessie transformeren we deze 'attachments' .
Een hele fijne en ontspannen sessie voor ieder die meer wil zakken in zijn of haar authentiek seksualiteit.
Opbouw
19:30 Welkom en introductie
19:45 Meditatie
20:15 Healing & 15D Clearing
21:00 afsluiting
Verdieping
Dit is een groepsessie die zeer krachtig werkt, maar niet specifiek gericht is op jouw vraag of probleem. Wil je liever een persoonlijke diepte sessie ervaren, waarin jij al je vragen kunt stellen? Mail me voor een afspraak.
--> Wil je dit zelf leren? 8 april start ik een opleidingstraject energetisch werk.
lees meer:
https://www.rockmymoon.nl/15dauraclearingfacilitatortraining
Hoe klanten de Aura Clearing en DNA activatie ervaren:
´Eigenlijk geven alle klanten bij wie ik de 15D Aura Clearing techniek toepas aan dat zoveel transformeert. Ik weet gewoon hoe krachtig het is. Maaike, natuurtherapeut en soundhealer.
'Ik ken veel mooie healers, therapeuten en coaches. Toen Annemoon vertelde over de Golden DNA activatie en mijn lichaam deed wat het altijd doet als iets goed voor mij is; het ging ‘aan’.
Ik manoeuvreerde op persoonlijk vlak door ‘plakkerige’ processen die wel erg lang voor mij gevoel duurde. Het punt dat deze ‘doe-het-zelver’ zelf hulp nodig had was wel aangebroken en voilá daar zat Annemoon.
Na een reeks van 6 hele fijne sessies is het net alsof er mistige sluiers in mezelf opgetrokken zijn en ik nóg dichter bij mijn ware kern ben. Van vertrouwen naar wéten dat alles goed is. Van mist naar een opgeklaarde lucht in mezelf. En eindelijk iets moeilijks los kunnen laten. Ik voel me super dankbaar'' Chantalle Kamycki
‘‘Ik ben compleet overdonderd door de clearing. Ik voelde vanalles gebeuren in mijn lichaam, dat er veel werd weggehaald. Met name bij mijn keel en hoofd. Ik voelde een stevige druk op mijn hoofd, een heel specifiek punt. Alsof er iets doorboord werd. Daarna mijn achterhoofd en nek, een tintelende, warme aanwezigheid. Daarna mijn keel. Ook in mijn buik voelde ik veel bewegen, kloppen en pulseren. Mijn benen gingen enorm tintelen, zakte naar mijn voeten en ik kreeg het onwijs warm. Ik voelde een diepe ontspanning en was enorm alert. Ik was thuis in bed én ergens anders. In een grot, half open met veel groen. Vannacht voelde ik vanuit mijn navel een warme rode schicht naar mijn linkervoet. Ik voel me heel fijn en ben er heel blij mee. Diepe diepe dank je wel. ’’ Bregje, relatietherapeut
''One of my graduates I am very humbled by I highly advise following one of her trainings''
''It humble me witnessing were you are at now, embodying the avatar mind and putting it into practice and action.''
Eduard / Nykkyo Energy DJ - therapist