Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Hooggevoeligheid (HSP) en energie. - Mannencirkels

Dinsdag 10 januari 2023

Hooggevoeligheid (HSP) en energie.

jan.
10
Dinsdag 10 januari 2023
19:30 tot 22:00

Vreekesweid, 1721 PW Broek op Langedijk, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Hooggevoeligheid (HSP) en energie.

Door Brothers by Nature

Wat is energie en hoe behoud je een goede balans hiervan?

Wij, Siemen en Wander, zijn al jaren bezig met het thema energie. We voelen onze eigen energie goed aan en inmiddels ook die van onze omgeving. Met hooggevoeligheid (HSP) kan dit soms hard binnenkomen en je overnemen. Dit zien wij met regelmaat bij mannen om ons heen, die hebben dan niet door wat er precies gebeurd en klappen vaak dicht of gaan zich anders voordoen dan ze werkelijk zijn.

Op deze avond gaan we via een aantal leuke oefeningen en een goed gesprek dieper in op het thema energie en daarbij een stukje hooggevoeligheid.

Wander is al langere tijd bekend met hooggevoeligheid (HSP) en kan hier goed mee omgaan in het dagelijks leven. Hij deelt graag zijn kijk op HSP en zijn ervaringen ermee. daarnaast is hij bereid anderen te helpen, die in hetzelfde gevoelige schuitje zitten.

Wat je op deze avond kunt verwachten:
- Een korte geleide meditatie door Siemen
- Open gesprek over energie, hooggevoeligheid en wat extra informatie over Qi gong
- Qi gong oefening, geleid door Wander
Tijdens deze oefening stuur je de energie door je lichaam heen via bewuste bewegingen.
- We gaan (kort) in discussie over het thema energie en wat dit voor jou betekent, daarnaast mag je op dit
moment delen wat je wil in een veilige omgeving.
- Als afsluiting is er tussen 21:30 en 22:00 ruimte om gezellig na te praten met een kop thee.

Vanaf 19:30 kun je binnenlopen, we streven er naar om om 19:45 te beginnen. Rond 21:30 eindigen we de cirkel en is er ruimte om tot 22:00 nog wat na te praten met een kopje thee

De eigen bijdrage voor de avond is €15 plus de service- en transactiekosten van Hipsy, deze bedragen €0,99 en vanaf 2023 €1,15

Met Broederlijke groet,

Siemen en Wander

Brothers by Nature

Over de organisatie

Neem contact op met Brothers by Nature
Hooggevoeligheid (HSP) en energie.

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl