Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 22 februari 2025

The mindfuck (combi van tantra en hypnose workshop)

Georganiseerd door
9 reviews
Volgen
feb.
22
Zaterdag 22 februari 2025
10:00 tot 17:00

Woenselsestraat 352A, 5623 EG Eindhoven, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Welcome to the mindfuck!
Wat gebeurd er als je hypnose en tantra combineert?
Dan krijg je een mindfuck!
Durf jij alles los te laten wat je nu gelooft?
Als je hoofd het niet meer begrijpt neemt je lichaam het over. Dit kennen we voornamelijk in de negatieve vorm.
Je hoofd slaat op hol en je wordt boos, verdrietig, gefrustreerd. Je vecht, loopt weg of bevriest.
Maar wat als je er nu eens voor kiest om los te laten, jij laat los, je ontspant je lichaam alsof je valt, zonder angst, je valt, je voelt de vrijheid, de wind langs je lijf, de sensaties in je lichaam, hoe voelt dit voor jou? En wat houdt je nu nog tegen?

In deze workshop creëer ik een speelveld waarin ik je help te ontdekken wat jouw lichaam en onbewuste je willen vertellen. Dit doe ik door middel van trancemeditatie, ademwerk en tantra spelletjes. Wat geloof jij eigenlijk allemaal wel niet? En helpen deze overtuigingen je nog wel? Of mogen ze overboord? Dit is hele nuttige informatie want alleen als je helder hebt wat jouw nog tegenhoudt in het leven kan je het ombuigen naar wat jij wilt! Laat los die extra ballast! En laat maar eens zien wie jij echt bent!

Deze workshop is voor jou als je:
- jezelf kan dragen (dit houdt in dat je al het nodige zelfontwikkelingswerk gedaan hebt en een goed zelfbeeld hebt).
- buiten je comfortzone durft te gaan omdat je weet dat hier het goud ligt!
- je eigen grenzen kunt aangeven en die van andere respecteert.

Belangrijk om te weten:
- Er worden geen seksuele handelingen verricht tijdens deze workshop
- niks moet, er kan een hoop
- In de pauze is er een potluck lunch dus fijn als je hiervoor iets meeneemt om met z'n alle te delen (heerlijk zo'n verrassingslunch!)
- Neem zelf een handdoek, sarong en mooie lingerie mee.

Heb je nog vragen? Stel ze gerust: willemijn@verliefdophetleven.eu

Over de organisatie

4.9
(9)
·
48 volgers

verliefd op het leven

Verliefd op het leven organiseert tantra workshops met een hypnotische twist. Uit je hoofd in je lijf als krachtige ervaring. Een super motivator!

You can't cross the ocean unless you have the courage to lose sight of the shore

Neem contact op met verliefd op het leven
The mindfuck (combi van tantra en hypnose workshop)

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van verliefd op het leven

Massage editie: Raken en aangeraakt worden - 10 oktober - Nijmegen
za. 10 okt.
10:00
Nijmegen
Tantra Praktijk Leonie Wouters
verliefd op het leven
Tantra Praktijk Leonie Wouters en verliefd op het leven
Tantra Persoonlijke Ontwikkeling Lichaamsbewustzijn
Uitdagend en ondeugend - Zaterdag 14 november - Eindhoven
za. 14 nov.
10:00
Eindhoven
Tantra Praktijk Leonie Wouters
verliefd op het leven
Tantra Praktijk Leonie Wouters en verliefd op het leven
Tantra Bewustzijnsontwikkeling Lichaamsbewustzijn

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl